Ana Menü

Biraz Daha Sabır Lütfen...

Başlatan carlito1903, Nisan 13, 2008, 12:38:13

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

Ertuğrul hocayı Lippi'yi, capelloyu veya o ayarda bir adam getirmeden göndermek hatadır

ayrıca del bosquede ısrar edilse iyi olurdu adam 10 maç yapmadan gitti.

neyse ertuğrul hocayu beğenmiyoum kişilik olarakta beceri olarakta ama gönderilmeside iyi olmaz.

carsi52

İlk önce bi yönetim gitsinde.
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Alıntı yapılan: erascarsi - Nisan 13, 2008, 15:45:12
Ertuğrul Hoca kendini yedi.para için geldi Beşiktaş a.

Yanlış anlamadım dimi 'Ertuğrul Beşiktaş'a para için geldi' diyorsun...

Çok yanlış bi yaklaşım...

pascalyptica

sıkışınca hoca istifa..

bu futbolcuları başına capelloyu getirsen ne olacak şampiyonlar ligini mi alacak??

açın gözlerinizi bakmayın şaşı..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

gözzde_bjk

Belki hoca değişikliği gene bizi hataya sürükler ama sezon başından beri oynadığımız her maçta doğru düzgün yönetilmeyen bir takım gördük.1-0lık skorlarda geri çekilen Beşiktaş izledik.Alınan hatalı oyuncuları,oynatmadan gönderilen oyuncuları gördük.Tamam belki oyuncu seçiminde yönetimin baskısı oldu,Ertuğrul Sağlam'da hayali olan Beşiktaş'tan vazgeçemedi ve kimseye hayır diyemedi ama daha oynatmadan yararlı olup olmadığını bilmeden niye gönderdi?
Tabiki ilk başta YÖNETİM İSTİFA ama daha Beşiktaş'ın yükünü kaldıramayan bir hocayla nereye kadar?Yönetim değişince eğer Ertuğrul Sağlam'ında oyuna bakış açısı değişecekse başımızın üstünde yeri var ama bunun da olması imkansız olduğuna göre daha fazla zarar vermeden işi daha iyi bilenlere bırakmak lazım.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Anarchy*

İlk günden beri ErtuğruL SağLam tarafındayım.
Ama gördüm ki basit hataLar yapıyor.

Herseye rağmen desteğe devam.
Seviyoruz seni.

erdibatmaz

ertuğrul sağlama nasıl destek veriyorsunuz anlamıyorum yönetimin isteklerini yapıyor diyorsunuz ama baş kaldıramıyor demiyorsunuz.Madem sağlam bir Beşiktaşlı o zaman Beşiktaş ı için herşeyi yapsın...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

SercanBjk

Hoca istifa diyenler şunu bilsinlerki Demirören gitmeden hiç bir şey değişmeyecek.

erdibatmaz

o da doğru ama ertuğrul hocada biraz isyan etsin çok sessiz kalıyor
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

onaT

Alıntı yapılan: carlito1903 - Nisan 13, 2008, 17:28:07
Alıntı yapılan: erascarsi - Nisan 13, 2008, 15:45:12
Ertuğrul Hoca kendini yedi.para için geldi Beşiktaş a.

Yanlış anlamadım dimi 'Ertuğrul Beşiktaş'a para için geldi' diyorsun...

Çok yanlış bi yaklaşım...

para için olmasada kariyer için geldi

Alıntı yapılan: Free İdea - Nisan 13, 2008, 21:47:49
ertuğrul sağlama nasıl destek veriyorsunuz anlamıyorum yönetimin isteklerini yapıyor diyorsunuz ama baş kaldıramıyor demiyorsunuz.Madem sağlam bir Beşiktaşlı o zaman Beşiktaş ı için herşeyi yapsın...

aynen eğer beşiktaşlıysa beşiktaşın menfaatlerini düşünsün matematiksel olarak şansımız var diye espri yapmayı bıraksın

erasca

Carlito ewet para için geldi.ben onun yerinde olsam gelmem...daha tecrüesizim derim...para için gelmedi diyelimki kariyer için geldi...burası deneme tahtasımı?burda herkese soruyorum.ertuğrul hoca gelince aklında yeni neden geldi acaba diye soran olmadı mı?uefa gelcek yılların en iyileri arasında gösteriyordu.ne zaman en iyiler arasına girerse o zaman gelmeliydi...çünkü şimdi öyle bi yere de gelemiyecek.

carsi52

Yuhh ya.
Para için geLdi diyorsunuz.
Yazık vallahi yazık ben daha hiçbirşey demiyorum !
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

Bize Öğrenecek olan hoca değil,ÖĞRETECEK OLAN HOCA LAZIM..!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

erasca

Çarşı 52 sen ne kadar Beşiktaşlıysan bizde o kadar Beşiktaşlıyız.Ben sadece kendi düşüncelerimi yansıtıyorum...Karşı geliyosan bi açıklama yap.şu yüzden yanlış düşünüyosun de bende yanlış düşünüyosam tamam arkadaşlar özür diliyorum diyim...sadece yuh ya diyip geçme...

gözzde_bjk

Ertuğrul Sağlam'ın Beşiktaş'a para için geldiğine inanmıyorum.Hak etmediği bir şekilde gönderildiği aşkına geri dönmenin hevesiydi ondaki.İnsanın çoçukluk aşkına HAYIR deme imkanı var mı hemde yıllar sonra KURTARICI olarak seni isteyen aşkına hayır diyebilir misin?O da hayır diyemedi ve erken yada zamanı olup olmadığına dikkat etmeden gelen teklifi kabul etti.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!