Ana Menü

aydin karabulutun yeri yedek kulübesimi?

Başlatan keskinli, Nisan 07, 2008, 11:06:39

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

husoeagle

aydın dünkü maçta kumaşının kalitesini göstermiştir .
bir arkadaş demiş kimi kesip oynatacan ibrahim üzülmezi kesip telloyu defansa çekip önündede aydını gayet rahat oynatabilirsin
hayro pişmesi için illa başka bi takıma gitmesi gerekmez kanaatindeyim. önümüzde 5 maçımız var sen bu 5 maçta aydına şans tanırsan ona o güveni kazandırırsan pişmesine filan gerek kalmaz bence.

akbaba71

Tellonun geçmişte sol bek deneyimi var bu yüzden sol bek oynatılabilir.Aydında iyi oyunun karşılığı olarak mutlaka oynatılmalı.
Genç oyuncular iyi oynadıkları maçın ardından bile oynatılmazsa genel olarak kötü etkileniyorlar.

Aydının geliş sezonu 2005-2006 yılı
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

onaT

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Nisan 07, 2008, 18:44:21
Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Nisan 07, 2008, 18:39:38
kimin yerine oynatacan bir maç iyi oynadı diye bu kadar göklere çıkarırsan s. özkan gibi i. akın gibi olur

sen besiktas maclarinda Aydini izledin mi?
Lutfen izlemeden yorum yapmayin..!

Bir mac degil, senelerdir AYDIN var, bunu biliyormuydun????
AYDIN tahminimce 2005/2006 sezonunda transfer edildi..

Bir macla FUTBOLCU alan yonetimin taraftarida lutfen biraz takimini ve futbolculari
takip etsin, yonetim gibi olmasin !

beşiktaşın maçılarını izlemiyorum dersen en büyük iftirayı atarsın en berbat zamanımızdada izliyordum
tabikiide izledim ama arda gibi s. özkan gibi tüm bir kulvar bir anda ona emanet edersek kaldıramaz, bırak aydını bir çok oyuncu kaldıramaz (tello dahil) bence aydın solbek tello sol kanat oynar

Alıntı yapılan: Adriano - Nisan 07, 2008, 18:48:47
Daha çok pişmesi lazım diyorsun da, İbrahim Üzülmez gelmiş 35'ine bu adam ne zaman pişecek ;)

Aydın'ın ölüsü bile İbo'dan iyidir.

haklısın kesinlikle ibodan iyidir

-

o "pişme" lafınada zaten baştan beri bir gıcığım=) adam 19 yaşında minimum 5 senedir top oynuyor ciddi anlamda.
1-2 seneside burada, gerisi berlinde
yeterince pişmiş bence... rotasyonun bir parçası olması yeter zamanla orayı kapar zaten.. yeterki makul bir zaman içinde olsun birden değil

alper_1903

Hocaya büyük is düsüyor aydini yavas yavas hazirlamali Serdar Özkan gibi soguk suya atmamali
kesinlikle yeri yedek kulübesi degil hele bu haldeki Ibrahim Üzülmezi gördükce...

dedigim gibi haftaya yine oyniyabilir ama yavas yavas
simdi bütün yükü belki kaldiramaz baslarda dikkatli hazirlamasi lazim Ertugrul Hoca´nin
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

carlito1903

2007 Copa America'yı izleyeniniz varsa görmüşsünüzdür Tello o turnuvada Sol Bek oynamıştı Şili'de, gayette başarılıydı bizde de rahatlıkla oynayabilir, biraz defans yönünden yetersiz olabilir sadece...

onaT

ayrıca aydın topu kaptırdığı zman geri dönmüyor dikkat edin

KeePSaKe

Since 1903

M34

Alıntı yapılan: alper_1903 - Nisan 07, 2008, 19:40:46
Hocaya büyük is düsüyor aydini yavas yavas hazirlamali Serdar Özkan gibi soguk suya atmamali

Cok dogru bir tespit ... ney o her macta ilk 11de oynamasi lazim vs. Sadece bir mac iyi oynadi. Bence kullanma konusunda Ertugrul Saglam'a güvenmemiz gerekir. Onun yaninda hicbir genc futbolcu kolay kolay simarmaz.

keskinli

sadece 1 macta degil,oynadigi her macta olumlu notlar aldi aydin
aydin kendine güveni olan,altyapisi en az 10 sene olan yetenekli bi futbolcu
sol kanadin hic islemedigi bi dönemde bile sans vermezsen,ne zaman pisireceksin aydini?
anlasilan pisirme yerine,tursusunu kuracagiz bu gidisle,diger genc oyuncularimiz gibi.
sergenin sahaya ilk ciktigi macta 17 yasindaydi,yanlis hatirlamiyorsam eindhoven deplasmaninda 2.yarida oyuna girmisti
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

levent1903

tabiiki oynatacaksinki adam tecrube kazanacakve günden güne daha cok verim alacaksin...
ektigini bicersin -- gün gelir en vazgecilmezlerinden olur..

( kusura bakmayin - yanlislikla oylamada evet e bastim  :-[ )
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Bole bi konu varmı diye girdim valla foruma ben hortlatacaktım .

Cok beğendim bugün Aydın'ı, tam kanat oyuncusu olmuş valla . Zaten gelecek vaad ediyordu ancak bu sene inanılmaz geliştirdi kendini ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Gökhan Töre nin aynısı olmuş ..

koy sola essin oradan valla
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Ben de Volkan abi gibi yazacaktım, yazmadan çıkmışım. :D

Kendisini ve stilini benzetiyorum Gökhan'a.

Aydın, Gökhan, Patrick Ebert :D

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Andırıyor ama bence bir Gökhan değil. Töre daha güçlü. Aydın'ın bu performansı bu maça özel değil bu sezon çoğu maçta böyle oynadı. Beğeniyorum bu sezon Aydın'ı.