Ana Menü

TBL All Star

Başlatan carlito1903, Şubat 23, 2008, 20:16:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anarchy*

O sahaya gıren adamların smaç sovu harıka otesıydı ya..
smac yarısmasında da FenerLı herıf ıyı vuruo.

Bircan*

evet akrobasicilerin! bittim orda yaa
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Bircan*

bn de sıkıldım izlemiyorum.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

akbaba71

James White bir kez daha dünyanın en iyi smaç vuranı olduğunu gösterdi inanılmazdı gercekten  :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

James White NBA All Stara katılsa açık ara birinci olurdu bu smaçlarla, tek kelimeyle muhteşemdi :)

Shumbert'a çok üzüldüm ilk attığı yerlerde biraz daha başarılı olsaydı 3lük te birinci olurdu...

carlito1903

NTV'den de canlı yayınlanan BEKO All-Star maçında Yabancılar Karması, Yerliler Karması'nı 114-109 mağlup etti. Karşıyakalı Hosley maçın en değerli oyuncusu seçildi.

Abdi İpekçi Spor Salonu'nda gerçekleştirilen BEKO All Star 2008 organizasyonu, üç sayı ve smaç yarışmalarının ardından yapılan All Star maçıyla sona erdi.

Büyük bir çekişmeye sahne olan maçta, Yabancılar Karması Yerliler Karması'nı 106-102 mağlup etti. Mücadelenin son üç dakikasına 9 sayı geride giren Yabancılar Karması, özellikle Fenerbahçeli Solomon ve Karşıyakalı Hosley'nin üst üste bulduğu basketlerle 15-2'lik bir seri yakaladı ve mücadeleden galip ayrıldı.

Ligde sayı ve ribaunt krallığında zirvede yer alan Pınar Karşıyakalı Quinton Robert Hosley, gösterdiği performansla maçın en değerli oyuncusu seçildi.

Geçen sene yapılan All-Star maçını da Yabancılar Karması 114-109 kazanmıştı.

Bircan*

türk karmasının henüz galibiyeti yok

Cem Goren

james white sen insanmısın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Anarchy*

su hoplayıp zıplayan heriflerin videosu yok mu ya :)

akbaba71

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

Alıntı yapılan: Malatya Kartalları! - Mart 23, 2008, 20:07:54
su hoplayıp zıplayan heriflerin videosu yok mu ya :)

Ulan Veysel akşam akşam yıktın beni, sen çok yaşa emi, çok güldüm yorumuna ;D ;D

onaT

valla ışıklandırmayı bile yapamadılar neyseki james white vardı yoksa kötüydü baya