Ana Menü

Beşiktaş - Efes Pilsen 72-64

Başlatan akbaba71, Şubat 26, 2008, 21:58:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Bu maçı kazanırsak 2.sıradaki rakibimiz efesle farkı 1galibiyete cıkarıp normal sezonda liderlik için büyük avantaj yakalıyacağız
Saldır Beşiktaş
Sensin Şampiyon
Ne Cimbombom Ne Ülker Ne de Telekom
Her Zama Her Yerde Ligde ve Ulebde
Kral Sensin Bu Alemde

Not:http://www.tbl.org.tr/beko/index.asp girip bbl all star için oyuncularımıza oy verebilirsiniz   :D
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Non Mollare Mai

Bu havayla kesinlikle yeneceğimize inanıyorum Efes'i..

Saldır Beşiktaş'ım oLeeeey !
edit

Adriano

Bir aksilik çıkmazsa gitmek istiyorum bu maça..

2007-2008 Beko Basketbol Ligi Şampiyonu BEŞİKTAŞ !
2007-2008 ULEB Cup Şampiyonu BEŞİKTAŞ !
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

nbacem

Alıntı yapılan: Adriano - Şubat 26, 2008, 22:02:10
Bir aksilik çıkmazsa gitmek istiyorum bu maça..

2007-2008 Beko Basketbol Ligi Şampiyonu BEŞİKTAŞ !
2007-2008 ULEB Cup Şampiyonu BEŞİKTAŞ !

inşallah allah soletiyodur kardeş..

Umarım bu maçl beaber yorgunlukta eklenince oluşan rehavet oyuncularımızxı etkilemez... bnde gidiyorum bu maça..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

gözzde_bjk

Galatasaray maçı ile arasında 5saat olması Akatlar'ın dolup taşmasına yetecek de artacak bir sabep.Umarım pazar günü İnönü'den önce herkes Akatlar'a gelir ve hem Uleb moralıyle hem de seyirci desteğiyle ilk yarı yendiğimiz Efes'i gene yeneriz.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

besikt-Ask

öyle bi pazar günü olur ki... iki branş da da şampiyonluk şarkıları söylenir inşallah
sAgoPa-mAsKeLi BaLo

carlito1903

Bu maç cumartesi değilmiydi yaa??

Eğer derbiden önceyse daha da güzel olur, önce bu maça gider ordan derbiye geçeriz :D

besikt-Ask

sAgoPa-mAsKeLi BaLo

erkann

Bence kazanabileceğimiz bir maç rakibinde 4 yabancısı ile ilgili
sorunlar varmış inşallah kazanıp 1.liği sağlamlaştırmalıyız

Cem Goren

inş. efesi yeneceğiz ve liderik yolunda avantaj yakalayacağız aslında sitede ctesi olarak yazıyodu ama pazarmış demekki  nese önce akatlara sonra inönüye giderz bizde
altın kapılarımız kan oldu tayfun

nbacem

Efes Pilsen yönetiminden açıklama geldi.!

Genel sekreter,S.Penn ve Kenny Gregory haricindeki gelmeyen 4 Oyuncu ile ilgili"Bu Oyuncular bir daha Efes Forması Giyemez.!En kısa zamanda onları gönderip yeni transferleri yapacağız.8 Nisan'a kadar transfer hakkımın var."diye konuştu..

Maç pazar günüya tebrik ediyorum sizi TBL YÖNETİCİLERİ.!özellikle turGAY demireli... fb nin maçı ne zmn acaba...Yazıklar Olsun...!!!
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

gözzde_bjk

Alıntı yapılan: nbacem - Şubat 28, 2008, 17:21:21

Maç pazar günüya tebrik ediyorum sizi TBL YÖNETİCİLERİ.!özellikle turGAY demireli... fb nin maçı ne zmn acaba...Yazıklar Olsun...!!!

Maçın pazar olması çok daha iyi oldu bence.Futbol maçıyla arasında koskoca 5 saat var Akatlar'a gidipte dönmek için haydi haydi yeter.Beşiktaş'ta saatlerce Kazan'ın önünde oturmaktansa Akatlar'a gidip Beşiktaş'ımızı desteklemek çok daha mantıklı olsa gerek...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

nbacem

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Şubat 28, 2008, 19:59:39
Alıntı yapılan: nbacem - Şubat 28, 2008, 17:21:21

mantıklı olalbr bir yandna ama.. yani insanlar pzt. işlerine gdecekler okullula okullarına sabahın köünden gecenin yarısına kadar hiç durmadan bağırmak şahsen bende öyleyim.. ikisinede gideceğim kısmetse.ancak yinede cumartesi saat 5 te olsaydı çok daha iyi olurdu..

Maçın pazar olması çok daha iyi oldu bence.Futbol maçıyla arasında koskoca 5 saat var Akatlar'a gidipte dönmek için haydi haydi yeter.Beşiktaş'ta saatlerce Kazan'ın önünde oturmaktansa Akatlar'a gidip Beşiktaş'ımızı desteklemek çok daha mantıklı olsa gerek...
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

nbacem

Alıntı yapılan: erkann - Şubat 28, 2008, 12:47:22
Bence kazanabileceğimiz bir maç rakibinde 4 yabancısı ile ilgili
sorunlar varmış inşallah kazanıp 1.liği sağlamlaştırmalıyız

Bakın hep ilklerin takımı beşiktaş diyoruz. ve bu ilkler iyide okluyor kötü de.. ben şeyden çok korkuyorum.Efesliler bu akşam bide partizanı iman gücüyle yenerde bizede bir hırsla gelirlerse o zaman bizim maç içnde inişli çıkışlı oyunumuzu etkiler işte..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

carsi52

Demekki pazar günü çifte bayram yaşıcaz.
Önce efesi sonra geseyi ;D
Bölünür senin için uykular!