Ana Menü

Sevinmek için sevmedik

Başlatan tcenk, Mart 31, 2008, 09:53:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tcenk

Hemen bir maçta şoka girmeyin derbi maç kazanmayı herkes istedi ama biz kaybettik.
Adamlar kazandılar artık bu maç geride kaldı diğer maçlara bakmak lazım.Bu defans konusunda sürekli
sıkıntı yaşadık ve bu defans doğru düzgün transferlerle sağlamlaştırılmazsa bu futbolcular futbolu bırakana kadarda
sıkıntı çekeceğiz bu bir gerçek ama her halikarda beşiktaş şu anda da Şampiyonluk yarışının içindedir.Bu hafta Sivası yendikleri
taktirde Şampiyonluk iddası en az diğerlerininki kadar vardır Sivas maçından sonra eğer yenersek bizim zor maç serimiz tamamlanıyor. Diğerlerinin ki yeni başlıyor. Hiç kimse bunu göstermek istemiyor.
Ayrıca maçta taraftarımızın Bakiye yaptığı yanlıştır. Bu adamın kapasitesi bu o da bunu biliyor ve elinden geldiği kadar yapacağının
en iyisini yapmaya çalışıyor.Defansa bakın bakiden başka sorumluluk alan varmı? Bu beğenilmeyen baki 2 tane gökhan zan ve enaz
4 tane ibrahim toroman eder.Artık bu üzülmez ısrarındanda vaz geçmek lazım Şu an en zayıf halka konumunda AYDIN diye bir genç var ona yazık oluyor Tello ibrahimin yerine geçer aydın önünde oynar.Kenarlar için böyle seçenekler var ama göbek için yok
Topu geriden oyuna sürecek adan sıkıntısı 4 yıldır devam ediyor ve yönetim bu konuya çözüm bulamıyor.Bence bu konu Teknik Direktörlere bırakılmamalı gelenler bu konuya çare olamadılar.
1903

Onur*

Baki 4 tane Toraman eder derseniz; "Futbol izlemeyi bırakınız"
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

tcenk

Bence siz toromana futbolcu derseniz siz bir daha seyretmeyin futbolla ilgilenmeyin.
En azindan beşiktaşın futbolcusu değil defans sadece topu kesmek demek değildir bana göre.
Topu kes rakibe at sonra yine o top sana gelir.Tekrar kes tekrar gelsin bu şekilde devam eder gider.
Defansında top çıkaran bir tane adam göster o zaman
1903

SercanBjk

Demirören başkan olduğu sürece şampiyon olamayız.

keskinli

futbol acisindan al bakiyi vur toramana
bide gökhanla carp
yani defans genel anlamda zayif
sürekli bakinin günah kecisi olmasi ADALETSIZLIK!
asil konuya dönersek maalesef sampiyonlukta hic bi sansimiz yok,ne yapip ne edip ikinci olmaliyki seneye sampiyonlar kupasina gidelim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin