Ana Menü

Vodafone Arena.. [Ana Konu]

Başlatan BEŞİKTAŞ, Şubat 20, 2008, 11:34:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

Yemen eksioglu vb yandaslar resmen kamuoyu olusturuyorlar. Bunlarin bjk kimligi yok olmustur artik, hukumet kimlikleri on plandadir. Bes dk once star gazetesinin spor sayfasina baktim yine ayni muhabbet. Hep bir agizdan dillendirmeye basladilar. Tayyip'te yok sarayin ahiriydi falan. Ben olumsuzluk bekliyorum ama risk alirlar. Bjk taraftarini kimse karsisina almak istemez. Diger taraftarlar destek verir mi guzel bir alt yapi olusursa bursa bile destek verir.

ERHUN

Fotoğraf için doğru yer mi bilmiyorum ama, hatıra forması mı acaba? İlk defa görüyorum. 1 saat önce paylaşılmış.

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Colgado - Haziran 02, 2013, 15:31:33
Yemen eksioglu vb yandaslar resmen kamuoyu olusturuyorlar. Bunlarin bjk kimligi yok olmustur artik, hukumet kimlikleri on plandadir. Bes dk once star gazetesinin spor sayfasina baktim yine ayni muhabbet. Hep bir agizdan dillendirmeye basladilar. Tayyip'te yok sarayin ahiriydi falan. Ben olumsuzluk bekliyorum ama risk alirlar. Bjk taraftarini kimse karsisina almak istemez. Diger taraftarlar destek verir mi guzel bir alt yapi olusursa bursa bile destek verir.

Hiç bişey olmaz.  Ağzımıza bal çalarlar

Samsung Galaxy Note cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Ben bir tane bjk taraftarının stadın başka yere gitmesini isteyeceğini tahmin etmiyorum. Akp'yi destekleyenler dahil. Ama taraftar olacak.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: ERHUN - Haziran 02, 2013, 15:39:25

Fotoğraf için doğru yer mi bilmiyorum ama, hatıra forması mı acaba? İlk defa görüyorum. 1 saat önce paylaşılmış.

Şunlar çıkacak mıymış ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Colgado - Haziran 02, 2013, 16:10:32
Ben bir tane bjk taraftarının stadın başka yere gitmesini isteyeceğini tahmin etmiyorum. Akp'yi destekleyenler dahil. Ama taraftar olacak.

Umarım öle olur Faruk

Ben Şu temeli atılana kadar şüphede olacağım
Gerçi Fikret Orman Afrika'ya gidiyor Başbakan ile bu iyiye işaret

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Biraz önce teke tek'te açıkladı. İnönü stadı yeni şekliyle yapılacak dedi.

NoPasaran

Alıntı yapılan: ERHUN - Haziran 02, 2013, 17:17:57
Biraz önce teke tek'te açıkladı. İnönü stadı yeni şekliyle yapılacak dedi.

Oh be
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Başkanımız Fikret Orman, bugün (2 Haziran) 19.03'te yenileme projesinde ilk yıkımın yapılacağı organizasyonu davetiye mesajı ile bizzat duyurdu.

Orman, "Türkiye ve Beşiktaş'la bütünleşmiş eşsiz bir tarihi yaşatan BJK İnönü Stadyumumuzun spora, sporseverlere ve büyük Beşiktaş taraftarına yaraşır bir şekilde yenilenme projesi kapsamında ilk adımı atıyoruz. Stadımızın modern bir spor kompleksi olarak yeniden hayat bulacağı bu ilk adımı sizlerle birlikte atmaktan onur duyarız" diyerek Beşiktaşımız'ın tarihinde yeni bir sayfanın açılacağını müjdeledi.

Basın mensuplarını organizasyona davet ediyoruz.

Tarih: 2 Haziran Pazar
Kokteyl: 17.00
Yıkımın İlk Adımı: 19.03
Yer: BJK İnönü Stadyumu
(Yeni Açık Tribün Girişi)

Kaynak: Bjk.com.tr
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Haydi bismillah...

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın kullandığı iş makinesiyle, İnönü Stadı'nın yıkımına başlandı.

Başkan Orman, İnönü Stadı'nın önünde yaptığı konuşmada gerekli tüm izinlerin alındığını belirterek tarihi yapıya ilk kazmayı da kendisi vurdu.

Sembolik olarak geçtiği iş makinesinin üzerinde stada ilk darbeyi vuran Orman, alkışlar eşliğinde basına poz verdi.

İlk planlamalara göre yapımının 16 ay süreceği belirtilen stadyum, modern bir yapıya kavuşturularak kapasitesi 32 binden 45 bine çıkarılacak.

DHA

NoPasaran

45 bin nereden çıktı :D

Umarım sorunsuz ve güzel bir stat olur

Çok bekledik

Kazmanın devamı da gelir İnşallah

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Hadi hayırlı olsun.

Kazasız belasız kavuşalım stadımıza.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Colgado

Başkan çok yakıştı iş makinesine. Helal sana fikret orman

keskinli

son dakika son dakika
stat yikimi yine durdu

diye haberler cikacaktir yinede ara sira
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

Cikmasin abi. -)

Besiktas'imiza hayirli olsun. Geriside gelir insallah.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....