Ana Menü

Şerefsiz: ''Bu Maçta Şike Olur''

Başlatan beckyZWICKY, Nisan 18, 2008, 10:49:18

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercanBjk

Kendi kongre üyelerinin ne dediklerini biliyoruz,Fb ye maç sattını değilmi diye sorgulandıklarınıda biliyoruz bıraksınlar bu işleri kendi bataklıklarında boğulacaklar.

canavar_bjk

sürüngen kertenkelelr ne olacak it herifler kendilerini bizle uğraşmaktan fasülye gibi niğmet sayıyo şeref yoksunları inşallah küme düşersiniz seneyede eşcinselinizi yollarız yanınıza süper lig kurtulur sizden
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

carlito1903

Kendi maçlarını kazanamayan acizler küme düşmelerinden bizi sorumlu tuttular, kendi başarısızlıklarını başkalarının üstüne attılar...

Ben söyliyim bursanın yöneticisine hangi maçta şike olur: ankaragücünün bütün maçlarında !!

akbaba71

bu galibiyeti sana armağan ediyorum  :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

onaT

şş oğlan!! ne oldu canın acıdımı?

akbaba71

"O şerefsizi mahkemeye verdim"
Ç. Rizespor Başkanı Kadir Çakır, Beşiktaş maçının ardından "5 as futbolcumuz eksikti. Kazanmak istiyorduk ancak olmadı. Artık kalan 3 maçımızı kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Bir tane şerefsiz çıkıp bir laf söyledi. O şerefsizi mahkemeye verdim. Ancak Bursaspor'un başkanı ve yöneticileri de çıkıp 'o adam bizden değildir' diye açıklama yapmadılar. Şimdi gelsin baksın şike var mı? Bursaspor ve Konyaspor'un 'Biz artık ligde kaldık' şeklindeki açıklamaları da kayıt altına alınmalı. Bundan sonra ben de onlar gibi konuşacağım. O namussuz ve şerefsiz adam beni mahkemeye versin" dedi.

Çakır, maçın tartışmalı pozisyonuyla ilgili de, "Bernce maçın hakeminin bir suçu yoktu. Ancak yan hakem topun dışarı çıktığını görmedi ve golü yedik. Bizim artık hakemlere bakmamamız lazım. Kalan 3 maçı kazanmalıyız. Ama öyle ama böyle onların istediği gibi de olsa 3 maçımızı da alacağız. 38 puan toplarsak ligde kalırız" diye konuştu.

20.04.2008   

Kaynak : DHA
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

İlla ortada bi şike aranıyorsa dün Konya'nın ankaragücünü 3-0 yendiği maça bakmaksınlar...

SercanBjk

Şikeyi gördük biz Bursa Fb maçında boş versenize şerefsizler.

gürol

Alıntı yapılan: carlito1903 - Nisan 20, 2008, 19:19:59
İlla ortada bi şike aranıyorsa dün Konya'nın ankaragücünü 3-0 yendiği maça bakmaksınlar...
imza
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

onaT

Alıntı yapılan: SercanBjk - Nisan 20, 2008, 22:00:33
Şikeyi gördük biz Bursa Fb maçında boş versenize şerefsizler.

hangisi

yorumbjk

Ya bursaya koyduktan sonra umarım işler yolunda gider bu şerefsiz çocukları ligden düşer.Biz koydukmu bunlara etkili oluyor.O eski ayı başkanlarıda fener yalaması şerefsizin teki.

Kralkartal21

Gördün mü lan şikeyi şerefsiz.Biz hakkımızla kazananlardanız.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..