Ana Menü

Lyon'dan Bobo'ya 8 milyon euro

Başlatan NoPasaran, Mart 13, 2008, 19:12:27

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

Forvet kuvvetli olmalı topu ayağına aldığında adam eksiltmeli tekniği olmalı hava toplarında hakim olmalı.
Fiziğiyle rakip defansı korkutmalı.

Bobo'nun hava toplarında pek etkili olduğu söylenemez. Çokta kuvvetli değil.
Bitirici özelliği iyi. Topu alıp adam eksilttiğide pek fazla görülmemiştir.
Ben böyle forveti beğenmiyorum. Türkiye liginde iş yapıyor tabi ama bence Fransa'da oynayamaz.
edit

Onur*

Bobo dayanıklı ama hızlı değil.

Bobo yetenekli ama hava toplarına hakim değil.

Ama Bobo çok "Baba"

duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

pascalyptica

10 milyondan aşağı bi teklife gitmesinden yana değilim.. çünkü avrupada oynayacağı bi sezon daha değerini artırır..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

[KralKartal]

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Mart 13, 2008, 22:02:49
Forvet kuvvetli olmalı topu ayağına aldığında adam eksiltmeli tekniği olmalı hava toplarında hakim olmalı.

Ben böyle forveti beğenmiyorum. Türkiye liginde iş yapıyor tabi ama bence Fransa'da oynayamaz.

boboyu yanlis analiz etmissin bence...teknigi iyi olan biri, adam eksltmeyide bilir demektir..
calim yapabilen, veya ayaginda topu iyi tutabilen biri bana gore bobo..

her forvetin, adam eksiltmesi veya her ozelligi tasimasi gerekmiyor?
Yani oyle birsey olamazda... olursada zaten dunyada bir star olur...
ama bir iki ozelliklede YILDIZ olabilen bir cok forvet var
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Non Mollare Mai

Türkiye liginde şampiyon olmayı isteyen ve Fenerbahçe gibi bütçesi çok fazla olan bir kluple yarışmak için bir starın olmalı zaten.
Olmuyorsa yıldızını kendin yaratmalısın. Bobo Beşiktaş'ta parladı ama bir yıldız değil.

Tekniği iyi demedim Bobo için. Kaç kere adam geçtiğini gördün İhsan abi ?
Benim hatırladığım bi Liverpool maçı ? O da rakibi karşısına alarak değil..

Eğer hava toplarında hakimsen (örn: Nobre ) evet adam eksiltmen olmasa da olur. Ama yanına öyle bir forvet şarttır.
Nobre'nin yanına Nobre tarzında adam eksiltmeyen bir forvet koyarsan olmaz..
edit

cancion del popular

eğer bir iki seneye satmazsak satamıcaz
SENİ ASİL İNSANLARIN BASİT SEVGİSİYLE DEĞİL...
BASİT İNSANLARIN ASİL SEVGİSİYLE SEVDİM!

onaT

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Mart 13, 2008, 22:02:49

kesinlikle katılmıyorum.
hava toplarından belki 10 gol kazandırdı beşiktaşa
gayet kuvvetli ayrıca sırtına kaleye döndümü 2 kişi zor zaptediyor
ayrıca topu alıyor taşıyor ceza sahası etrafında baskı kurabiliyor, ölü top imkanı yaratıyor.

tabi bu iyi olduğu günler
bazen labali ve dikkatsiz oluyor... o zaman o dediklerin doğru
ama iyi zamanlarını silmemek lazım

carlito1903

Kalmasında fayda var ama bence bu sezon sonu gider hele hele Lyon gibi bi takım isterse hiç durmaz...
Ama bu para az, zaten adamlar ilk teklif olorak bu parayı verdilerse 10 Milyonun üstüne rahat çıkarlar, umarım bizim açımızdan hayırlısı ne ise o olur...

SercanBjk

8 Milyon dolar gerçekten az geçen sene zaten 10 milyon dolar ediyordu,birde Brezilya Milli Takımına seçildi 15 olması lazım. Bunun yanında diğer önemli faktör en az Bobo ayarında yada daha iyisini ala bileceklerse satsınlar,daha önceleki senelerde gidenleride gördük yerlerine getirilenleride,yine aynı şey olmasın.

kartalpenchesi

Lyonda bizden alıp başkasına satıyor... carew Lyonda çok güzel oynuyordu neden aston villaya gönderildi anlamadım... bide takas yoluyla verildi... bence Lyona satılmasın hem fiyat çok düşük...
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

NoPasaran

Boboya nasıl güçlü değil
Bobo nasıl adam geçemiyor
Boboda nasıl teknik yok diyosunuz ya

Ben en çok bu 3 özelliğini seviyorum oysa
  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Bencede bobo da bu özellikler var gidicekse ise 10 milyon dan aşağı giderse yazık olur
Since 1903

Bircan*

bobo iyi bir oyuncu ama çok kolay pozisyonları kaçırıyor zorları atıyor ve bir bakıyoruz maçın genelınde yok bi asist ya da golle takımını kurtarıyor mesela 18. hafta konya-bjk maçı 1-1 gidiyor son dk nobrenin önüne topu çok güzel indiriyor ve galibiyetin mimarı oluyor işte bobonun ben en çok bu özelliğini seviyorum.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

onaT

Alıntı yapılan: ßircAn23 - Mart 15, 2008, 14:13:09
bobo iyi bir oyuncu ama çok kolay pozisyonları kaçırıyor zorları atıyor ve bir bakıyoruz maçın genelınde yok bi asist ya da golle takımını kurtarıyor mesela 18. hafta konya-bjk maçı 1-1 gidiyor son dk nobrenin önüne topu çok güzel indiriyor ve galibiyetin mimarı oluyor işte bobonun ben en çok bu özelliğini seviyorum.

o eskidendi kolayları atamadığı.. yani %50ydi gol ortalaması aşağı yukarı, şimdi %75lere çıkardı bence

levent1903

eger bu sene sampiyon olursak ve böyle 8 milyon avro teklif gelirse BoBo yu tutamayiz, gider..

cok yetenekli, bundan kimsenin süphesi olmasin
kalmasini cok istiyorum cünkü uzun zamandir ofensif oyunumuz iyi, ve alternatif her zaman iyidir...
hele birde seneye SL oynarsak cok lazim olacaktir bize, ki birdaha zor buluruz böylesini, yani cok uygun fiyata
aldik kendisini bir "no name" olarak bu gün ne teklifler geliyor...
para malesef gol atmiyor, gelecek olan 8 - 10 milyon avroyu da böyle del bosqe davasi gibi bos yere gider, bizde avrupaya gittigimiz gibi geri döneriz. Cünkü bu yönetim gelecek olan parayi BoBo nun yerine 1class oyuncu icin harcamaz......
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.