Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

husoeagle

ugur24

arkadaşlar yarınki maçın hakemleri değişmiş..polonyalılar yönetcekti uçaklara binememişler macar hakem atanmış maça bu yüzden..inşallah işin içinde başka bi iş yoktur..

hrby

"Her Zaman Her Yerde Seninle Birlikte Ölüm Gelsin İsterseee
Gözlerde Bir Damla Yaş Kalbimizde Bir Aşk Sensin Beşiktaşş"..

NoPasaran

Arkadaşlar isteyerek yapılmadı düzenliyoruz bekleyin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Lord Of The Mumy

bak volkan bozacan benden demesi sonra altında kalkamıyacan son kez uyarıyorum yoksa siteyi ben göçürecem :D
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

NoPasaran

ii ii kısa sürede hallettik başka ne kaldı..Youtbe sanırım :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

SATUKBLADE

mumy sen daha msn göçertemen anca konuşuyon :D

ugur24

başka adresle msni açabiliyorum ama kendi adresimle açılmıyo neden olabilir???yardım???

husoeagle

hacklenmiş olabilir sıfırla diye bi olay vardı onu dene ama nasıl yapılıyor onu bilmiyorum

ugur24

ama işyerinde msn açıktı eve gelince bişey oldu..

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: ugur24 - Kasım 28, 2006, 20:45:35
başka adresle msni açabiliyorum ama kendi adresimle açılmıyo neden olabilir???yardım???

şifren yanlıtır :D
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

ugur24

husoeagle