Ana Menü

BEŞİKTAŞ'ımı İSTERİM !

Başlatan beckyZWICKY, Nisan 20, 2008, 13:07:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Saat sabaha yaklaşıyor. Gözümde bir damla uyku yok. Herşeye herkese sitemkarım. Ama nereden başlayacağımı inanın bilmiyorum kartallar... Herşey o kadar karışık herşey o kadar alt üst ki. Alttamıyız üsttemi onu bile kestiremiyorum!

Futbolcumuz

Semtin kalbinden aşıkların kucağından söküp ümraniyenin bol oksijen(!)li havasına götürüldüler. Şimdilerde anlıyorumki kaçırıldılar. Maçtan tesise tesisden eve... Hiç sevmediğimiz basın bile arada bir semt'e inip balıkçıyı dinler'de bizim futbolcumuz BOĞAZ A NAZIR RESTORANT'DA BALIK YER. Bir ağabeyimiz derki; "Şimdiki futbolcular ağzında sakız gömlek göbeğe kadar açık geziyorlar. ESKİDEN BİZ BABA HAKKIYI GÖRDÜKMÜ ELİMİZİ CEBİMİZDEN ÇIKARTIR OTURUYORSAK AYAGA KALKARDIK" Bu söz nereden nereye geldiğimizin en açık kanıtı değilmidir kartallar ? Ümraniye'ye konvoy a gittiğimizde yüzümüze perde kapatan kimin futbolcularıydı kartallar ? "BOŞUNA GELDİNİZ BİZ BU AKŞAM BELEDİYE YE ÇALIŞICAZ" demek değilmiydi ? Siz inanmışsınız ama biz perdenin arkasında mutluyuz değilmiydi ? NEYE GİTTİK NE GÖRDÜK ?

Yöneticimiz

Vukuatları saymakla bitmez. Beşiktaş tarihinin en kötü yönetimi demek sanırım yeterli olur. Ama bazı şeylere akılları öyle bi çalışıyorki kapasiteleri varda nereye çalıştıgını açıklayayım... Hafta içerisinde bir gün Yöneticimiz büyük GAFcımız çıkıp diyorki "Kız takımı gibi oynadılar" Futbol takımı içerisinde haklı bir homurdanma oluyor. Haftasonu Ankaraspor maçı geliyor. Beşiktaşımız zor'da olsa maçı alıyor. MAÇTAN SONRA ANİ BİR KARAR(!) "FUTBOLCULARIN REPORTAJ YAPMASI YASAK" Neden mi ? En basitinden birisi çıkıp "Bu galibiyeti sayın Levent ERDOĞAN'a hediye ediyoruz" dese iş bitecekti... Ama futbolcusunun gönlünü almak yerine işi pişkinliğe vurup futbolcunu susturdun. Daha neyi yönetiyosunki ? Kimi kandırıyosunki ?

Taraftar

Beni en çok ilgilendiren bölüm. Kimsenin olmadığı gibi benimde haddime değildir taraftar'ı eleştirmek. En azından yeri burası değildir. Yanlız malesef bizde eskisi gibi değiliz artık. Ruh'u marka yapanlar Beşiktaş ı unutur olmuş. Hiç dikkat ettinizmi kartallar köy içinden stada yürürken kaç tane "ÇARŞI" polar'ı görüyorsunuz ? Acı ama gerçektirki Beşiktaş arması azalmaya başladı stadımızda. Daha çok "çArşı" ve "A" sına merak sarmış yeni jenerasyonumuz... Eskiden merdivenleri tırmandıkdan sonra sahadan kalkan çim kokusu yüzüme çarpar beni kendimden geçirirdi. Ve setteki JURASSiC PARK üyeleri... Hepsi birer dinazor gibi gözükürdü bana. Hala öyleler ama artık orada değiller. Neden ? Nedeni çok karışık... Taraftar olarak da çok değişik yerlere geldik. Bizi en çok ilgilendiren bölüm oldugu için iki foto vericem. Birisi Locasız kapalıdan bir GS maçı öncesi. Sıcaktan pişip sahayı sulayana bizi ıslatmasını söylüyoduk. Diğeri Belediye maçı bu seneden Beşiktaş taraftarı arasında GÜVENLİK KORDONU !... ARADAKİ FARKIN HESABINI KİM VERECEK KARTALLAR ? BANA BEŞİKTAŞIMI KİM GERİ VERECEK ?

http://img470.imageshack.us/img470/1156/1iq2to4.jpg

http://img150.imageshack.us/img150/6589/yazklarolsunvi0.jpg

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

onaT

kimse... o zamanlara takılıp kalmanın manası çok değil bence.

bugüne göre düzgün olmak lazım

SercanBjk

Hepsini Demirören geldiği sene kaybettik ve kaybetmeye devam ediyoruz.

BeRkCaN

hala üstünde " ÇARŞI " poları taşıyanlar hayatı hala seviyolar demektir hayatı yaşamak ruhtan ibarettir bizim ruhumuz o stadda İNÖNÜ'de bizim ruhumuz aşkımızla can buluyor BEŞİKTAŞ[k]'la şimdi bu kısmı okuyanlar istediği gibi davransınlar ama sevdasından vazgeçmesinler övünmek için söylemiyorum ben daha bu sene BEŞİKTAŞ - fener maçına gelmek için İNÖNÜ'deki maçtan bahsediyorum inşaatta amelelik yaptım para buldum geldim şimdi durumum Allah'a çok şükür iyi bursa maçınada gelecem yani sevdaysa sevda ruhsa ruh aşksa aşk BEŞİKTAŞ uğruna canım feda
DÜN GECE SEVGİLİM ARDI BİRDEN
AYRILALIM DEDİ HAYIR YOK SENDEN
BEŞİKTAŞI DAHA ÇOK SEVDİN BENDEN
BİTTİ GİTTİ DERSİN SORAN OLURSA

ÜZGÜNÜM SEVLİGİM ANLAŞAMADIK SİYAH-BEYAZ AŞKI PAYLAŞAMADIK İŞTA BÖYLE BİRŞEY BEŞİKTAŞ'LILIK DEPLASMANDA DERSİN SORAN OLURSA

keskinli

eline yüregine saglik kardes
futbolculari yöneticileri yargiliyoruz coktandir ama kendimizide yargilamamiz gerektigini görmeliyiz artik
+rep
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin