Ana Menü

137 haftadır hasretiz

Başlatan [KralKartal], Şubat 25, 2008, 14:12:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

137 haftadır hasretiz

Derbi maçta G.Saray'ı yenersek yıllar sonra liderlik koltuğuna oturacağız

Beşiktaş, Süper Lig'de oynanan 23. hafta maçları sonrası, lig sıralamasında kendisinden önde bulunan Galatasaray, Fenerbahçe ve Sivasspor'un puanlar kaybetmesi üzerine 49 puanla üçüncü sıraya yerleşti. Siyah Beyazlı ekip, 2 Mart Pazar günü kendi evinde lider Galatasaray'ı konuk edecek ve bu maçtan alacağı üç puan sonrası yıllardır hasretini çektiği liderlik koltuğuna oturma şansı yakalayacak. Beşiktaş, Süper Lig'te en son 2003-2004 sezonun 22. haftasında liderlik koltuğunda bulunuyordu. Siyah-Beyazlılar o sezon ligin 23. haftasında saha kapama cezası nedeniyle Kocaeli'de oynadığı maçta İstanbulspor'a 2-1 yenilip, averajla liderlik koltuğunu Fenerbahçe'ye kaptırmış ve sezonu Fenerbahçe'nin 14 puan gerisinde, 3. sırada tamamlamıştı. Beşiktaş daha sonraki 2004-2005, 2005-2006, 2006-2007 ve bu sezon geride kalan 23 hafta sonrası liderlik koltuğunda yer alamadı. Siyah Beyazlı takım pazar günü oynayacağı derbi mücadelesinden üç puanla ayrılır, ligde ikinci sırada yer alan Fenerbahçe'de Ankaragücü deplasmanından puan kaybıyla dönerse tam 137 hafta sonra Süper Lig'te lider konumuna gelecek. Beşiktaş ayrıca 29 Şubat 2004'de indiği ve 1217 gündür çıkamadığı liderlik koltuğuna 4 yıl sonra yeniden yükselerek, bu sezon şampiyonluk yolunda daha emin adımlarla hareket edecek.

Kaynak: DHA
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

fenerde tabı puan kaybederse
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

O koltuğu zamanında bizden nasıl aldıklarını herkes hatırlar...
En son lider olduğumuz haftayı dün gibi hatırlıyorum, İstanbulsporla Kocaeli de oynamıştık Boliç atmıştı golleri bize...
Umarım fener puan kaybeder ve bizde kazanarak lider oluruz...

pascalyptica

biz maçımızı kazanalım da kim ne yaparsa yapsın.. günü gelince onları da yeneriz  :ehehe
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

KeePSaKe

4 seneden beri olamıyoruz yenelim şunlarıda olalım artık fenerde zor deplesmana gidiyor inşallah yenilir
Since 1903

onaT

bi lider olsak bir daha inmeyiz bence

nbacem

Gollü kazanırsak averajla da lide olabilme ihtimalimiz var sanırım. Önemli değil. bu yenelim lider omluş gibi bi hava yakalarız zaten.ŞİMDİ ÖNEMLİ BİR SINAVA ÇAIKACAĞIZ BU SENE NE KADAR EMEK VERİLDİ NELER YAPILDI,NE KADAR İSTEYEREK OYNUYORUZ HEPSİNİ GÖRECEĞİZ BU MAÇTA. UMARIM HEŞEY BİZİM LEHMİZE OLUR.
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

eyup1903

az kladı bekleyin GELİYORUZ ulan

onaT

şu maçı kazan Beşiktaşım mesut et bizi...

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carsi52

Fenerin puan kaybetceğini sanmıyorum bu hafta :)
Fenerbahçe maçına kadar hiç puan kaybetmessek vede feneride yenersek.
Artık ne diyim gerisi size kaLmış :D
Bölünür senin için uykular!

pascalyptica

fener bu hafta kesin kaybeder.. oyuncusu kalmadı oynicak ;D
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

canavar_bjk

heheeh inşallah kaybeder bizde yolumuzu buluruz gayfb kaybeder bu hafta ankaragücüne gayse yide biz yenecez lider olucaz bu hafta sivasda 2. olacak arkamızdan sonra febe ile gese 3. lük için kavga etsinler :D
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

Non Mollare Mai

Önemli olan sezon sonu.
Tabi liderliğin havası başka ama geriden gelmek her zaman avantajlıdır.
edit

Bircan*

kaybedecek bu hafta!.. iddaa oynadım ankaragücüne verdim valla 4.60 inanıyorum ankara yenecek feneri masa başı oyunları olmazsa ve lider olacağızz!
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]