Ana Menü

aydin karabulutun yeri yedek kulübesimi?

Başlatan keskinli, Nisan 07, 2008, 11:06:39

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tugrulsonmez_

aydın karabulut hazır formunu yakalamışken kendine güveni gelmişken ilk 11 de oynatılmalı dediğiniz gibi tello sol beke aydın sol kanata süper bişey olur. i. üzülmezi kes artık ertuğrul hoca görmüyor musun şu genç daha fazla katkı yapıyor

yenerr17

ya aydın sadece bu maçta iyi değildi ki hazırlık maçlarında da çok iyiydi ligde aaz da olsa oynadı onlarda da gayet iyiydi oynatması lazım aydını ayıp etmiş olur yoksa ayrımcılık yapmamalı ertuğrul hoca..

Kralkartal21

Dün gerçektende maçın yıldızlarından biriydi.Çok güzel oynadı.Nazar değmesin.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Guti ORÇ.

aydın mutlaka ilk 11 de oynaması lazım...

Adriano

Almanya'da yetişmiş, kaliteli, gencecik, üstelik solak bir oyuncu. Öncelikle sağ ayak olanların bol olduğu dönemde solak bir futbolcu olması gayet olumlu. Genç yaşına rağmen oldukça olumlu izlenimler bıraktı bizde..

Gayet hızlı, ortaları adrese teslim, güçlü, yeri gelince kaleyi düşünerek cesur davranan gencecik bi futbolcumuz. Yedek kulübesinde harcamamak lazım. Sivas maçında son dakikalarda tek başına köşeden topla gelip defansı alt üst etti üstelik golde atıyordu..Gerçekten "Yok Artık Aydın" dedirtcek cinstendi.. Herkesin yorgun düştüğü son dakikalarda tek başına hırsı ve çabası benim çok hoşuma gitti.. İbrahim Üzülmez tercihinden derhal vazgeçilmeli. Sol beke Tello, önüne Aydın geçti mi Sol Kanat muhteşem olur..

İnanıyoruz sana Aydın !

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

onaT

kimin yerine oynatacan bir maç iyi oynadı diye bu kadar göklere çıkarırsan s. özkan gibi i. akın gibi olur

[KralKartal]

Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Nisan 07, 2008, 18:39:38
kimin yerine oynatacan bir maç iyi oynadı diye bu kadar göklere çıkarırsan s. özkan gibi i. akın gibi olur

sen besiktas maclarinda Aydini izledin mi?
Lutfen izlemeden yorum yapmayin..!

Bir mac degil, senelerdir AYDIN var, bunu biliyormuydun????
AYDIN tahminimce 2005/2006 sezonunda transfer edildi..

Bir macla FUTBOLCU alan yonetimin taraftarida lutfen biraz takimini ve futbolculari
takip etsin, yonetim gibi olmasin !

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

BJK_06

daha çok pişmesi lazım..fark ettim iyi mucadele ediyor ve sol ayagı çok iyi ama son pas ve vuruşlarda biraz etkisiz..benim kendi görüşüm bir sene başka takımda kiralık oynaması..seneye ibrahim üzülmez eger gözden düşerse kaliteli sol açık oyuncu alınırsa aynın bu sefr ezilir girdigi maçlardada sadece süre kazansdırmak için oytnar

Adriano

Daha çok pişmesi lazım diyorsun da, İbrahim Üzülmez gelmiş 35'ine bu adam ne zaman pişecek ;)

Aydın'ın ölüsü bile İbo'dan iyidir.

[KralKartal]

yapma ya :)  valla ben birsey demiyorum artik..

hala 1 sene kiralik yok soyle boyle ..

yani BESIKTAS bu mantaliteyle hem yonetim hemde taraftarin bu bakisiyla
biryere varamaz... hersey taraftardan baslar yonetime gecer..

hatta satalim AYDINI ise yaramaz , daha bebe bu aydin..

BJK_06

ben ibodan kötü demedimki..baki bile ibodan iyidir ama dikkatli bir izleyin son pasları nasıl...sivas maçında en az 3 tane posizyon var

BJK_06

ihsan yani bu benim görüşüm olamazmı?

erdibatmaz

biraz daha izlemek lazım bence üst üste ama bu takımda futbolcular isimlerine göre oynatıldığı için ne zaman şşans bulur üst üste bilinmez
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

[KralKartal]

senin gorusune birsey demedim ki, bende ayni sekilde gorus belirttim :)

OYLE DUSUNEMEZSIN demedim...

Son paslari bana gore aslinda iyi, sasirdim..nasil maci izliyoruz diye..?
ARDA BARIS VOLKAN gibi gencler Galatasaray yerine BESIKTASTA olsa
pissin kiralik verilsin, daha yedek kalsin denirdi kesin..

Fener GS bunlari asti bizde asalim arkadaslar.bunu diyorum..

Adriano

Şuan sol mevkiinde Aydın ve Tello'dan iyisi yok diye düşünüyorum. Gelecek sezon yeni bir transfer yapılırsa kaliteli Tello'yla yeni gelecek oyuncu oynatılsın. Bari son 6 hafta banko oynasın. Gördük ki İbo'dan bin kat daha iyi..

Gelecek sezon yedek kalır, kimi zaman oynar. İkinci yarı girer, 60'tan sonra girer. Bazen ilk 11 başlar.. Herşey olabilir ama kiralık veya satış işlemi çok yanlış olur diye düşünüyorum.