Ana Menü

Zamanı Geldi Demirören İstifa

Başlatan SercanBjk, Mart 30, 2008, 14:38:04

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercanBjk

Şampiyonluğa gidiyoruz dedik,sustuk inkar etmiyorum susturduk ve susturdum.Forumlarda yönetim eleştirisine her zaman çıkıp,şampiyon olduğumuz gün de bağıra biliriz,bu da bize yakışır,değerlerin takımı olduğumuzuda herkes görür dedim. Ama olmadı şampiyonluk artık mucize,şampiyonlar ligi flanda hikaye,bu mağli yapıyla bu yönetim tarzıyla bir adım atamayacağımızı herkes açık ve net şekilde gördü. Bunun içindirki artık 5 yıllık görev dilimi içerisinde,Beşiktaş`a hiç bir şey katamayan ve sürekli kaos yaratan Demirören ve yönetimi istifa etmelidir.

Beşiktaş JK Adres

Süleyman Seba Caddesi, No: 48 BJK Plaza B Blok 3. Kat
Akaretler, Beşiktaş 34357
İstanbul/TÜRKİYE

Telefon
+90 (212) 310 10 00 (pbx 100 HAT)

Faks
+90 (212) 258 81 94

Kulübümüz ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için:
bilgi@besiktasjk.com.tr" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

- NEDEN DEMİRÖREN İSTİFA DİYORUZ -

- Serdar Bilgili zamani takimi yüz üstü biraktiniz, "baskan adayi olmam" dediniz ama oldunuz.
- Seçimden önce anlastiginiz Lothar Mattheusu seçimi kazandiktan sonra yüz üstü birakip baska bir antrenörle anlastiniz.
- Del bosque gibi dünyaca ünlü bir hocanin arkasinda oldugunuzu belirttiniz ve kovdunuz.
- Del Bosque konusu ayri bir konu. 8,5 Milyon Euro sizin sahsi borcunuz oldugu için (Bu parayi BEŞİKTAŞ'A ödetecek insanoglu daha dogmadi!) o konuya, sizin özel konunuza, girmek dahi istemiyoruz
- "Riza Çalimbay evladimizdir ancak benimle gider" dediniz, evladiniz gitti ve siz koltugu birakmadiniz.
- Gordon Milne tam yetkilidir dediniz adama aylarca bosu bosuna para ödediniz, bir de hiç bir sey yokmus gibi tazminat verip gönderdiniz.
- Koskoca BEŞİKTAŞ Erkek Basketbol Takimini 3 kurusa Cola Turkaya sattiniz .
- Bir yöneticiniz sayesinde BEŞİKTAŞLI olmayan binlerce insani kulübe üye yaptiniz. Bu kisilerin giris ücretleri ve aidatlarini da ucuz muhasebeci taktikleriyle mali genel kurul önceleri kulübün hesabina yatirdiniz, mali genel kurul sonralari ise bu parayi cektiniz.
- "Ben burda oldugum müddetçe mahkemesi bitmeden Sinan Engin göreve gelemez" dediniz, "Tigana´nin gitmesi için benden yardim istedi" diyen Sinan Engin'i tekrar göreve getirdiniz
- "Tüm branslarda sampiyonluk" dediniz Voleybol takimimiz su anda 2.ligde.
- 6 ayda bir gerek forma üreticisi gerekse de forma sponsoru degistirdiniz.
- "Localar yikilacak" dediniz yine sözünüzde durmadiniz.
- BEŞİKTAŞ´in hisselerini hiç sikilmadan sürekli sattiniz.
- Senelerce çaba sarfedilerek alinan Fulya projesi'nin çeklerini proje daha bitmeden kirdirdiniz.
- Akatlar Spor Kompleksi´nin adini Cola Turka Arena yaptiniz.
- Türkiye Kupasi´ni Baba Hakkilarin, Seref Beylerin mezarina götüreceginize UluSOYSUZunuzun babasina götürdünüz
- Sanki babanizin kulübü gibi, kasadan kafaniza göre para verdiniz-aldiniz.
- Taraftara sirin gözükmek adina febe'nin artiklarini topladiniz.
- Ülker´in sponsorlugunda BEŞİKTAŞ'ın katledilisini hala izlemektesiniz.
- Milangaz febe maçlarina reklam verecegine, reklamlari BJK TV'ye verdirseydiniz.
- "BEŞİKTAŞ ile ilgili haberler BJK TV'den yapilacak" dediniz, BJK TV'yi Dogan Holding'e sattiniz.
- Millet Lig Tv'nin kablolarini kesiyor, siz o´nun yayinladigi maçlara reklam veriyorsunuz.
- Ali Gültiken´i hiç suçu günahi yokken, çok da basarili bir menajerken, etik olmayan bir sekilde görevden aldiniz.
- Sirf Trabzon yabanci oyuncu alabilsin diye ellerindeki Jun denen kalitesiz adami transfer ettiniz.
- Kulüpler Birligi toplantisina bir tane yönetici göndermeyip haklarimizi TS´li yöneticiye devrettiniz.
- 2 milyon dolar için futbol subesini Celal Kolot´a sattiniz.
- Orhan Yildirim gibi spor yazarlari'ni sizi elestiriyor diye, susturmak için Seyahat islerini onun sirketine vererek eteginizdeki taslari dökmesini engellediniz.
- Kivanç Oktay kayinçonuzun yaptirdigi evleri futbolcu alacaklarina karsilik ondan satın alarak hem futbolcu alacaklarını ödediniz hem de kayınçonuza yardım ettiniz.
- "BEŞİKTAŞ büyük lokmadir, bogazinizda kalir" dediniz, elaleme bizi rezil ettiniz.
- Ismet Arzuman, Affan Keçeci gidecek dediniz, adamlarin belki de maaslarina zam yapildi, ne gitmesi.
- Sivas maçina paf takimiyla çikacagiz dediniz, sözünüzü yediniz.
- Her icraatinizda, her sözünüzde BEŞİKTAŞlilik durusunu ayaklar altina aldiniz
- Ezeli rakibinizin sampiyonlugunu isteyecek kadar Beşiktaş'li oldugunuzu(!) gosterdiniz, Oscar Cordoba'yi BEŞİKTAŞ'tan koparip, suçu Oscar'in üstüne yiktiniz. Tereyagindan kil çeker gibi yaptiginiz hatadan kendinizi siyirdiniz.
- 52 Saniyelik basın toplantınız da tarihe altin harflerle yazdığınız skandalardan biridir.
- Türkiye'nin en çok sabit gelirine ve gayrimenkulune sahipken ve Türkiye'nin en büyük, tek büyük kulübünün başındayken bile "3 büyük, 2 büyüğe indirilmeye çalışılıyor." diyerek her zamanki gibi GAF yaptınız! Daha BEŞİKTAŞ'ımızın tek büyük olduğunun, en büyük olduğunun farkında değilsiniz!
- BEŞİKTAŞ'ımızın borcunu pireyken deve yaptınız, kulübü kendinize borçlu hale getirdiniz ve muhalefeti susturdunuz (Kim o kadar borcun altina girmek ister ki, emelinize ulaştınız.)

EN ÖNEMLİSİ VE EN ÇOK TALKILDIĞIM

BEŞİKTAŞ'IN BAŞKANI SÖZÜNÜ YEMEZ

Gittiğinde ne olacak diyenler olacaktır.

Gelecek başkanın illa paralı olması gerekmiyor sn.demirören'in parası vardı da ne oldu kulübü kendine borçlandırdı.bu borçları kısa vadede ödememizin mümkünatı yok bu yüzden verelim kulüp reklam gelirlerini demirörene forma reklamı salonun adı gibi ordan düşelim(bir köşe yazarının önerisiydi).

GELECEK YÖNETİMDE DE(şahsi fikrim) ;

İBRAHİM ALTINSAY(FUTBOL DİREKTÖRÜ)
HÜSNÜ GÜRELİ(MALİ İŞLER SORUMLUSU) ek parantez açmak istiyorum bir çoğumuz onu istemeyecektir malûm sebeplerden dolayı ama bu durumdan kanımca bizi en çabuk ve en pratik şekilde o kurtarır

NOT: YAZI ALINTIYLA KARIŞIK KENDİ DÜŞÜNCELERİMİDE EKLEDİĞİM BİR YAZIDIR.

carsi52

Zamanı taa ne zamandı.
Şimdi geLmedi.
Bölünür senin için uykular!

Onur*

Bir televizyon programına katılan başkan Yıldırım Demirören çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte başkanın gündemle ilgili ilginç sözleri "Yönetim olarak başarılıyız. İnönü Stadı ve Akatlar'ı bitirdik. 30 yıllık hayal olan Fulya Projesi'ni hayata geçirdik. Bu projeden yılda 15 milyon dolar gelir gelecek. Beni göreve genel kurul getirdi. 2010 yılına kadar görevdeyim. Taraftar istedi diye istifa etmem. Sivasspor maçından sonra taraftarların yaptıklarını, onlara yakıştıramadım"

Denizli ve Aybaba gelemez
Ulusoy'a karşı olduğumu söylemedim. O benim akrabam. Ancak çıkmış bir yasa var ve genel kurula gitmesi lazım. Başkan olduğum dönemde Mustafa Denizli ve Samet Aybaba, Beşiktaş'ın kapısından giremez. Del Bosque'yi göndermem büyük hataydı. Ertuğrul hocanın arkasındayız. Cumhurbaşkanı Gül, Sağlam'ın göreve getirilmesinden memnun oldu. Aziz Yıldırım ile kırgınlığım yok."
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

NoPasaran

topic 1

sene sonuna kadar bu forumda  kaç tane daha olacak acaba

istifa edecekte gelecek adam yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mart 30, 2008, 19:41:47
topic 1

sene sonuna kadar bu forumda  kaç tane daha olacak acaba

istifa edecekte gelecek adam yok

Harbi ya o kadar istifa diyosunuzda kimin gelceğini söylemiyosunuz.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

Bölünür senin için uykular!

pascalyptica

istifa çözüm değil arkadaşlar.. kimse gelmezse ne olacak??
olağan genel seçimlerde birisi adaylığını koyar paşalar gibi başkan olur..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

alper_1903

Istifa gereklidir
koskoca BJK nin bir Baskan bulmasi bu kadarmi zor ???

ama bu Baskan la olmaz arkadaslar cok duygusal
bi karsilastirin aziz yildirim ve yildirim demirören, bi karsilastirin ya !??!!??!!??
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

toygarcana

sokaktan herhangi bi BEŞİKTAŞLIYI çevir başkan ol de... bundan daha iyi başkan olur! kim gelir kim gelir... kim gelirse gelsin... bu gitsin de!
bu lig için fazla ŞEREFLİYİZ!!!

tugrulsonmez_

istifa etse de(imkansız) etmese de bir kördüğümün içindeyiz. O kadar umutlandık ama bu yönetimle ancak buraya kadar gelinebilirdi, kendimizi kandırdık boşuna sevindik.

toygarcana

bu arada nolursa olsun BEŞİKTAŞ başkanına bu dememem lazımdı özür dilerim!
bu lig için fazla ŞEREFLİYİZ!!!

carlito1903

Y.Demirören:''2010 a kadar görevimin başındayım, tribünler istiyor diye gitmem...''

Kulübe olan borçları ayrı bi dert zaten bi de bu açıklamanın üstüne biz ne kadar 'İstifa' desek boş...

Zaten tribünlerin bazı kısımları nedense İsitifa lafının yanından geçmiyor !!!

dry_1903

Alıntı yapılan: Onur Tural - Mart 30, 2008, 19:36:10
Bir televizyon programına katılan başkan Yıldırım Demirören çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte başkanın gündemle ilgili ilginç sözleri "Yönetim olarak başarılıyız. İnönü Stadı ve Akatlar'ı bitirdik. 30 yıllık hayal olan Fulya Projesi'ni hayata geçirdik. Bu projeden yılda 15 milyon dolar gelir gelecek. Beni göreve genel kurul getirdi. 2010 yılına kadar görevdeyim. Taraftar istedi diye istifa etmem. Sivasspor maçından sonra taraftarların yaptıklarını, onlara yakıştıramadım"

İnaönü stadu ve Akatlar'ı bitirdin bizimde ömrümüzü bitirdin.
Daha maç öncesi diğer takımların yöneticileri hekem hatası yüzünden yenilirsek şöyle olur böyle olur diye tehditvarkari konuşurken,sen o kadar hakem hatasından sonra ne yaptın!
tek yaptığın olur olmaz transferlerle bjK'ı kendine borçlandırmak oldu.
Millet alış veriş sitelerinde kombinelerini satanlar hakkında suç duyurusu başlatıcaklarını açıkladı.
Sen  ne yaptın ne yapacaksın?!
Hayat sana oLan sevgimi anLatabiLeceğim kadar uzun değiL BeŞiKtAş!

cassa23

100yıl ruhu  geri gelmeyecek başarı hayal oldu

NoPasaran

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mart 30, 2008, 20:12:22

Zaten tribünlerin bazı kısımları nedense İsitifa lafının yanından geçmiyor !!!

Onlar istikrar peşindeler :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net