Ana Menü

25 oyuncu ilk kez liderlik yaşıyor

Başlatan carlito1903, Mart 03, 2008, 19:24:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Galatasarayı yenerek 4 yıl aradan sonra liderlik koltuğuna oturan Beşiktaşımızda, kadroda yer alan 28 futbolcunun 25'i ilk kez Beşiktaş formasıyla liderlik sevinci yaşadı.

En son 2003-2004 sezonun 22. haftasında, 29 Şubat 2004 tarihinde liderlik koltuğunda yer alan ve daha sonra liderlik yüzü göremeyen Beşiktaş'ın, o sezonki kadrosunda şimdi forma giyen futbolculardan sadece 3'ü bulunuyordu.

Kaptan İbrahim Üzülmez, Serdar Özkan ve Gökhan Zan, 2003-2004 sezonunda siyah-beyazlıların kadrosunda yer alan ve Beşiktaş formasıyla liderlik yaşayan futbolcular olurken, bu sezonki kadroda bulunan 25 futbolcu ise derbi galibiyetinin ardından ilk kez siyah-beyazlı takımda liderlik sevinci yaşamış oldu.

-BAŞKAN DEMİRÖREN VE SAĞLAM'IN DA İLK LİDERLİĞİ-

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, başkanlığı döneminde ilk kez takımının liderliğini gördü. Siyah-beyazlılar, 30 Mayıs 2004'te göreve gelen Demirören'in başkanlığı döneminde daha önce Turkcell Süper Lig'de liderlik koltuğuna oturamamıştı.

Bu arada Ertuğrul Sağlam da hem teknik direktörlük kariyerinde hem de Beşiktaş'ın başında ilk kez liderlik yaşadı.

Kaynak: AA

keskinli

bu kadar uzun süre lider olamamisiz haberimiz yok
bu forumdada bilincli olarak ilk liderliklerini yasayan üyelerimizde vardir :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

pascalyptica

uzun süredir bisürü fırsat geçti elimize ama hep liderlik gelecekken takıldık.. ilk defa bu kadar inanmışlık oldu.. helal olsun yürekten oynayan bütün futbolculara!!!
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: keskinli - Mart 03, 2008, 21:55:48
bu kadar uzun süre lider olamamisiz haberimiz yok
bu forumdada bilincli olarak ilk liderliklerini yasayan üyelerimizde vardir :)
foruma geldiğimde o 4 yıl içindeydim :D

pascalyptica

şimdi farkettim de "galatasarayımız"ı anladık da "beşiktaşımız"  ne oluyo??
liverpooldan sonra rezil ettiniz yazarken beşiktaşımız dediniz mi??  :oklava
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

onaT

o tip şeyler duruma göre değişir, 8-0dan sonra beşiktaşımız demeye kimin dili varırki

keskinli

8:0 degil 80:0 da olsa besiktas bizim BESIKTASIMIZ
ama yüreksiz oyunla bizleri o hale getirenlerede elbetteki tepkimizi koyacagiz!
liverpool maci skorun yaninda ruhsuzluk acisindanda tam bi hezimetti
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdinc1926

gerçekten lider olmak güzel birşey özlemişiz kazandığımız liderliğide vermeyiz inşallah
liverpool maçına gelince o talihsiz geceden sonra sokakta okulda formamı ve atkımı taşıdım üzerimde ve hiçbir zamanda utanmadım beşiktaşlılığımdan bunu diyemenler utansın o talihsiz gecede ayıbı olan varsa onlarda futbolculardır kızdık ettik ama yinede tribüne çağırdık orda 8 tane yiyen takım şimdi liderlik koltuğunda kolay kolay da bırakmazlar artık...
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

SercanBjk

Forumdaki ilk liderdiğim benimde,hatta forum flan bilmeden önce lider olduk şampiyon olduk ondan sonra forumları öğrendim ve takılmaya başladım.Beşiktaş forumlarına ilk defa lider olarak yazıyorum. Bunun hesabını verecek kişiler çok sormamız gerektiğine inanıyorum,ama şimdilik susma zamanı. Bence bu kadar da sevinmeyelim,lider olmaktan çok şampiyon olmak bize yakışır,Sivasspor`da liderdi ama şimdi dördüncü,ona göre davranalım.