Ana Menü

Ertuğrul Sağlam

Başlatan kartalpenchesi, Mart 30, 2008, 01:31:52

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kartalpenchesi

şu ertuğrul sağlamı savunan arkadaşlar savunma sebeplerini anlatırlarsa çok sevineceğim vede öğrenmiş olacağım

1- ne zaman iyi futbol oynadık?
2- transferlerimizden verim aldıkmı?
3- bu kadar kötü ve sonuca ulaşmayan transferlerin sorumlusu kim?
4- herhangi bir maçta hocamızın oyunu çevirdiğini gördünüzmü?
5- hocamızın devamlı hakemler tarafından bariz hatalara karşı devamlı futbolcuları suçlayıp özür dilemesinden rahatsız değilmisiniz?
6- iki senedir beğenmediğimiz türkiye kupasından bile elenmiş olmamızın ve şamiyonluk yanında avrupaya bile katılamama ihtimalimizin sorumlusu kimdir?(şampiyon olursak bu maddeden dolayı özür dilerim)
7- tarihimize geçen 8 0 lık mağlubiyetin sorumlusu kimdir?
8- 27 maçta 58 puan başarımıdır?

bunları geçen hafta yazmıştım biraz konuşmuştuk bazı arkadaşlarla. şu anda 6-da yazdığım özür maddesinide çıkartıyorum şampiyonlukta gitti.28 maçta 58 puandayız. bu akşamda oyun başında febenin golü resmen ben geliyorum dedi ve 3 4 pozisyondan sonra geldi. olmadı hocam gene olmadı. bence artık savunulacak bi taraf kalmadı...

Alıntıdır...
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

NoPasaran

Alıntı Yap4- herhangi bir maçta hocamızın oyunu çevirdiğini gördünüzmü?

Sadece buna verilecek cevap bile diğerlerini okumama engel oldu

9 maç yenik durumdan çevrildi :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

astbjk1903

transferleri hoca yapar ben sahsen ertugrul hocanın disarda oynayan oyunculari takip ettigini ve bildigini sanmıyorum bide adam avrupayı birakip arjantin liginden oyuncu getırıyor yıldız olacak olur hocam 5 sene sonra olur
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

mdc

Beşiktaş teknik direktöründe "şu" diye hitap edilmez.

Sütte leke var bizde yok değilmi ?

HAYATTA BEŞİKTAŞ

SATUKBLADE

tek suçlu vardır

ne baki ne tellosu ne malzemeci süreyyası

FUTBOLDAN ANLAYAN YÖNETİM İLE BİŞEY OLMAZ

astbjk1903

eger onumuzdeki sene de devam edecekse yola lutfen kendisi transfer yapmasın
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: astbjk1903 - Mart 30, 2008, 01:52:07
eger onumuzdeki sene de devam edecekse yola lutfen kendisi transfer yapmasın

yapmıyor zaten Yıldırım Demirören yapıyor transferleri

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mart 30, 2008, 01:33:38
Alıntı Yap4- herhangi bir maçta hocamızın oyunu çevirdiğini gördünüzmü?

Sadece buna verilecek cevap bile diğerlerini okumama engel oldu

9 maç yenik durumdan çevrildi :)

lütfen biraz gerçekci olalım kendimizi kandırmayalım, yenik durumdan çeviren ertuğrul sağlam değil, futbolcular ve son dakika gollerinin şansıydı

kartalpenchesi

Futbolculardan Sağlam'a sitem

Perde arkası... Fenerbahçe derbisi sonrası futbolcular soyunma odasında ve takım otobüsünde durum değerlendirmesinde bulundular

Futbolcular kendi aralarında yaptıkları durum değerlendirmesinde "Hocamız Fenerbahçe'yi iyi izlememiş, hatta hafta içinde medyada çıkan haerleri bile okumamış. Fenerbahçe'nin Kazım'la sahaya çıkacağı belliydi. O kulvara önlem almaması ilginçti. Fenerbahçe'nin işine gelir gibi oynadık. Zico'nun taktikleri karşısında hiç bir şey yapmadı. Saha kenarında bizlere hakaret etmekle bu işler olmuyor. Önemli olan oyunu okuyabilmek. Serdar Özkan maçın ikinci devresinde çok iyiydi ve golünü attı ancak hocamız ne hikmetse onu oyundan çıkardı. Saha içinde bizler de hata yaptık ama Ertuğrul hocamızın hataları saha içinde hepimizin moralini bozuyor" yorumunu yaptılar.

http://www.kartalhaber.com/haber/13007974/Futbolculardan-Sağlama-sitem-.html

pascalyptica

Alıntı yapılan: kartalpenchesi2007 - Mart 30, 2008, 04:05:00
Futbolculardan Sağlam'a sitem

Perde arkası... Fenerbahçe derbisi sonrası futbolcular soyunma odasında ve takım otobüsünde durum değerlendirmesinde bulundular

Futbolcular kendi aralarında yaptıkları durum değerlendirmesinde "Hocamız Fenerbahçe'yi iyi izlememiş, hatta hafta içinde medyada çıkan haerleri bile okumamış. Fenerbahçe'nin Kazım'la sahaya çıkacağı belliydi. O kulvara önlem almaması ilginçti. Fenerbahçe'nin işine gelir gibi oynadık. Zico'nun taktikleri karşısında hiç bir şey yapmadı. Saha kenarında bizlere hakaret etmekle bu işler olmuyor. Önemli olan oyunu okuyabilmek. Serdar Özkan maçın ikinci devresinde çok iyiydi ve golünü attı ancak hocamız ne hikmetse onu oyundan çıkardı. Saha içinde bizler de hata yaptık ama Ertuğrul hocamızın hataları saha içinde hepimizin moralini bozuyor" yorumunu yaptılar.

eğerr bu haber doğruysa bütün futbolculara lanet olsun hepsi gitsin..
kazım kim ulan o kulvara önlem almaması deniyor.. febenin yedeğinden korkan futbolcunun Beşiktaş'ta zerre yeri yoktur!..

işte bu kadar!..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

muhsin_1903

noldu suçlu birden ertuğrul sağlam mı oldu??takım iyi giderken bobo delgado nobre vs bastacı ediliyodu hocamızın adı bile geçmiyodu.niye günah keçisi ertuğrul sağlam oldu birden
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: muhsin_1903 - Mart 30, 2008, 04:22:01
noldu suçlu birden ertuğrul sağlam mı oldu??takım iyi giderken bobo delgado nobre vs bastacı ediliyodu hocamızın adı bile geçmiyodu.niye günah keçisi ertuğrul sağlam oldu birden

sende haklısın ama artık gerçekleri konuşma vakti geldi, senelerdir kandırılıyoruz önce yıldırım demiören tarafından, bu senenin başarızlığı olarak bir kelle gidecektir yıldırım demirören istifa etmeyeceğine göre bu ertuğrul sağlam olacak galiba (bu arada ertuğrul hocayı bende seviyorum ama biraz daha deneyim kazandıktan sonra tekrar dönmeli , forzadaki insanlar da böyle düşünüyor)

SercanBjk

Ertuğrul Hocanın ben arkasındayım hala nedenmi.

1- Aciz yönetimin elinde kukla oldu,rahat bırakmadılar  adamı,Gordonu Diattayı istediğine eminmisiniz ? bu transferleri yönetim kendi mali yapısına göre yaptı ve oynat dedi,evet hocamız istifa etmeliyidi ama o Beşiktaşı yarı yolda bırakamazdı.

2- Senin masa başında hakkını koruması gereken Ertuğrul Hocamıdır ? 4 golün verilmedi 10 puanın çalındı,şu anda adalet olsaydı biz hala liderdik. Buna ramen bu takım şampiyonluğu son 7 haftaya kadar getirdi bilmem kaç haftadan sorna lider oldu.

3- Esas sorumlu yönetimdir,Ertuğrul Hocanın hem işine karıştılar hemde çok yalnız bıraktılar,zaten Delbosqe,Tigana,Rıza Çalımbay bu değerli isimlerde bu yönetim olduğu için başarısız oldular. Gelenlerin hepsimi kötü hocaydı ama hiç biri bir şey yapamadı,kötü olan tek bir şey var,Beşiktaşın iyi yönetilmediğidir.

oruç34

of be of futbolcular adam gibi değil teknik direktör de yönetim de hep kendimizi kandırdık ertuğrul hoca takımı yönetemiyor keşke luce gitmeseydi

carlito1903

Bizim şuanda ki mevcut defans oyuncuları varken siterse takımın başında Alex Ferguson olsun yine bişey farketmezdi....

Bu saatten sonra pas nasıl atılır, yarı boyundaki adama nasıl kafa vurdurulmaz, yan toplara nasıl çıkılır... Bunları mı öğretecek futbolculara...