Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Intel marka islemci kullaniyor + facebooktan protesto ediyor. Bu kadar ironi fazlaa.
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

İsteyen istediğini protesto etsin umurumda değil, cola'nın savunucusuda değilim 2009 yazından beri 1 damla içmedim protesto falan da değil mideme dokunduğu için gazlı içmiyorum zamanında günde 1-1.5-2 litre (gününe göre) tüketince sorun yaratıyor tabii. Ama yalan yanlış firma koyuyorlar onları anlamıyorum neye göre koyuyorlar. Siemens dediği Alman malı. Ortak olduğu firma Fujitsu ise Japon malı mesela. Carrefor ve Danone desen Fransız malı, Türkiye hakları Sabancı'da olması lazım. Carrefour'un Sabancı'da ama danone'den emin değilim. Bunun gibi hatalarla dolu şeyler yayınlayıp milleti yönlendiriyorlar. Ülker'in üretip sattığı 2 alt firmayı bile İsrail malı yapmışlar, hani yeşil sermaye denen Ülker.

Ekleme: El Maestro mükemmel yere değindi, facebook'talar bütün gün. Kurucusu Mark Zuckerberg Yahudi. Gerçi her Yahudi'nin İsrail'i desteklediği diye bir şeyde yok ama bunları yapanların, nefret suçu işleyenlerin tepkisi İsrail'le sınırlı değil tüm Yahudi'lere saldırıyorlar. Dün İsrail'e demediğini bırakmayan Türkiye'de yaşayan Yahudi bir gazetecinin evine saldırmışlar gazetede haberi var.

ilhan mansız_melis

Erhun'un son yazdıklarına bir ekleme de ben yapayım. Lille ile bir İsrail takımının hazırlık maçı sırasında İsrailli oyunculara saldırıldı. Tepkiyi İsrail hükümetine göster, Yahudilere değil.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 25, 2014, 13:54:00
Erhun'un son yazdıklarına bir ekleme de ben yapayım. Lillie ile bir İsrail takımının hazırlık maçı sırasında İsrailli oyunculara saldırıldı. Tepkiyi İsrail hükümetine göster, Yahudilere değil.

Maccabi Haifa.

ilhan mansız_melis

Bu arada Çolpan İlhan vefat etmiş. Allah rahmet eylesin.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Mesela kaç gündür Başkabakan için "Yahudi cesaret ödülünü" neden aldın diyorlar..

Başbakan çıkıp açıklama yapsa

"Yahudi cesaret ödülünü almaktan gurur duyarım. Yahudi ayrı İsrail devleti ayrı" dese hiç sorun kalmaz..

Halk bir acaip.Ben susuyorum artık ne deyim. Vurun gitsin.. :))

Bide sözüm Hamasa.. Bence en büyük oyuncak kendileri. İsrailin işini kolaylaştırmak için bu kadar güzel çalışmaları taksiri şayan.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

sadece atıp tutuyor ve milleti gaza getiriyor söz var ama icraat sıfır
FEDA

keskinli

Alıntı yapılan: NoPasaran - Temmuz 25, 2014, 14:40:51
Mesela kaç gündür Başkabakan için "Yahudi cesaret ödülünü" neden aldın diyorlar..

Başbakan çıkıp açıklama yapsa

"Yahudi cesaret ödülünü almaktan gurur duyarım. Yahudi ayrı İsrail devleti ayrı" dese hiç sorun kalmaz..

Halk bir acaip.Ben susuyorum artık ne deyim. Vurun gitsin.. :))

Bide sözüm Hamasa.. Bence en büyük oyuncak kendileri. İsrailin işini kolaylaştırmak için bu kadar güzel çalışmaları taksiri şayan.
israile bu kadar kin varken hic bir müslüman ülkede yahudilere saldiri olmuyor
demekki sorun baska inanclilar degil,sorun israil
oysa 11 eylülden sonra sözde medeni insanlarin müslümanlara nasil saldirdiklarini unutmayin
gözü dönmüs ve kudurmus köpek gibi coluk cocuk demeden katletmesi israile bu kadar kin olmasini sagliyor
israil bi terörist devlettir siyonizm ise nazizm kadar tehlikelidir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Bugünlerde forumda yeniden hareket var :D

Allah Bozmasın
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

herkes ayni melodiye oynarsa zevki kalmaz
bszen saza ters taraftan vurmak gerek
kisacasi kutup lazim :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Colgado

Alıntı yapılan: NoPasaran - Temmuz 25, 2014, 19:08:55
Bugünlerde forumda yeniden hareket var :D

Allah Bozmasın
altılıyla ilgili yazdık kimse ilgilenmedi
pehhh

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

@ERHUN altili oynar diye tahmin ediyodum esasinda :)

ERHUN

@El Colgado Oynamışlığım var yok değil ama en son 2 ay önce oynadım 40 yatırdım 32 aldım bir daha oynamadım. Pek anlamıyorum da, 3-5 defa oynamıştım zaten. Bir arkadaşım var baya seviyor onun yanında takılmışlığım var ama ilgim pek yok, Veli Efendi'ye giderken götürmekte istiyor ama gitmedim hiç.

Yalnız ben nasıl bir intiba bırakıyorum ya. Ganyancı tipi mi var? ;D