Ana Menü

Şok... Şok... Şok..! Bobo'ya 4 maç ceza

Başlatan Kralkartal21, Mart 27, 2008, 19:51:49

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

3 e düşer diye umuyoruz, düşmezse o zaman harbiden haksızlık olur...
Ben şahsen 3 maç bekliyordum, şaşırmadım...

Allahtan Nobre ve Holosko formdalarda ilerde sıkıntı çekmeyiz ama Nobre sınırda derbide kesin yer sarıyı bu biraz sorun olur bizim için...

Delirdik

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

M34

Carlito1903e katilmam gerekiyor. Ilk basta bende "oha" dedim ama sadece rakip futbolcu ile kalmadi ki. Hakeme yönelik hareketi oldu. 4 mac normal. Yeni federasyon, yeni uygulamlar. Umarim bundan böyle ayni cezalar GSli ve Fenerli futbolculara da kesilir. Ve umarim ki bizim yönetim gecen Fener macindan sonra oldugu gibi akilsiz aciklamar yapmadan önce biraz düsünür. Gecen sefer düsünmediler Liverpool hezimetine zemin hazirladilar.

akbaba71

Alıntı yapılan: metini34 - Mart 27, 2008, 20:28:19
Carlito1903e katilmam gerekiyor. Ilk basta bende "oha" dedim ama sadece rakip futbolcu ile kalmadi ki. Hakeme yönelik hareketi oldu. 4 mac normal. Yeni federasyon, yeni uygulamlar. Umarim bundan böyle ayni cezalar GSli ve Fenerli futbolculara da kesilir. Ve umarim ki bizim yönetim gecen Fener macindan sonra oldugu gibi akilsiz aciklamar yapmadan önce biraz düsünür. Gecen sefer düsünmediler Liverpool hezimetine zemin hazirladilar.

14.02.2008 hasan doğan başkan
06.03.2008 volkana 4 maç ceza

yeni uygulamalar neden hep ilk bize oluyor acaba bizden önce başka takımlar varken
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kralkartal21

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mart 27, 2008, 20:01:11
Hakeme o hareketi yapmasaydı 1 maçtan fazla yemezdi....

@Kralkartal 67

Biz kırmızı kartı konuşmuyoruz Bobo'nun hakemi itmesini konuşuyoruz...

Ne alakası var demek zorunda kalıcam.
Orda Anıl gyet normal bişey olduğunu söylemiş bu 4 maçlık cezanın tavrım bunaydı
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Non Mollare Mai

Evet gayet normal. Kusura bakma ama senin orada hakemi o şekilde itmeye hakkın yok.
Oyuncuyu ittirirsin o ayrı bir şey ama o kadar sert vuramazsın.
4 maç yerinde bana göre.
edit

Kralkartal21

Tabi ki orda yaptığı hataydı ama pozisyon buralara gelmeden önce hakem bunu önleyebilirdi.
Yorumuna saygı duyuyorum tabi ki
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Non Mollare Mai

Orası öyle ama bu saatten sonra onun bir önemi yok.
Verilen ceza hakkında ki görüşlerimi belirttim.
Eyvallah aynı şekilde bende.. ;)
edit

pakito14

sağlık olsun. verilmiş bi kere karar ne desek boş ama bobo'nun artık böyle sorumsuzca şeyleri bırakması lazım aklı transferinde kaldı herhalde!
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

carlito1903

Alıntı yapılan: kralkartal67 - Mart 27, 2008, 20:58:37
Alıntı yapılan: carlito1903 - Mart 27, 2008, 20:01:11
Hakeme o hareketi yapmasaydı 1 maçtan fazla yemezdi....

@Kralkartal 67

Biz kırmızı kartı konuşmuyoruz Bobo'nun hakemi itmesini konuşuyoruz...

Ne alakası var demek zorunda kalıcam.
Orda Anıl gyet normal bişey olduğunu söylemiş bu 4 maçlık cezanın tavrım bunaydı

Yaptığın yoruma bi daha bak istersen Kırmızı kartı gördüğü anı anlatmışsın haksız demişsin, evet haksız biz ona bişey demiyoruz ki zaten...

CHEm !

hakeme yaptığı hareket cezayı katladı + tv nin bu hareketi göstermesi de etken oldu.
Allah kitap Beşiktaş

gordu87

yuhhhhhhhhhh...
volkanla bir yani öylemiii:S ???????
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

eRe

4 mac yerınde veya yerınde degıl umrumda bıle degıl ancak eger ekreme once okkalı bır yumruk sonrada kasıklarına bır tekme atıp onu oyun dısında bıraksaydı da aynı cezayı alacaktı sartlar esıtse.o zaman keske agzını burnunu dagıtsaydı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

onaT

3 kafidir. hakemi ittiğini unutmamak lazım

TurkishTank

Alıntı yapılan: gordu87 - Mart 27, 2008, 23:17:01
yuhhhhhhhhhh...
volkanla bir yani öylemiii:S ???????

bence bunlari gerekce gosterip dusurebilir cezayi... sahsen fark etmez..ertugrul'da bobomu nobremi holoskomu dusunmekten kurtulur...direk holosko nobre oynar... hepsini yenicez hakemide federasyonuda..
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt