Ana Menü

"İnönü dünyanın en güzel stadı olacak"

Başlatan delgadoo_10_, Nisan 11, 2008, 10:39:28

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgadoo_10_

Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Akşam Gazetesi'ni ziyaret ederek önemli açıklamalar yaptı. Sporcu transferlerinde alınan vergilerde indirim yapılacağını açıklayan Başesgioğlu, Akşam Gazetesi Ankara Temsilcisi İsmail Küçükkaya, Haber Müdürü Nergis Bozkurt ve Spor Sorumlusu Nezir Önal'ın sorularını yanıtlarken; yabancı oyuncu sınırlaması konusunun, Türkiye ligleri ve Avrupa kupaları olarak iki türlü değerlendirilmesi gerektiğini de söylerken, temel bir spor politikamızın olmadığı tespitini de yaptı.
Beşiktaş'ın Dolmabahçe Stadı Projesi'ni desteklediğini ifade eden Bakan Murat Başesgioğlu, "Belki de dünyanın en güzel statlarından biri olacak" dedi. Dünyadaki statların artık fuarların düzenlendiği, sosyal aktivitelerin yapıldığı, hatta iş merkezi olarak da kullanıldığını belirten Bakan Başesgioğlu sözlerini şöyle sürdürdü: Fenerbahçe'nin stadı bu açıdan iyi. Onlar bunu geliştirmek, genişletmek istiyorlar. Galatasaray yeni başladı. Beşiktaş'ın da bu konuda bir projesi var. Dolmabahçe Stadı projesini destekliyorum. Belki de dünyanın en güzel statlarından biri olacak. Dünya şampiyonalarının, UEFA maçlarının oynanması için herkesin sıraya girdiği bir stat olacak. Oradaki tarihi dokuyu bozmadan çok fonksiyonlu olmak kaydıyla, Taksim'in, İstanbul iş merkezinin yoğunluğunu çekecek; fuar merkezi, 3-4 bin kişilik tiyatro salonu olacak. Bölgedeki trafik akışı yer altına alınmak üzere, alanda genişletilip oraya geniş bir mekan sağlanacak. Bursa'da da İzmir'de de bunu yapmak istiyoruz. Antalya yapıyor, Kayseri yapıyor. Başkentimiz tesis açısından çok fakir. 19 Mayıs Stadı'nda maç seyrettik ve o zemin hepimizi rahatsız etti.  :bjk :bjk :bjk

IL Capitano

Beşiktaş'ın Dolmabahçe Stadı Projesi'ni

bu projenin ismi neden böyle???
stad ismi Dolmabahce olarak degisecek mi?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carlito1903

Alıntı yapılan: jimbo1903 - Nisan 11, 2008, 11:20:15

Keşke böyle bir şey olsa...

Dolmabahçe Şeref Bey Stadı...

keskinli

evet stadin ismi gercek bi besiktaslinin ismiyle anilsin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

SercanBjk

Bu projeyi Demirören hariç herkesin yapması gerekiyor,Fulya projesini yapan Demirören daha proje bitmeden Fulya`nın 5 yıllık gelirlerini şimdiden kırdırıyor,İnönü stadının bu adamın elinde yapılmaması lazım.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Alıntı yapılan: carlito1903 - Nisan 11, 2008, 11:45:43
Alıntı yapılan: jimbo1903 - Nisan 11, 2008, 11:20:15

Keşke böyle bir şey olsa...

Dolmabahçe Şeref Bey Stadı...

Bencede böyle birşey yapılsa iyi olur ama Yapılmaz herhalde.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Ben İnönü Stadını seviyorum :)

İsmi güzel
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

bence de çok güzel bir stad olcak ama adı değişmesin biz İnönü olarak alıştık burası Şeref Bey burdan çıkış yok diyemem ben
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

isim konusunda değişikliğe gerek yok kanısındayım fakat illede değişecekse dolmabahçe olabilir
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Delirdik

İnönü zaten dünyanın en güzeL statı.
Yıkıp yerine süpermarket dikmenin gereği nedir
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Anarchy*

İçindeki taraftar Dünya'nın en iyisi..
Yeni stadda Şühpesiz cok harıka oLacak ama dünyanın en iyisi oLacak kadar değiL.

NoPasaran

Alıntı yapılan: Buz - Nisan 11, 2008, 15:37:47
İnönü zaten dünyanın en güzeL statı.
Yıkıp yerine süpermarket dikmenin gereği nedir

Gökhan İnönü çok şekilsiz duruyordu :)

Büyük stad izleniminden çok büyük bir semtin stadı havasındaydı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

Yıkıp yapacağına restore edersin oLur biter abi. İlla maket gibi bir stat yapma boş-gereksiz bi heves
Ben İnönümü seviyorum vaLLa
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

Y market özelliği başka stad başka..

Şu görüntülerden bile zevk almıyormusunuz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net