Ana Menü

"İnönü dünyanın en güzel stadı olacak"

Başlatan delgadoo_10_, Nisan 11, 2008, 10:39:28

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş INGBANK inönü stadı  :ahaha

Hiç olmaz demeyin :) Bu şekilde sponsorluk olursa şaşırmayın
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Böyle bi reklam anlaşması olursa ve stadın ismi örnek veriyorum 'Beşiktaş Vodafone Arena' oldu...

Endüstriyel futbola karşı olan taraftarlarımız (sanki şu anda endüstriyel futbolun parçası olmamışız gibi) ortalığı yıkarlar olmasın diye ama bence hiç bi sakıncası yok, biz yine oraya 'Şeref Bey' 'Dolmabahçe' 'Beşiktaş Arena' deriz, illa Vodafone dememize gerek yok...

dgkn1903

ben stadı da ıstemıorum bızım stadımız zaten cok gusel eger resımlerde gordugumuz gıbı olacaksa stad ıyyy dıorum keske boca junıors unkuı gıbı yapsalar hazırlanan plandakı stad tarzı ıngılızlerın stadlarına benzıo ben sahsen hıc sevmıyorum boıle stadları
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

KeePSaKe

o tip stadlar dünya da çok beğeniliyor yanlız :)
Since 1903

onaT

Alıntı yapılan: carlito1903 - Nisan 12, 2008, 02:32:49
Böyle bi reklam anlaşması olursa ve stadın ismi örnek veriyorum 'Beşiktaş Vodafone Arena' oldu...

Endüstriyel futbola karşı olan taraftarlarımız (sanki şu anda endüstriyel futbolun parçası olmamışız gibi) ortalığı yıkarlar olmasın diye ama bence hiç bi sakıncası yok, biz yine oraya 'Şeref Bey' 'Dolmabahçe' 'Beşiktaş Arena' deriz, illa Vodafone dememize gerek yok...

ama lige TURKCELL super lig deniyor=)

öyle oldumu öyle denir...

onaT

Alıntı yapılan: dgkn1903 - Nisan 12, 2008, 09:10:47
ben stadı da ıstemıorum bızım stadımız zaten cok gusel eger resımlerde gordugumuz gıbı olacaksa stad ıyyy dıorum keske boca junıors unkuı gıbı yapsalar hazırlanan plandakı stad tarzı ıngılızlerın stadlarına benzıo ben sahsen hıc sevmıyorum boıle stadları

öyle darma dağınık stadlar güzel olmuyor ben şeklini çok beğendim

CHEm !

istemiyoruz arkadaş stat falan.
sen git biz stadı yaparız.
Allah kitap Beşiktaş

Brestgerfich

Y.Demirören stadı oluyomuş :D :oynak ne komik olurdu ya :) :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

carlito1903

Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Nisan 12, 2008, 16:41:06

Taraftar isterse söylemez, zorla söylettirmiyorlar ya...

onaT

Alıntı yapılan: carlito1903 - Nisan 12, 2008, 19:08:48
Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Nisan 12, 2008, 16:41:06

Taraftar isterse söylemez, zorla söylettirmiyorlar ya...

taraftar kasıpta söylememezlik etmez işte onu diyorum ben

AsiRuh

Başkanın Degil,Halkın Takımıyız!
Ne İnönü Ne de Arena Forza ŞereF stadı!

erasca

Dünyanın en güzel sahasında top oynamak kaka ya ronaldinho ya robinho ya nasip olmıcak gordon a baki ye nasip olacak...Abramoviçe değil Yıldırım Demiröre ne nasip olacak...Helal olsun Demirören...