Ana Menü

Sinan Engin’den Açıklama

Başlatan [KralKartal], Mart 14, 2008, 16:46:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Sinan Engin'den Açıklama
14.03.2008 14:06

Genel Menajerimiz Sinan Engin, bugün Hürriyet Gazetesi'nde "Fenerbahçe Bize Rakip Olamaz" başlığı ile yayımlanan asılsız haberle ilgili olarak şu açıklamayı yapmıştır: 
"Uzun süredir hiçbir medya kuruluşuna özel açıklamada bulunmadım. Hürriyet Gazetesi'nin bugünkü manşet haberinde şahsıma atfedilen ifadeler de tarafımdan asla kullanılmamıştır.

Haberde iddia edilen, "Fenerbahçe bize rakip olamaz" gibi bir beyanatım söz konusu bile olamayacağı gibi, yıllardır spor dünyasının içinde yer alan tecrübeli bir futbol adamı olarak, bu tarz iddialarda bulunmayacağımı beni tanıyan herkes bilmektedir.

Turkcell Süper Lig'de zirve mücadelesinin nefes nefese devam ettiği, ligin son sırasında yer alan takımın lideri yenebildiği yarışta, şampiyonluk mücadelesinin son haftalara kadar devam edeceği düşüncesindeyim.

Her takıma olduğu gibi, ezeli rakibimiz ebedi dostumuz Fenerbahçe'ye de saygı duyduğumu ve Fenerbahçe Spor Kulübü ile ilgili bu şekilde ifadeler kullanmadığımı kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım."

Sinan Engin
BJK Genel Menajeri

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

SercanBjk

İsmail Er haberi kesinlikle yalandır ben inanmıyorum böyle bi açıklama yapacağına. 100. Yılda Sinan Engin Manjerdi Beşiktaş şampiyon,Sinan Engin gitti lider bile olamadık,bu sene geldi lideriz ve şampiyonluğayürüyoruz,Sinan Engin işini bilir,son 9 hafta kala rakibi üstümüze çekmenin bi mantığının olmadığını da iyi bilir,dediğim gibi kesinlikle kolpa bi haber,Fenerbahçe`nin iyi motive olması için yapılıyor demiştim ve haklı çıktım biliyorum çünkü bu adam kolpanın önde gideni.

İŞTE BOŞUNA DEMİYORUM TEPKİSİZ KALIP SALLAYIN MANTIĞINI BIRAKIN DİYE BU MEDYA RESMEN RAKİBİ MOTİVE ETMEK BİZİ KARALAMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYOR.BUNU DUYAN FENER OYUNCUSU OYNUYACAĞININ İKİ MİSLİNİ OYNUYOR,İSTERSE ÜÇ MİSLİNİ OYNASIN FARK ETMEZ AMA NE GEREK VAR NEDEN KOLPALIK YAPILIYOR SESİMİZİ ÇIKARALIM ARTIK.!!!

M34

Ben Ismail Er'in hicbir yazisina inanmiyorum yillardir. Zaten bu kisi Tigana'ya "Babaniza danistiniz mi istifa ederken" gibilerinden soru sormustu, Tigana'da agzinin payini vermisti. Sinan Engin desem, onu ciddiye bile almiyorum; onun gibi insanlar Besiktas'ta görev aldigi sürece bir adim ileri gidemeyiz; Fortisi aliriz, Türkcell Süper Ligi'nde sampiyon oluruz o kadar. Görebildigim vakit bu kadar basari yeterli cogu Besiktas taraftari icin; tepki olmadigina göre.