Ana Menü

BOBO yolcu

Başlatan beckyZWICKY, Nisan 02, 2008, 11:08:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

NTV'nin haberine göre..

dün ki pendik macindada isteksiz oldugu gözlenen BOBO'nun fransiz kuluplerinden(Lyon gibi) gelen tekliflere sicak baktigi ogrenildi.

BOBO giderse sizce yeri doldurula bilir mi ? gitmesi iyi bir karar olurmu ?

bana göre elde bobonun yerini dolduracak bir malzeme yok. nobre holosko demeyin bir cok $ey sayarim. goruyoruz son maclarda bobosuz neler oldugunu adam gibi atak yapamiyoruz bunun yaninda tello we delgadonun formsuz olmasi. birakin gol atmayi pozisyon bulmakta zorlaniyoruz. bobo gidersede yerine cok iyi bir forvet oyuncusu alinmasi gerek. yanlis bir transfere sabir kalmadi ufak bir hata gelecek sezonda suan yasadigimiz sikintiyi ya$atir.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

erasca

Gitmek isteyeni zorla tutarsak yandık!!!

eRe

bobo besıktasta gorevını tamamlamıstır.
yabancı futbolcular ıcın besıktas ne yazık kı sadece basamaktır.
carew ornegınde oldugu gıbı yıldızı parlarsa takımda tutabılecegımız 1 oyuncu yok.o yuzden para ederken satmak ve en ıyı sekılde faydalanmıs olmak yeterlı.

yerı doldurulur mu ha bana gore doldurulur.carew gıdıncede aynısını dedık bobo cıktı yarın bobo gıdıcek belkı holoskoya gore oynayınca farklı olucak belkı de yenı bır yıldız cıkıcak.bu futbolun kanunu.kımse bızım tapulu malımız degıl.o yuzden sene sonunda oncelıkle hersey ıcın tesekkurler sonrada gule gule
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

Aylar öncesinden belliydi zaten gideceği, bu haliyle kalması daha kötü yolu açık olsun....

Yeri çok rahatlıkla doldurulur ama bunu bizim yönetim yapabilir mi ondan şüpheliyim...

beckyZWICKY

carlito1903;
Yeri çok rahatlıkla doldurulur ama bunu bizim yönetim yapabilir mi ondan şüpheliyim...
[/quote]

cok haklisin.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Ibrahim51

Istemiyen oyuncu gitsin zaten...
Ama kalsa bizim icinde cok iyi olur...
biz kahpe alemlerde ahkam kesenlerden degiliz
biz ne çakir gibi rajon nede polat gibi kafa keseriz
biz ancak sevdigimizi sonuna kadar severiz
cünkü biz BESIKTASLIYIZ !!!

NoPasaran

Bobo bu takımın bana göre en iyi oyuncusu..

Son haftalarda her ne kadar gol yollarında sıkıntı çekmesekte Bobonun eksikliğini nedense hissediyorum

Ancak klubun ekonomik darbağozdan kurtulması için bu satışa engel olmayacağı ve bunu bilen avrupa klupleri boboyu 6 yada 7 milyon euroya alacaklarını tahmin ediyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

SercanBjk

Anlaşılandağılıyoruz herkes gitmek istiyor,doğru tabi bu yönetimle kim kalmak isterki.İşin kötü yanı Demirören ve yönetimi o kadar prestijimizi düşürdüki,artık bize oyuncular da gelmek isteemyeceklerdir. Hazır kadrodan herkes gidiyorken,yeniden yapılanma adına sende istifa et Demirören olsun bitsin.

kartalpenchesi

Bobo kalmalı bu oyuncu geleceğin oyuncusu olacak, eğer bizden gidecekse büyük klübe gitsin
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

carsi52

uLan iyi ki bi fenere yeniLdik.
Bütün oyuncuLarımızı tek tek yolladıLar anasını satim.
Yarında tello haberi çıkar.
Sonra hoLosko.
Bölünür senin için uykular!

erdibatmaz

bari adama tamam gideceksin desinlerde daha fazla kötü oynamasın kendini soğutmak için bilerek kötü oynuyor
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

erdinc1926

kolpa basına bakar mısın yine oyuncularımızı gönderiyor yapmayın bu kadar da
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

metin16

arkadaşlar ne kadar seversek sevelim bobo gitmeli senin şampiyonluk maçın fenerle sen bu maç öncesi kırmızı kart görüyosun ben çok kızdım abi bence kafasında bitirmiş beşiktaşı bobo yolu açık olsun hizmetleri için teşekkürler
sensiz geçen günlerin......

Carsi_34

herhalde bizim takim dagliyo hee?
töbe töbe

Simurg

işe yaramayan kim varsa elimizde yarayanlarıda kaçırıyoruz

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..