Ana Menü

Ahlaksız yorum!

Başlatan Bircan*, Mart 19, 2008, 15:12:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

İspanya'nın spor gazetelerinden Sport, kalecimiz Rüştü Reçber hakkında yaptığı bir analizde, ''Barça'da sevinçten daha çok acı yaşadı. Türkiye'ye dönüşü şimdilik gerektiği kadar mutluluk verici olmadı'' denildi.

''Küllerinden yeniden doğan lanetli kaleci'' başlıklı analizde, Türk kalecinin kariyerinin, ''Bir Rus dağından daha fazla dengesiz'' olduğu yorumu yapıldı. 2002 Dünya Kupası ile Rüştü isminin dünyada ilk defa duyulduğunu yazan gazete, daha sonra Barcelona Kulübü Başkanı Joan Laporta'nın ilk transferi olarak Barcelona'ya gelen Rüştü'nün, Nou Camp Stadı'nda hiçbir iz bırakamadan döndüğünü savundu.

Rüştü'nün Fenerbahçe'ye geri döndüğünde sakatlıklar ve diğer kaleci Volkan Demirel'in yükselişi ile ikinci plana düştüğü ve sonuçta Beşiktaş'a transfer olduğu hatırlatılırken, ''Rüştü kredisini yeniden kazandı ve Türkiye'den yeniden bir yıldız olmaya başladı. İyi bir döneminde olan Rüştü, tekrardan milli takıma dönebilir'' denildi.

Kaynak: AA
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

pascalyptica

çok da karşı çıkamicağım bi yorum yapmışlar..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

NoPasaran

:)

Güzel yorum yapmışlar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Konunun ismiyle bu yazının bi alakasını bulamadım.Adamlar doğrusunu söylemiş.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Bircan*

Alıntı yapılan: ßircAn23 - Mart 19, 2008, 15:12:08

''Küllerinden yeniden doğan LANETLİ KALECİ '' başlıklı analizde,

bu ve nou campta iz bırakmadı gibi aşağılayıcı sözler için ;)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Guti ORÇ.

pek te hatalı değiller...

carlito1903

Rüştü'nün Barcelona da başarılı olmasını çok istemiştim ama olmadı çok şanssız maçlar çıkardı...

ata vicente

onaT

başlığın alakası yok içerikle...

ben rüştünün barçaya gittiğini unutmuştum yine hatırladım o kadar kötüydü...

carsi52

Pekte haksız sayıLmazLar.
Bölünür senin için uykular!

SercanBjk

Biraz abartmışlar,dedikleri prformans bakımından doğru ama ne olursa olsun Beşiktaş`ın oyuncusuna kimse böyle diyemez,İspanyollar kendi teşvik pirimleriyle uğraşsınlar.