Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

her zaman durust olmak lazim eger iliskiye ciddi gözle bakiyorsaniz.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

beckyZWICKY

Çok düşünüyorum ve bugunde bütün düşündüm be abiler ve kardeşlerim.. İçimde heycanlar kopmuyor başaramıyorum sevemiyorum, Cebimden telefonu çıkarıp msj gelmişmi diye bakamıyorum yada ben atmıyorum aramıyorum.. Ya bilmiyorum işte..

Aslında bu kız ile olan durum istediğim bir durumda değildi zaten.. Çok olumlu yönü yüreğinin iyi olmasıydı.. Bende aylardır olduğu gibi boşlukta olduğum bir akşam oldu herşey.. Boşlukta olan bir ben.. Ve içmekten beynime tam hükmedemediğim bir an herşey söylendi ve bu duruma gelindi.. Ertesi sabah uyandığımda işe gittiğimde öğle vaktine kadar artık yeni bir sevgilimin olduğunu hatırlamıyordum aklıma gelmedi hiç.. Öğle sularında aklıma geldi ve düşündüm akşama kadar.. VE hissediyorum ki en fazla bi kaç hafta sürecek bu ilişki..

Ve kendimede o kadar çok kızgınlığım oluştu ki, 'ESKİ' sevgilinin yaptığı gibi, kahpelik gibi.. Kendimi böyle yapmış hissediyorum.. ne olacak şimdi.. Bu soru canımı sıkıyor.. Duygusal ve iyi yürekli bir kız.. Benim yüzümden üzülmesini asla istemiyorum. Haketmiyor hiç.

Sevmeye çalışıyorum ve çalışacağım.. Lütfen benim ve o'nun için hayırlı şeyler olmasını dileyin. İçimi dökecek kimsem yok bu sanal ortam dışında..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Simurg

Hiç kusura bakma sercan ama tam böyle sopalık yaptığın şu durum...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

'ESKI' ile yasanmaz, 'ESKI'ler sadece anilarda kalir, iyi veya kotu, unutulmaz belki ama üzerine toprak dökmedikce,

bu dusunceyle birsey olmaz.

Biten bitmistir, olan olmustur, unutmak alismak zaman ister ama insanoglu her aciya dayanabiliyor iste.

Kolay gele
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

beckyZWICKY

haklısın ihsan abi ama dilin dediğini diğer şeyler anlamıyor..

Başaramıyorum işte ne yapayım. Herkes üstüme geliyor, salakmısın oğlum hala mı o 'eski'yi düşünüyorsun diye..

Çivi çiviyi söker misali yapmamı sölüyor herkes, Zaten kafam yerinde değildi bunuda denemek istedim ama olmuyor aksine dahada boşluğa gidiyorum saatler geçtikçe ne diyeceğim nasıl üzmeden kopacağım bu yenisinden diye.. Çıkış yolu bulamıyorum..

@Büşra

Haklısın kabul ediyorum büyük bi yanlış yaptığım ama olan oldu ve kafamda yerinde değildi zaten.. Birde çivi çiviyi söker felsefesini denemek istedim o kafayla.. Ama hata yaptım sakin kafayla düşününce.. Şimdi dahada kötü oldu durum.. ONca dert'in üstüne bide bu cıktı başıma.. Nasıl kırmadan incitmeden bitireceğim diye düşünmekten sıkıldım.. Oda cok haklı.. Daha dün akşam sağlam bi fırça yedim..

İnsan bir kere arar yada sadece 1 mesaj atar en azından diye bir girdi sözlere, İrkildim resmen..

Artık kızda sinirden odunsun oduuunnnn diye söylenip sitem etti bana kötü şekilde..

Haklısın, Şirkette işlerim yoğun ve geç saate kadar calısıyorum hiç vakit bulamıyorum ama tabiiki bu birşeyi değiştirmiyor hatalıyım özür dilerim vs vs diye kapattırdım konuyu..

Ama bugunde aynısını yaptım aramadım mesaj atmadım.. Ya içimden gelmeyen birşeyi yapmak istemiyorum neden kimse anlamıyor, Çok istiyorum bende beni seven biri ile mutlu olmayı ama olmuyor işte sevemiyorum anasını satayım elimde değil. Eskisi gibi içimde heycan fırtınaları kopmuyor

İlişkiyi yansıtan tek kelime etmedim şuana dek buna; Cnm gibi aşkm bebeim tatlı vs vs gibi.. Sırf sevinsin diye demek istiyorum aslında ama tam diyecekken bu kelimeler ağzıma gelip ağzımdan cıkacakken eskisi geliyor aklıma bu kelime ve cümlelerde, Çıkmıyor sonra işte ağzımdan..

Çok canım sıkılıyor cooook!!!!!!!!!!!!

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

Abi sevemediğin insanla olmaz bu işle biliyorsun sen de hem kıza hem sana yazık
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

Sana iyi fırça atmış ben olsam daha beterini yapardım.
Hani hep derler ya erkek milletini anlamıyorum bu sadece senin değil bir çok kimsenin tercih ettiği yöntem aslında kızlarda da var bunu yapanlar...
Aşk' bence sizin gibiler yüzünden yıprandı.
Kafam karışık o kız beni seviyo bi denim felsefesiyle bıktırıyorsunuz milleti.
Bu konuda k.bakma ama sencelerle bakamayacağım çünkü bence sen gerektiği kadar bencil davranıyorsun..
Bi adım atılıyorken ki özellikle iki kişilik karrasa ilk onu sonra kendini düşünmeli insan.
Zamanında sana çektirenden farkın nedir?
Ki henüz bi kaç günlük ilişkide
Hoş şu sevmeden çıkma meselesini hiç anlamış değilim zaten o ap apayrı bir durum...

Dayaklıksın sercan ciddi söylüyorum dayaklıksın...
Sevemiyosan ÇIKMA..
Çok mu mecbursun ?
Kızı rencide ediyorsun şuan ama farkında değilsin

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

En iyisi olmuş abi :)

Bu arada face açmıcan mı başka :D

beckyZWICKY

valla üşeniyorum melis ;D

Yılların emeği birikintisi vardı orda ;D çok uzun sürer eskiye dönmesi uğraşacak vaktim yok ;D

Mail attım geri açmaları için ama bakalım.. :D

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

Hadi bakalım kabul ederler inşallah :D

+18 !

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Ağustos 16, 2010, 23:27:30
valla üşeniyorum melis ;D

Yılların emeği birikintisi vardı orda ;D çok uzun sürer eskiye dönmesi uğraşacak vaktim yok ;D

Mail attım geri açmaları için ama bakalım.. :D

Aynı olay benim de başıma geldi ama ben açtım hemen :)

ilhan mansız_melis

+18 !

Melis tanıdıkları gördükçe ekliyorum ve seni daha göremedim demekki :)