Ana Menü

18 Mart Salı Beşiktaş 81-69 Kızılyıldız | Çeyrek Finaldeyiz

Başlatan akbaba71, Mart 11, 2008, 20:46:18

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Bende gitmeyeceğim, umarım maçı takımımız kazanır ama tribünler boş olur yönetimde ne yaptığını anlar...

Bi taraftar takımını bu kadar seviyor diye, bu kadar sömürülmez ki...

akbaba71

Bu fiyatlar türk basketbol tarihinin en pahalı fiyatları olabilir ülker son maçını önemli diye 1 ytl ye oynadı biz bu kadar önemli bir maçta 25 liraya oynayacağız
bütün salon dolu olsa 3000 biletli seyirci 75000 tl eder buna klübün ihtiyacı var mıdır?
işiniz gücünüz taraftarı sömürmek
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Cem Goren

halkın takımına burjuva darbesi

ulan zaten haftada 20 ytl para alıyoruz yeri geliyo okulda bi simit yiyoruz olmadı çocuk gibi biskivü yiyoruz onların yaptığına bak ayıp denen bişi var böle önemli bi maçta taraftara resmen ceza veriyolar ayıp be

gidecektim ama bu fiyatlardan sonra maalesef gidemiyorum-ki bnim gibi bir çok öğrenci kardeşimde gidemeyecek
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdibatmaz

bende gitmekten vazgeçtim kimbilir kaç kişi daha vazgeçti 25 ytl olurmu ya :(
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

bu bilet fiyatlarıyla o salonun dolacağını pek sanmıyorum ayıp denen bişey var bi taraftar takımını seviyor diye buı kadar sömürülmez

KeePSaKe

kızılyıldız ı dağıtıp sonra cinconlarda sıra
Since 1903

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Bircan*

Alıntı yapılan: cem_goren - Mart 13, 2008, 17:47:54
halkın takımına burjuva darbesi

ulan zaten haftada 20 ytl para alıyoruz yeri geliyo okulda bi simit yiyoruz olmadı çocuk gibi biskivü yiyoruz onların yaptığına bak ayıp denen bişi var böle önemli bi maçta taraftara resmen ceza veriyolar ayıp be

gidecektim ama bu fiyatlardan sonra maalesef gidemiyorum-ki bnim gibi bir çok öğrenci kardeşimde gidemeyecek
Alıntı yapılan: akbaba71 - Mart 13, 2008, 17:31:55
Bu fiyatlar türk basketbol tarihinin en pahalı fiyatları olabilir ülker son maçını önemli diye 1 ytl ye oynadı biz bu kadar önemli bir maçta 25 liraya oynayacağız
bütün salon dolu olsa 3000 biletli seyirci 75000 tl eder buna klübün ihtiyacı var mıdır?
işiniz gücünüz taraftarı sömürmek

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mart 13, 2008, 17:27:58
Bende gitmeyeceğim, umarım maçı takımımız kazanır ama tribünler boş olur yönetimde ne yaptığını anlar...

Bi taraftar takımını bu kadar seviyor diye, bu kadar sömürülmez ki...
Alıntı yapılan: akbaba71 - Mart 13, 2008, 17:25:23
ben şahsen gitmeyi düşünüyordum ama bu fiyatları görünce vazgectim hopael maçının 2 katı yapmışlar fiyatları
Alıntı yapılan: carlito1903 - Mart 13, 2008, 17:23:53
Yok artık daha neler Türkiye de bi basket maçında görülmemiştir böyle fiyatlar, yönetim bu konularda çok hatalı davranıyor...

Hapoel maçındaki gibi olsa fiyatlar aynı ortam olurdu belki ama bence salon o maçta ki gibi olmaz....

Aferin yönetim böyle devam....!!!!

Bu yorumları ve diğerlerini tek tek okudum. Bu takıma 25 lira çok mu!! Yürekten oynuyorlar!
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Cem Goren

bu para o takıma çok değil yüreğiyle oynadıkalrı doğru ama bu para ÖĞRENCİYE çok

dede

herşey iyi güzel giderken bilet fiyatlarını bu kadar yüksek tutmanın anlamı nedir??bu parayı veren var veremeyen var biraz daha düşük olsa fiyatlar daha iyi olurdu ama bu maça gitmiceğimiz anlamına gelmiyor:):)

Cem Goren

Alıntı yapılan: dede - Mart 16, 2008, 01:12:09
herşey iyi güzel giderken bilet fiyatlarını bu kadar yüksek tutmanın anlamı nedir??bu parayı veren var veremeyen var biraz daha düşük olsa fiyatlar daha iyi olurdu ama bu maça gitmiceğimiz anlamına gelmiyor:):)

çok doğru her yönüyel katılıyorum ama son cümleye katıulamıyorum çünkü gelemiyorum

halkın takımına burjuva darbesi diye buna denir

eRe

yapılan ayıptır tamamen bole bır macta kendımıze ceza verıyoruz.dolmayan bır salon bole onemlı macta elıne ne gecıcek bu yonetımın
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

@Bircan23

Bu para o takım için çok mu demişsin...
Bana göre az bile ama ülkemizde de basketbolun bi yeri var o takımın adı Beşiktaş olmasa kim gider izlemeye bunları da göz önünde bulundurmak lazım, yönetim bizi sömürmeye çalışıyor isyanımız ona...

sercAn1903

bende paranın çokluğu yüzünden gelemiyorum. :( nede olsa öğrenciyiz.
bari bi 10-15 yapında dolsun salon ağızına kadar.
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !