Ana Menü

Yönetimin Stratejisi (Korkaklar!)

Başlatan SercanBjk, Nisan 20, 2008, 22:11:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercanBjk

Takımı şampiyon yapmak için bire nebze strateji uygulayamayanlar,sözlerini yiyenler,haklarını savunamıyanlar,son bir haftada forumlarda taraftarın isyan etmesini görerek stada taşma tehlikesini sezerek,tesislerde olası bir tepkiyi göz önüne alarak çeşitli stratejiler denemektedirler. Geçen hafta Oftaş maçından sonra Nevzat Demir`de Askerlerin kapı önüne ''SİLAHLI'' Bir şekilde dikilmesi,Beşiktaş taraftarına büyük hakarettir. Beşiktaş taraftarı bir futbolcusunun bu güne kadar kafasınımı yarmıştır,yada bir başkanına fiziksel yollardan tacizdemi bulunmuştur,askerler niyedir,bu bile Beşiktaş taraftarını tanımadıklarının göstergesidir.

Beşiktaş taraftarı aslında eski taraftar olarak onların döneminde kendini pek belli etmemiştir ''A'' isyan! göstermemiştir,sürekli hep desteklemeyi göstermiştir,uzun zamandan sonra sabırı öğrenmiştir,keşke öğrenmeseydi. Beşiktaş ne zaman saha kapama almışta maçını Adana`da oynamıştır,seyircisiz maçta YETER YILDIRIM DEMİRÖREN pankartı stada neden alınmadı ?? Evet üç dört arkadaşım böyle bi pankart hazırladılar,stada koyacaklardıki pankart içeriye alınmadı. Hakaretmi var ? küfürmü var ? Başkanın istifasını istemektemi artık yalan oldu,peki aynı pankartı çArşı grubu yada abilerimiz sokaydı ellerinden alırmıydılar ? hayır işte bu yüzden çArşı olarak tepki istiyoruz,çArşı`ya neden yıkıyorsunuz isteyen bağırsın diyenler bunuda böyle bilsinler,bizler bağıramıyor ve pankartlarımızı içeri sokamıyoruz.

Konumuza dönecek olursak Adana`ya kadar kaçırdılar takımı,Bursaspor maçında herkes çok dikkatli olmalı yönetimin uyguladığı stratejiyi bizlerde uygulayalım ve....

YEETTEERRR YILDIRIM DEMİRÖREN

SİNANI`DA AL GİT SİNAN`DA

YÖNETİM İSİTFAAAAA

FRANSADA DOĞDU BEŞİKTAŞLI OLDU HELAL OLSUN SANA PASCAL NOUMA

O FORMA KUTSALDIR NASİP OLMAZ HERKESE

BÜYÜK BAŞKAN Seba

vs....

Tezahüratlarını duya bilsek,bu gün bu takım kazandı ama başarıya endexli bi taraftar profilimiz yoktur bizim,belki Bursaspor maçınıda kazanacaklar ne fark eder,belki şampiyonlar ligine gidecekler yinede DEMİRÖREN İSTİFA! Geleceğini kurtarmak istiyoruz Beşiktaş`ın taraftar isyan edeliden beri ne oldu.

1- Basında çeşitli haberler çıkarak transferler gündeme geldi önümüzdeki sene iyi olacağız mesajları verilmeye başlandı,basının yalan haberlerine bir nebze olsun emir verip son bulmasını isteyen Demirören,neden bunları basından istedi.

2- Oftaş maçında taraftar tesislere gitti,Demirören yetteerr yönetim istifa diye bağırdı,gazeteler taraftar taşlı saldırı yaptı yazdı o kadar. Halbuki ortada taşlı bir saldırı bile yoktu,sadece atılan bir bira şişesi kafası güzel münferit bi adam vardı.

3- Forumda yazılan her şeye balıklama atlayan basınımız,bu kadar net bir şekilde yönetim istifa seslerine neden yer vermedi.Bir tek geçtiğimiz günlerde yazdılar oysaki bizler taa ne zamandır istiyorduk bunu bir yerlerden yazmamı denildi ?

4- Takım saha kapama cezası almış tarihinde ilk defa Adana`ya gidiyor neden Adana ?

Her şeye inat ben ADANA`DA maça gidecek olan Kartallar`dan tek bir şey istiyorum,Siyah Beyazı Beşiktaşı zaten destekliyeceksiniz,aldırma Kartal aldırma zaten dersiniz,kinimiz kızgınlığımız zaten Beşiktaşa değil,Beşiktaşı bu hale sokan yönetimde onun için inlemeli orası takımı taraftardan kaçıranlara inat YÖNETİM İSTİFA diye.

Kenan Önere bu gün maç öncesi şu soruldu.

Taraftar gözüyle baksanız yönetim başarılı diyebilirmisiniz ?

Kenan Öner : Sportif açıdan pek başarılıyız diyemeyiz bu sadece sportif bi olaysa başarılı sayılmayız ancak İnönü stadı projesi ( sanki yapmışlar gibi daha yapmak için izin akmaya çalışıyorlar ) Fulya projesi bakarsanız başarılıyız diyor. Fulya Projesinin 5 senelik gelirleri temlik altında bumudur başarı,yani takım ikinci flan olsa başarılıyız diyecek,transferler hakkında diğer bi yöneticimize soru soruluyor,Başkanımız bire hafta içinde bir komite kuracak ve bu kominetinin belirleyeceği isimler üzerine bakılacak.

Transfer listesinin henüz şekillenmesi gerekirken,üstelik şampiyonluk bu kadar uzakken şekillendirilmediyse bir şeyler bekleniyordur yada yine yalnış transfer stratejisi içine girilmiştir. Beyler ? Avrupa`da transfer edilecek oyuncular bu günlerde yeni takımlarını belirlemişler bile. Örnet Gatafe İ.Kaş ı sezon sonu için aldı bile,siz daha komite kuracaksınızda,o komite oyuncu izleyecekte,beğenecekte pazarlıklar yapılacak. Bırakın bu işleri gidin artık! takımıda bizden kaçırmayın,pretestodan korkuyorsanız adam gibi istifa edin tıpkı Serdar Bilgili Tıpkı Süleyman Seba gibi. Bu başkanlarımızın bile istifası sizinki kadar istenmedi ama onlar gitti siz bu kadar istenmenize ramen halen o koltuktasınız.

Maç 1-0 malup durumdaıyız,başkanımızın keydi yerinde Rize başkanıyla muhabbetler yapıyor gülüyorlar,bizim içimiz kan ağlarken her tarafımızı dert keder sarmış sadece renkelere bağlılığımızın sevincini yaşarken sizler nasıl güle biliyorsunuz,bunlarda takıldı Lig Tv kameralarına.

TAKIMI 5 SENEDİR ONDAN KORUYAMADIK ÖZÜR DİLERİZ AMA ....

BUNDAN SONRA KORUMALIYIZ!

İsyan Adana`da İnönüü`de Klüp önünde,Nevzat Demir`de başlasın!!! İstifa edene kadar bitmesin.

Sivas maçında istifa dediysek,üstelik Beşiktaşın başkanı sözünü yemez dediysek,bizlerde taraftar sözünü yemez diyeceğiz ve kaldığımız yerden devam edeceğiz. Taaakiii bunlar gidene kadar!!!

(Forza`dan Alıntıdır)

Çok haklı bir yazı kaldıki RONALDİNHO`YU ALIP GETİRSEN İSTİFA ET!! ÇÜNKÜ BAŞARISIZLIKTAN DEĞİL KAYBEDİLEN DEĞERLERDEN DOLAYI GİTMELİSİNİZ!!!

http://img240.imageshack.us/img240/6613/anasayfava1.jpg

keskinli

ne baskan degerlere sahip cikiyor ne taraftar
ne günlere kaldik yarabbim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

astbjk1903

ya bugunku maca bakın hayatımda hic bukadar bi mactan sıkılmadım besiktas busene futbol oynamıyor bilincsizce saldırıyoruz plan yok taktik yook kimin naptıgı belli degil ya
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL