Ana Menü

'Bobo'ya 10 milyon euro' iddiası

Başlatan akbaba71, Nisan 23, 2008, 09:15:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

'Bobo'ya 10 milyon euro' iddiası
Sezon başında St.Etienne ve Marsilya gibi kulüplerin transfer listesine giren Bobo'ya son talip Rusya'nın CSKA Moskova takımı olduğu öne sürülüyor. Fanatik gazetesinin 23 Nisan tarihli baskısında yer alan habere göre kadrosundaki Vagner Love ile Jo'yu sezon bitiminde Chelsea, Real Madrid, Arsenal gibi kulüplere satmayı düşünen Rus ekibi, forvetteki boşluğu Bobo'yla doldurmayı planlıyor. Şimdiden Beşiktaş ile temasa geçen CSKA Moskova, yıldız oyuncu için 10 milyon Euro'luk teklif yaptı.

Beşiktaş sıcak bakmıyor

Ancak daha önce St.Etienne'in 8 milyon Euro'luk teklifini kabul etmeyen Beşiktaş, Bobo'nun bonservisi için bu öneriye de sıcak bakmıyor. Siyah-Beyazlılar'ın, 15 milyon Euro'luk bir fiyat belirledikleri öğrenildi. Bu gelişmelerden haberdar olan Bobo'nun da yakın çevresine, "Beşiktaş'tan ayrılacaksam, daha büyük bir kulübe gitmeliyim. Şu anda Türkiye'de mutluyum ve gitmek gibi bir düşüncem yok" dediği öğrenildi.

23.04.2008   

Kaynak : Fanatik
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kralkartal21

Haber doğruysaki bende görmüştüm bu haberi direk satılmalı.10 Milyon az para mı.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carlito1903

Bobo'nun gitmesine kesin gözüyle bakıyorum ben...
10 Milyon Euro veriyorlarsa hiç durmasınlar bence hemen versinler...

Yönetim biraz akıllı olsa aslında bu kadar takım istiyorsa fiyatı biraz daha yukarıya çekebilir...

sercAn1903

10milyon euro çok iyi para. zaten euro da çıktı bence hemen gitsin :D
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Non Mollare Mai

edit

NoPasaran

Bobo giderse çok üzülürüm..

Takımın en önemli oyuncularından bir tanesi.

Bana ayrı bir güven veriyor onu kadroda görmek..

Çok iyi ücretler ile satılacak belli oldu :)

Yönetim yap pazarlığını, bu gecç çocuğu 15 e sat
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

az biraz naz yaparsak 10 miLyon doLarda dahada yukarı çıkarLar.
çıkmasaLarda hiç durmasınLar satsınLar.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

bi ara marseilleya da istiyordu Rusya Ligi'ne gidenleri görüyoruz giderse Fransa,İspanya gibi liglere gitsin bence kendisi için daha iyi olur haber doğruysa Beşiktaş için gitsin 10 milyon euro süper para  :)

beckyZWICKY

ayri bi sempatim var bobo'ya karsi 20 milyon euro verseler bile GITMESIN derim.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Alves

Satılabilir çünkü paraya ihtiyacımız var
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

keskinli

paraya ihtiyacimiz oldugundan degil ama ise mantikla bakarsak 10 milyon veren varsa alsin gitsin hemen
yaninada bonus olarak bi kac futbolcu daha verelim :D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Brestgerfich

10 milyon euroluk teklif gerçekten varsa kaçırmasınlar, satsınlar...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

astbjk1903

ya bobo hic turkiyeden rusya ya gider mi gidecekse fransa ve ispanyadan baska ulke olmaz
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

Bircan*

Bobo, Marsilya yolunda
Beşiktaş ile Brezilyalı futbolcu Bobo'nun yolları artık tamamen ayrılmak üzere

Aylardır Fransız kulüpleri tarafından izlenen Brezilyalı futbolcunun, Galatasaray'ın eski teknik direktörü Eric Gerets'in çalıştırdığı Olympique Marsilya'yla büyük ölçüde anlaşmaya vardığı öğrenilirken, Bobo'nun eşi de bugün Fransa'nın başkenti Paris'e uçtu ve oradan da Marsilya'ya doğru hareket etti.

Olympique Marsilya'nın Beşiktaş'la 8 milyon Euro civarında bir tutara anlaştığı öğrenilirken, Bobo'nun tek sıkıntısının, Marsilya'nın önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'ne katılıp katılamayacağının henüz belli olmaması olduğu ifade edildi.

Herşeye rağmen transferin tam anlamıyla noktalanmadığı, CSKA Moskova, Stuttgart, Shakhtar Donetsk ve Saint-Etienne tarafından da gündemde tutulan futbolcunun, son olarak Fenerbahçe'nin de listesine girdiği öne sürüldü. Bobo'yla ilgili haberler dün akşam saatlerinden itibaren Marsilya yerel gazetelerinde ve Marsilya takımının taraftar sitelerinde de yer almaya başladı.
Kaynak:DHA
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Anarchy*

Bu kadar para veriLecekse satıLsın..
İyi bi' forvet aLınır o parayla.