Ana Menü

euRoViSiON'Da Bu SeNe KeNaN DoĞuLu...

Başlatan die-4-u, Aralık 21, 2006, 19:47:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

melankolizm

Boş bir şarkı. ama kazanır belki nobelde alır

ugur24

bu şarkı iş yapmaz bence..hem eurovision o kadarda önemli bir organizasyon değil artık..

freedom forever

bizim ülkemizden başka önem veren yokki şu yarışmaya zaten amatör bir şarkı yarışması
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

ugur24

şarkılar yarıştırılsa neyse..bir ülkenin arası hangi ülkeyle iyiyse , en yüksek puanı onlara veriyolar..çok saçma..

freedom forever

aynen öyle ben kıbrıs rum kesiminin bir kere bile 10 puan ı yunanistan dan başka bir ülkeye verdiğini görmedim
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

ugur24

üstelik geçen sene birinci olan şarkıyı ve grubu gördük..bu yarışmada sonuncu dahi olsak , '' çok yazık oldu '' demeye bile gerek yok..eurovision önceden değerliymiş..zaten her geçen sene değerini kaybediyo..

eyup1903

yine sonlarda bi yerde olu8ruz bence bu şarkıdan bi cacık olmaz

die-4-u

yarı final elemeleri şu anda TRT'de canlı yayında...İlgilenenlere

ugur24

kalan son iki zarfın birinden türkiye çıktı..yarı finali geçti türkiye..finallerde kenan doğulu'ya başarılar dileyelim.. ;)

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

[KralKartal]

bugun kenan icin 2 oy kullandim..hadi bakalim
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

ben kımse ınanmasada ılk 5 dıyorum...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Dem@

ilk 5e girebilir geneli rock tarzı gibi sopranoyu bile sokmuşlar yarışmaya o kadar hareketli yok zaten süpriz ülkelerde çıktı şaşırdığımız inşallah

dishi_eagle

Adriano

Ya ben bu Eurovision yarışmasının hiç adil olduğuna inanmıyorum.. Kimse şarkılara, performanslara göre oy yollamıyor ki..
Kenan'ın dünkü performansını pek beğenmedim.. Daha güzel söyleyebileceğine inanıyoruz..
C.tesi günü hayırlısıyla ilk 3'teyiz..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..