Ana Menü

"Nasıl inanacağız?"

Başlatan carlito1903, Nisan 10, 2008, 11:27:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam isyan etti: "Rakiplerimiz böyle puanlar kazanırken, oyuncularımı şampiyonluğa nasıl inandırırım..."

Fenerbahçe'nin Kayserispor, Galatasaray'ın da Gençlerbirliği maçlarında yaşanan hakem hataları sonrasında Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam sesini yükseltti.

Hakemler hakkında daha önce sert açıklamalarda bulunmayan genç çalıştırıcı, haksızlık istemediklerinin altını çizdi. Sağlam, "Sivas karşılaşmasına çıkarken zor bir durumdaydık. Oyuncularım artık, 'Biz kazansak ne olacak' diye sorgulamaya başladılar. Çünkü rakiplerimiz her şartta galip geliyor" dedi.

'Çok canımız yandı'
Saha dışı olaylarının sonucu etkilemesinin Türk futbolu için büyük bir tehdit olduğunu savunan Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, sözlerini şöyle noktaladı: Önümüzde 5 maç var ve hepsini kazanacağız. Rakiplerimizin kaybetmesini bekleyeceğiz. Yaşadığımız en büyük sıkıntı, oyuncularımı bu durumda sonraki maçlara hazırlamak. Daha önceki karşılaşmalara da bakarsak, hakem hatalarından ne kadar canımızın yandığını

keskinli

ertugrul hocanin muhaliflerindenim,cok hata yaptigini cogumuz biliyoruz
buna ragmen gasp edilen puanlarimiz ve rakiplerimize hediye edilen puanlari düsündükce cildirmamak elde degil
hocamiz cok iyi demis,bu kahpe düzende nasil motive edecegiz futbolcularimizi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

gözzde_bjk

Her nekadar biz gerekeni yapsaydık bunlara gerek kalmazdı desekte Ertuğrul Sağlam çok güzel konuşmuş.Ha dikkate alan var mıdır bilinmez ama birilerinin çıkıp konuşması gözümüzü kapatmadığımızı gösterir.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Cem Goren

hocamız doğrusunu sölemiş gerçekten rakiplerimiz bu şekilde acayip puanlar kazanırken bizim oyuncularımzda     
"Zaten ligde bi şekilde şampiyon belli oluyor" inancı oluşuyor buda oynamlarına engel oluyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

tugrulsonmez_

hoca iyi demiş inş. ert hocayı bu sözlerinden dolayı eleştirmeye kalkan olursa ligi izlemiyor demektir zaten

Anarchy*

En azından cesurca konusmus.
BekLemıyodum..

ilhan mansız_melis

hocamız çok güzek konuşmak Fenelbahçe ve Cincon böyle kazandıkyan sonra .... biz inansak ne farkerder?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Kralkartal21

Çok doğru söylemiş Ertuğrul Hoca ''Rakiplerimiz böyle puan kazanacaklarsa ben oyuncularımı nasıl inandırıyım şampiyonluğa'' Helal olsun be hoca
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

Çok doğru ve güzeL konuşmuş.
"Rakiplerimiz böyle puanlar kazanırken, oyuncularımı şampiyonluğa nasıl inandırırım..."
!
Bölünür senin için uykular!

SercanBjk

Atı alan Üsküdarı geçti geç kaldılar.

Cem Goren

gerçekelri söylemesi güzel
ama gerçekelrde acı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

onaT

senin işin o kardeşim O YÜZDEN

O YÜZDEN  O YÜZDEN O YÜZDEN O YÜZDEN O YÜZDEN !!

İŞİNİ YAP!!!!
YAPAMIYORSUN GİT!!!!!!!!!!!!!!!

Kralkartal21

Gençlerbirliği Oftaş maçında gördüm ki;

Sen kendi işini yap önce Ertuğrul Sağlam senin kurduğun takım hiç birşeye inanmıyorken sen hala oraya buraya laf atıyorsun.

İlk önce Takıma bi güven ver Kazanma azmi ver yaa.Yeter beee.!!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

keskinli

en azindan 2.lige inandir be hocam
sampiyonlar ligine kalmak,hem maddi hem manevi acidan cok önemli
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin