Ana Menü

Vodafone Arena.. [Ana Konu]

Başlatan BEŞİKTAŞ, Şubat 20, 2008, 11:34:19

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Hiç sanmıyorum..

Beşiktaş taraftarı ne zaman organize olabildiki son senelrde Allah Aşkına..

En basitinden halen diyorum ŞİKE olayı...

Fenerbahçe taraftarının yaptıkları ile bizimkilerin durumu ortada..

Destek bile verememenin türkçesi "AKLANINDA GELİN" oldu..

İnsanın ailesinden birisi mahkemey düşerse suçlu bile olsa yanında olursun "AKLANINDA GELİN" demezsin..

Adamlar güçlü durdu ve başkanları içerde olmasına rağmen öyle bir birleştilerki kabul edin yada etmeyin Bir gün Aziz Yıldırım Dışarı çıktığında o zaman nasıl başa bela olacaklarını hepimiz göreceğiz..

Bu Yıldırım Demirören denen adamın zararlarını artık çok daha net anlıyorum..

Birlik bütünlüğü bile bozmuş ya düşünüyorumda Beşiktaşlı kardeşim dediğin adamla protestoya bile toplanamıyorsun..

İnönü Stadı Konusuna gelince ;

Bence fazla abartıyoruz.  Eğer Devlet stadımızı yapacaksa Taşınma konusunda benim için sıkıntı yok. Önemli olan Beşiktaşımın gelirleri ve büyüklüğü..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Beşiktaş'ın İnönü Stadı'ndan sorumlu eski yönetim kurulu üyesi Hüseyin Yücel, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, ''bizim stadımızla ilgileneceğine başka işlere baksın'' dedi.

BAKAN'I YANLIŞ YÖNLENDİRİYORLAR; ORASI TESCİLLİ BİR YAPIDIR, KİMSE STADI YERİNDEN KALDIRAMAZ
Radyospor'da Özgür Sancar'ın canşı yayın konuğu olan Yücel ''Bakanın önerisi kabul edilse bile o yapı oradan kaldırılamaz. Orası tescilli bir yapıdır. Sayın bak sanırım bunu bilmiyor. Bu nedenle Beşiktaş kalbi yuvası olan yeri neden terk edecekmiş, bakanın isteği doğrultusunda. 2003'den bu yan 49 yıllığına Beşikatş'a tahsis edilmiştir. Tescilli bir yapıdır. Stad Beşiktaş'ındır. Beşiktaş'ın stadına kimse dokunamaz. Bakan'ı yanıltıyorlar. Ne hikmetse Kültür Bakanı bu işe takmış durumda Yanı başında slüeti bozan bir otel varken, bakan bizim stada takmış durumda, O bu işleri bıraksın başka işler baksın. Orası tescilli tamamen tarihi bir yapıdır. Beşiktaşlılar, taraftarlar stadımızın elimizden alınmasını izin vermezler'' diye konuştu.

STADIN YENİLENMESİ TARİHİ DOKUYU ASLA BOZMAZ
Yücel, ''Stadı yeniden yaptığımızda binanın temeliyle ilgili bir sorun olmaz. Kapasite bugünkünün üzerine 5 bin eklenerek, 37 - 40 bine  çıkarılacak. Fazlasına ihtiyaç yoktur. Dolayısıyla tarihi dokuy azarar vermek söz konusu değildir. Stadın bir çok kısımları sabit kalacak. Yenilenmesi gereken kısımlar yeniden yapılacaktır. Yeni stad projemizin tarihi dokuya hiç bir zararı yoktur'' dedi. 

TEK BİR BEŞİKTAŞLI BİLE BAKAN'IN ÖNERİSİNİ KABUL ETMEZ, STAT BİR AN ÖNCE YENİLENMELİ, HAYATİ TEHLİKE ARZ EDİYOR
Eski yönetim kurulu üyesi Hakan Aksoy ise, ''Beşiktaş içerisinde milyonda bir kişi bile sayın Bakan'ın ortaya koyduğu öneriyi kabul etmez. Bu kabul edilemez bir öneridir. Ancak, stad büyük bir tehlike içeriyor. Bunu kimse düşünmüyor. Yıkılma tehlikesi var, bu nedenle stad bir an önce yeniden yapılmalı. Yoksa orada bir felaket olabilir. Beşiktaş, stadını bırakmaz; ancak stadın yenilenmesi de acil bir ihtiyaçtır. Burası Beşiktaş'ındır. Başbakan ve Spordan Sorumlu Bakınımız bunun için söz verdi. Fakat Kültür bakanımız farklı bir açıklama yapıyor'' şeklinde konuştu.

PROJE KABUL EDİLDİ; BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI'NIN ÖNÜNDEDİR
Kongre üyesi Hasan Bozkuter, ''3. nolu Anıtlar Kurulu, stadın olduğu bölgenin spor faaliyeti için de kullanılabileceği şeklindeki planı onanınca, sayın bakan yetkiyi hemen 2. kuruldan aldı ve Anıtlar Yüksek Kurulu'na verdi. Bakan, stadımızın İstanbul'un silüetini bozduğunu söylüyor; ama böyle bir şey yok. Stad zaten dışardan gözükmüyor. Biz zaten stadı olduğu gibi koruyacağız. Orjinaline uygun biçimde yapacağız. Gabari yöntemidir bu... Şu an proje Büyük Şehir Belediye Başkanı'nın önündedir, anıtlar kurulundan çıkan haliyle... Başkan bunu komisyondan geçtiği haliyle onayıp Meclis'e havale edecektir. Meclis'ten onay alındıktan sonra, Beşiktaş Belediyesi'ne gelecektir ve çalışma başlayacaktır. Bakan'ın net konuşması gerekir. Beşiktaşlılar Bakan'ın ne demek istediğni anlamıyor. Sayın Bakan'ın tavrı Beşiktaşlıları tatmin etmiyor. Beşiktaş net bir camiadır, flu konuşmları tasvip etmez'' dedi. 

Radyospor
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mart 30, 2012, 01:09:36
İnönü Stadı Konusuna gelince ;

Bence fazla abartıyoruz.  Eğer Devlet stadımızı yapacaksa Taşınma konusunda benim için sıkıntı yok. Önemli olan Beşiktaşımın gelirleri ve büyüklüğü..

Abi nasıl sıkıntı yok ya .. Türk Telekom Arena'yı illaki görmüşsündür öyle bir stadı çok net söylüyorum yemin ederimki istemem ..

Böyle kötü bir çevresi olan stad olamaz galiba .. Yolu bile yok doğru dürüst, maç öncesi gelip duramazsın stad çevresinde anca gelip direk maça gireceksin ..

Beşiktaş herşeyden önce bir Semt takımıdır .. Arena'yı gördükten sonra ben bu Semt kavramını gerçekten çok çok iyi anladım .. Bizde oluşan atmosferin,ruhun %10'u o stadın bulunduğu konumda yaşanamaz ..

Maç öncesi Büyük Beşiktaş Çarşısının önünde 2 bira içip ondan sonra tezahuratlar eşliğinde Dolmabahçe'nin o yolundan yavaş yavaş stada doğru yürüyemeyeceksem başlarım öyle stada ben ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

Alıntı yapılan: El Maestro - Mart 30, 2012, 12:43:35

Maç öncesi Büyük Beşiktaş Çarşısının önünde 2 bira içip ondan sonra tezahuratlar eşliğinde Dolmabahçe'nin o yolundan yavaş yavaş stada doğru yürüyemeyeceksem başlarım öyle stada ben ..

ERHUN

Aynı yere yapılırsa sizin istediğiniz gibi bir stadyum yapılmaz. Yaptırmazlar öyle para kazanılacak stadyum. Sıradan olur, şuan ki stadın yenisi olur yani.

CR7

benim istediğim öyle bir stadyum değil ki zaten.
konfor olsun,kapasite aynı veya 5000 fazla olsun yeter
kombine o zaman daha çok satılacaktır.
fb'nin stadı sanki çok mu farklı? veya gs'nin?
40000 kapasite bize yeter.

CR7

ERHUN

Yok senin için demedim forumun genelinde öyle bir hava hakim olduğundan yazdım.

Hani her zaman açık olan bir stadyum yapılsın, para kazansın. Sineması olsun, migrosu olsun, otoparkı olsun falan deniyordu ya, onlar için yazdım.

Ben karşıyım orada otoparklı falan bir stadyum yapılmasına. Oranın trafiği zaten çok kötü birde otoparka gelenler, oraya girmeye çalışanlar falan tıkayacak yolu gerek yok. Şimdiki stadın daha moderni maksimum 40 bin kişiliği bize yeter bende o görüşteyim.

Yaptırıp, yaptırmayacakları konusunda fikir sahibide olamıyorum. Başbakan destekliyormuş, bu adam böyle konuşuyor. Spor bakanıda destekler tarzda açıklamalar yapmıştı sanırım. Bekleyip görelim.

Cem Goren

Çok büyük konuşmayım ama Beşiktaş eğer Beşiktaş'tan çıkar başka bir yerde maçlarını oynarsa maça falan gitmem ben arkadaş. O semt kültürü başka bir şey.
Çekmeköy isimleri falan geçiyor benim evimin dibi bile olsa içimden gelmez başka bir yerde maça gidip izlemek
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

gidilir cem..

sen gitmesende gidrcek cok adam olur

besiktas isterse fizanda oynasin...

besiktas semtini.besiktas yapan besiktas takimidir..

nerede oynarsa orasi evimdir benim..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Beşiktaş takımını Beşiktaş yapan Beşiktaş semtidir.

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: CR7 - Mart 30, 2012, 22:36:29

:ok
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

El Colgado

Beşiktaş semtini Beşiktaş yapan Bjk'dır, Kadıköy'ü Kadıköy yapan Fenerbahçe'dir. Ben bu semt takımı olaylarına çok katılmıyorum. Karagümrük de semt takımı ama sadece o semt sakinleri maçları takip ediyor. Beşiktaş semt olayını aşalı seneler oldu dolayısıyla.
Stat konusuna gelecek olursak yer olarak değişmesi taraftarı değilim. Yer olarak stadın değişmesini istemediğimden ötürü restaurant ya da vb para getiren şeyleri göz ardı edebilirim. Ortada TT Arena gerçeği var çünkü. Kodamanlar restaurantta yesin zevk yapsınlar diye yollarda perişan olmak istemem.
Benim fikrime gelecek olursak; zaten kişisel olarak istemiyorum ama izin de verilmiyor restaurant vb para getirecek şeylere. Dolayısıyla yeni stada falan gerek yok, yıkılacak falan diye hikâye anlatıyorlar bence. Hee devlet stadı yapar orası ayrı.

NoPasaran

Alıntı yapılan: CR7 - Mart 30, 2012, 22:36:29

Yok artık..

Niye ?

Beşiktaş isterse Ugandada maçlarını yapsın..

Oturur Uganda ligini takip ederim..

Statımızda kalmasını anlarım ama o kadar da değil ksuura bakmayın..

400-500 milyon dolarlık stat Beşiktaşıma yapılıp verilecekse burada ekonomik düşünüp dururum..

Başarılı bir Beşiktaşı herşeye tercih ederim..

İsterse tüm Maçlarını dediğim gbii Ugandada oynasın..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

ben beşiktaşa doğdugum andan beri aşığım.
beşiktaşla yatıp beşiktaşla kalkıyorum
onun için kavga ediyorum herkesi karşıma alabiliyorum
insanları terkediyorum
onu izlemek için bir çok şeyden fedakarlık yapıyorum
ama ben beşiktaş semtine ilk gittiğimde liseye gidiyordum

şimdi beşiktaşı beşiktaş yapan semt mi oluyor
yoksa semti mi böyle beşiktaş yapıyor?
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi