Ana Menü

15.5 trilyon kac forma yapar ? YAKTIN BİZİ Demiroren

Başlatan beckyZWICKY, Mart 19, 2008, 20:08:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gürol

asla demirören böyle bişey yapmaz ali şen le karıştırmayalım.sonuçta beşiktaş başkanı.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

SATUKBLADE

hırsız camı açık görür evden içeri girer polise der ev sahibinin hiç mi suçu yok

şimdi soruyorum taraftarda hiç mi suç yok ?

tek yıldırım demirören değil herkes kendi de biraz suçluluk duygusunu hissetmeli

M34

Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Mart 22, 2008, 04:21:27
tek yıldırım demirören değil herkes kendi de biraz suçluluk duygusunu hissetmeli

bosveeer .. buraya sirf demirören'e olan kizginligimi yazmak icin üye olmustum. besiktasin gelecegi iyi degil de, menfaatci taraftarlari yazmak icin vs. ama baktim "sampiyonluga gidiyoruz, zamani degil. destek olmamiz gerek", "sivas macinda tepki verdik ya, hep hep olmaz ki" tepkileri ile karsilastim ... sonra bosveriyor insan ... ne yapalim? günlük basarilara endekslenelim ... önemli olan bugünkü Istanbul maci ... onu alalim, bugünlük baska birsey istemiyorum

edit: bu arada imza-animasyonun cok güzel. onu büyütüp foruma logo olsa keske, sahane olur (öyle bir öneri  ::))

salvador

başkan getirmedimi havasını atmadımı gönderirken havasını attı iş paraya gelirkende havasını atsın ve ödesin
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

onaT

Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Mart 22, 2008, 04:21:27
hırsız camı açık görür evden içeri girer polise der ev sahibinin hiç mi suçu yok

şimdi soruyorum taraftarda hiç mi suç yok ?

diyoruz zaten nevzat demiri ikna edemedik diye....