Ana Menü

euRoViSiON'Da Bu SeNe KeNaN DoĞuLu...

Başlatan die-4-u, Aralık 21, 2006, 19:47:33

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alperen

ya bu yarısmada basarılı olmak sadece bazı buyuk kuklaları oynatan ellerın senı secmesıne baglı neden mı

zamanın sertapı bırıncı yaptılar ama baska yerlerden bıze bırseyler yaptırdılar en yakın orhan denılen yazara odul verdıler ama baska yerlerden turkıyeye neler yapmaya calıstıkları ortada

varsın turkce olsun yabancı olmasın gene onlar ısterse onlar senı bırıncı yapar bunu unutmayın

bence bu yarısmanın eskısı kadar da onemı kalmadı rutınlestı hersey buyutmeyelım gozumuzde
Yücedaglar gibi başım kar idi
Bir incecik yel vurduda eridi
Dilim dönse bir kelamım var idi
Yüreğime bastı YOL ETTİ BENİ ....

sedokajmeran

ilk birinciligimiz kazandıgımız zaman ilk kez telefon ile oy (sms) dönemi basladı ve avrupa da bulunan gurbetcilerimiz ilk kez olması nedeni ile buyuk bir destek verdiler.. hollanda.. belcika... almanya hep tam puan verdi.... yogsa sarkı guzel olmasına rahmen biz o senede 1. olamazdık.... iş jüriye kalsa... o yuzden avrupadaki turklere cok is dusecek.. biz kendi ülkemize buradan oy veremiyoruz
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

carsi52

kenan doğulu iyi ya en azından iyi bi derece yaparız gibime geliyo.
Bölünür senin için uykular!

tufi_bjkli

BjKli_10-ur

Bnce a-Ajdar gitsin ve ilk o söylesin diğer bütün şarkıcılar yaışmayı terk edip Türkiye 1. olmazsa neyim ;D :sigara :haydaaa
Sensiz geçen günlerin ...

firat355

kenan doğuluyla iyi bi derece yaparız....ben umutluyum bu sefer...
Birgün herkes Beşiktaş'lı olmasın;
Bırakın o ayrıcalık yalnız bizde kalsın...

Spy radamantis

BaBalaR CorTLaMaZ

@LAYINA GİDER

GöKHaN

Beyler Ingilizce Almanca Türkce hic farketmez emin olun o oylari Almanlar Ingilizler Fransizlar Hollandalilar Belcikalilar Avusturyalilar vermiyor.. Biz Gurbetciler veriyoruz.. Yani Ingilizcede olsa Arapcada olsa bisi etkilemez.. (Bu zamana kadar niye ilk 10a giremiyorduk siz veriyordunuzda diyenlere sözüm, sms oylari cikali 3-5 sene oldu ;) ) CANI SIKILAN ELINDE CEBI ILE 50 sms atiyor..
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

xxdoggyxx

bence kenan cakkıdıyı ingilizceye cevirsin yada melodisini baska bi sarkıya koysun arkasındada gaffur gibi 5 adam olsun kesin 1. yiz cünkü avrupa gaffur gibi bi adam daha önce görmemistir türklere has o
18.03.2007

canmert

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 21, 2006, 19:53:14
bencede türkce olsun
bencede türkçe olsun
nie yabancı milletlerin dilini kullanalım ki?
çakkıdı ii olur
birde gaffur katılırsa kesin birinciyizzzzz

Çarşı10-ur

www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

canmert

gaffur kenan elele
hep beraber eurovisiona

Çarşı10-ur

www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

melankolizm

Türkçe kullanmak geri kafalılk .. Arkadaşlar ne Türkçesi..

Türkiye'de Türkçe konuşulur mu ?? ayıp sizlere..

Bunada böyle bir ödül verirler artık!!!!!

Türkçe kullanmak geri kafalılıktır!!!!! orhan yamuk gibi ilmiye çığ gibi bunuda ödüle layık görürler merak etmeyin!!!