Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

zor işler'i "bakın ben zor işleri yapıyorum" diye yapmıyor.

o işlerin ne kadar zor olduğunu göstermek için,her işin zorlukları olduğunu göstermek için yapıyor.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Onu izleyen biri sıradan bir işi çok zor zanneder. Demek istediğim oydu.

Adı aklıma gelmiyor her sporu deneyen biri var uzun, Sinan Güler'in falan altyapıdan arkadaşı. Mesela o elinden geldiğince bir şeyler yapıyor. Bunun elinden gelen bir şey yok. Haber sunarken göze hitap ediyordu falan idare ediyordu ama şuan çekilmiyor.

Benim görüşüm bu şekilde.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Öyle yapıyorum zaten. 3-5 dk bakıyorum ne yapıyor bu diye, sonra direkt zaplıyorum da bu kadar korumaya gerek yoktu. ;D Altı üstü yorumumu yaptım. Herkes aynı şeyleri beğenmiyor doğal olarak.

Bir önceki mesajımda bahsettiğim kişi Irmak Kazuk'tu.

El Colgado

Erhun haklı bence de.
Ama ntv ile alakalı değil önüne geleni muhabir, spiker yapıyorlar. Ntv'de Tuğba diye biri var (Tuba'da olabilir ya da ismini karıştırıyorumdur) geçen hafta sonu izledim bir sürü hata yaptı. Ulusal olarak izlenme oranı yüksek kanalların daha dikkatli olması gerek bence.

ERHUN

Alıntı yapılan: El Colgado - Temmuz 30, 2013, 03:57:11
Erhun haklı bence de.
Ama ntv ile alakalı değil önüne geleni muhabir, spiker yapıyorlar. Ntv'de Tuğba diye biri var (Tuba'da olabilir ya da ismini karıştırıyorumdur) geçen hafta sonu izledim bir sürü hata yaptı. Ulusal olarak izlenme oranı yüksek kanalların daha dikkatli olması gerek bence.

İşin bir de o yanı var. Devrik cümle kullanmayı karizma olmak sanıyorlar veya cümle kurmayı bilmiyorlar. Bir çok ntv ve cnn spikerlerinde var bu durum.  Tuğba Dural'dır herhalde o spiker. O da çok hata yapıyor. Nevşin Mengü var mesela cnn'de, devrik cümle kurmak ondan sorulur.

Bu adam mesela. Devrik cümle kullanıyor muydu hatırlamıyorum aklıma gelmiyor şuan ama zorla sunuyor sanki. Kanalların düzgün hitap edecek kişiler bulması lazım.

Yalnız ben bir program ve sunucusu hakkında yorum yapmıştım nerede buldum kendimi ;D Neyse iyi sabahlar herkese.

K.D

Ama haklısın abi daha sempatik sunuculara ihtiyaç var bakın sempatiklik bizim ülkede genelde ukalalık yada yılışıklık gibi görünüyor ama yeri geldiğinde ciddi yeri geldiğinde daha nazik sunacak adam lazım olayı kontrol edebilcek sunan kişi :) mesela ben de çoğu kanalın sabah haberlerini sunan sunucularını uyuz oluyorum gereksiz samimiyet yapmaya çalışıyorlar bence bu da onları daha samimiyetsiz yapıyor
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

El Colgado

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Böyleleriyle aynı ülkede yaşadığım için bazen üzülüyorum.

El Colgado

istanbul'u fetheden niye fatih o zaman? onu da askerler, şehitler fethetti fatih bir şey yapmadı.
bunları kafaya takmamak lazım.
oduna laf anlatırsın bunlara anlatamazsın.

NoPasaran

O zaman başbakana neden oy veriyorlar

ben erdoağnın konuşmak dışında icraatıni görmedim..

ne tren rayında çalıştı
nede marmarayda

bence işçiler bu ülkenin başbakanı olmalı..

atatürke kızıtyorum bazen

ne uğraşacan ya

yunanın ingilizin [editlendi]i olur çıkardık
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

İyi geceler.

barış manço,baris manco-anlıyorsun değil mi

Bu saatte oturanlara gelsin. Barış Manço, hastasıyız.

ERHUN

1-0-2 de forum olarak fena patladık.

Şuana kadar Melis'te, Nopasaran'da, Hasanca'da, Eren'de ve bende doğru yok.

Ere (Antalya maçı)'de, Cem baba (Karabük maçı)'da, Yiğit (Antalya maçı)'te 1'er doğru var.