Ana Menü

Bursa macindaki olasi provokasyonlara karsi herkes goreve

Başlatan beckyZWICKY, Nisan 14, 2008, 20:33:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Bu yonetimden hersey beklenir bu aksam tesislerde eli silahli jandarmalari gordukten sonra.
Bu adamlar Manisa macina ceza gelmesi icin ellerinden geleni yaparlar. Bursa ile olan malum husumeti kullanmaya calisacak provokatorler olacaktir macin oynanacagi stadda.Amac bellidir Manisa macina saha kapatma cezasi almamizi saglamak. Bu gece taraftarin onune cikamayip jandarmanin arkasina saklananlar Inonude bizim karsimiza cikmamak icin her turlu oyunu planlayacaklardir eminim.

Ne olur Bursa macinda kufur etmeyelim. Bu macta oyunlara gelmeyelim. Oglanlara kufur ugruna Besiktasimizin katline goz yummayalim. Manisa macinda Yildirim Beyle hesaplasmak icin Bursa macinda herkes provokasyonlara karsi goreve. Besiktasini seven herkesin yapmasi gereken budur kanaatimce. Beşiktaş holigancilik oynama yeri degildir. (yanlis anlasilmasin lafim 80 li yillardaki kapali sevdalilarina yigitlerine degildir lafim stadimizda son yillarda turemis alkol alip yalandan horoz taklidi yapan SADECE kufur etmek makara yapmak icin tribune gelen zamane Polat Alemdarlarinadir) Beşiktaş bir asktir. Beşiktaş hayattir. Ve hayatta ciddidir makaraya gelmez her zaman. Gercek taraftar umarim askina sahip cikar.

forzabesiktas.com

( Demirören ile hesaplaşmak için BURSA maçında LÜTFEN DUYARLI VE USLU OLMAYA DAVET EDİYORUM TARAFTARIMIZI.. HESAPLAŞMAYA AZ KALDI ! )
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

keskinli

ben taraftarin hesap falan soracagina inanmiyorum ama yinede olaysiz bi mac gecmesini diliyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

eğer bursalılar maça gelirse beşiktaş taraftarını kimse durduramaz umarım gelmezler
altın kapılarımız kan oldu tayfun

bahadıR

sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

sercAn1903

...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

SercanBjk

Eğer kan akarsa tek sorumlu yöneticiler ve federasyondur.

Cem Goren

evet ymnetim ve federasyon olur
adamlar sanki bilmiyolar bu maçın ne kadar olaylı gecebileceği ihtimalini
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..