Ana Menü

Akatlar'da şok gelişme

Başlatan nbacem, Mart 31, 2008, 18:39:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nbacem

Türkiye ve Avrupa'da şampiyonluğa koşan Basketbol takımı oyuncuları bugünkü çalışmaya çıkmadı. İşte Akatlar'da yaşanan sıcak gelişmeler:

Bu sabah saat 11:00'de Akatlar Spor Kompleksi'nde başlaması gereken antrenmana Siyah-Beyazlı oyuncular katılmadı. Oyuncularla konuşan Ergin Ataman ve Burak Bıyıktay kendi aralarında şu sıralarda bir toplantı yapıyor.
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

noumAyberk

Adriano

Her siteye baktım yok böyle bir haber. Olacağına da ihtimal vermiyorum.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

akbaba71

basketbol şubesi ile ilgili bir arkadaş böyle bir sorunun olmadığını söylemişti kaynak nedir?
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

nbacem

bende diğer beşiktaş sitelerinde görünce kaynak ne demiştim. bende her spor sitesine baktım yoktu. ama birçok beşiktaş sitelerinde var

Ayrıca; Takımdaki maddi krizi ve özellikle Nicevic'in antrenmanlardaki isteksizliği özüme çarpıyordu ( idmanlara gitmişliğim vardır...).. ülker mahvetti takımı yeter artık..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

nbacem

bu haberin devamıda varama şöyle özetleyeyim.. hatırlarsanız bayan takımızda kazan kaldırmıştı bu ekek takımımızda 2. kere oldu. spor gazetelerindede çıkmıştı o haber.. ülkerin sembolik 1.350.000 Dolar nerede.! başlığı altında.. gerçekten verilen pğara yok.. Burak Bıyıktay abiyi çok seviyor oyuncular ama o da ikna edememiş.
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

akbaba71

kaynak kartalhaber.com ben bu sitenin kolpa bir site olduğunu duymuştum pek cok kişiden

nbacem

Alıntı yapılan: akbaba71 - Mart 31, 2008, 18:52:45
kaynak kartalhaber.com ben bu sitenin kolpa bir site olduğunu duymuştum pek cok kişiden

bende öyle diyorum.tamamen kolpalık abidesi ama bu haberin ilk yankıssındada onlar vardı akasında ayrıca Yeni transferi ilk onla duyurdu.. ama şu bir gerçekki böyle bir sorun var. BİZZAT KENDİm GÖRÜYORUM
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

nbacem

souın en başından beri vardıama DEV YÜREKLİLER BOŞUNA DEMİYORUZ.. para için pul için değil yürekleriyle oynuyolar.
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

akbaba71

transfer haberinden benim bile 9 martta haberim oldu diğer sitelerdede biliniyordu fakat imzadan önce sölenmedi kartalhaber forumları takip ediyor ondan yazmışlardır erkenden haberi :D

carlito1903

Del Bosque'ye verdiğimiz paranın 10 da 1 ini verebilseydik basketbol şubesine sorun falan kalmazdı...

erkann

Yani illa bi sorun çıkmazsa şaşarım zati ne güzelde gidiyoruz
inşallah gerçeği yoktur haberin

Brestgerfich

Sorun falan da yoktur zaten... O oyuncular yarı yolda bırakmaz bizi.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

carlito1903

"Biz paramızı ödedik"

Beşiktaş Cola Turka Basketbol Takımı'nın ana sponsoru olan Ülker Grubu, Beşiktaş Kulübü ile aralarındaki anlaşmalardan doğan tüm yükümlülükleri gecikmeksizin yerine getirdiğini açıkladı.

Ülker Kurumsal İletişim'den yapılan yazılı açıklamada, ''Beşiktaş Kulübümüzle aramızdaki anlaşmalardan doğan tüm yükümlülüklerimizi gecikmeksizin, zamanında yerine getirdiğimizi bir kez daha vurgulamak isteriz'' denildi.

Beşiktaş Kulübü ile yapılan anlaşma karşılığı olan 5 yıllık sponsorluk bedelinin, siyah-beyazlı kulübün talebi üzerine 2006-2007 sezonu başında peşin olarak ödendiği vurgulanan açıklamada daha sonra şu görüşlere yer verildi: ''2007-2008 sezonu başında anlaşma kapsamı dahilinde olmamasına rağmen Beşiktaş Cola Turka Takımımızın moral motivasyonunu arttırmak ve daha büyük başarılara ulaşmasına katkıda bulunmak amacıyla Türkiye Ligi, Türkiye Kupası ve ULEB Kupası'nı kapsayan önemli bir prim sistemini uygulamaya aldık. Bu prim sistemi tamamıyla Beşiktaş Cola Turka Basketbol Takımı'nın elde edeceği başarılara endeksli olarak tasarlanmıştır.

Bu kapsamda da ULEB Kupası grup maçları sonucunda kalifiye olmaları karşılığı ve 1. tur Hapoel Jarusalem tur primleri tarihinde Beşiktaş Kulübümüzün hesaplarına yatırılmıştır. Bununla beraber, 2. tur maçı olan Kızılyıldız maç primi de ödeme tarihi olan 02.04.2008 Çarşamba günü Beşiktaş Kulübümüzün hesaplarına yatırılacaktır.

Bu ödemeler dışında grubumuzun tahakkuk etmiş fakat ödenmemiş hiçbir sponsorluk ya da prim bedeli söz konusu değildir. Beşiktaş Cola Turka Basketbol Takımımızın başarısı için desteğimiz bu zamana kadar olduğu gibi önümüzdeki dönemlerde de sürecektir. Ancak sponsor firma olarak sağladığımız kaynakların ne şekilde kullanılacağı tamamen kulüp yönetiminin inisiyatifinde olduğunu belirtmek isteriz.

Beşiktaş Kulübümüzle aramızdaki anlaşmalardan doğan tüm yükümlülüklerimizi gecikmeksizin, zamanında yerine getirdiğimizi bir kez daha vurgulamak isteriz.''

Kaynak: AA

01.04.2008

salvador

futbol ystırdı bari basketi yatırmayın iyi ilerliyoruz
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...