Ana Menü

Vodafone Arena.. [Ana Konu]

Başlatan BEŞİKTAŞ, Şubat 20, 2008, 11:34:19

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

Mis gibi stad. buna da şükür
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Bu stat neden saklanıyor basından şurdan buradan :-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

karakalemlemi cizilmis stadin resmi  :D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Bu stat işindeki garip işler sizi rahatsız etmiyor mu

Samsung Galaxy Note cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

YD gazetesi atıp tutuyor bana göre. Haber kaynakları hep aynı. O yüzden rahatsızlık yok bende.

keskinli

bende bi problem görmüyorum
o stat oraya yapilacak
@ volkan
ne gariplik hissediyorun anlamadim,biraz acarmisin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Hergün stat ile alakalı bir yazı çıkıyor

Izin yok denmesi
Stadın halen doğru dürüst resminin olmaması

Bana çok garip geliyor

Bugün adalı da bişeyler söyledi

Pazar günü bakalım ne olacak

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, akşam saatlerinde gündeme düşen Beşiktaş'ın yeni İnönü Stadı Projesi'ne GSGM'den izin verilmediği ve kulübün sadece stat otoparkını yıkacağına dair yapılan iddialara yanıt verdi.

Başkan Orman Sporx'e yaptığı açıklamada yapılan bu söylemlerin asılsız olduğunu belirtirken, 'böyle bir şey söz konusu değil, stat için gerekli izinler alınmıştır' sözleriyle iddiaları yalanladı.

Öte yandan Serdal Adalı'nın bugün düzenlediği basın toplantısının ardından bu tip bir iddianın gündeme düşmesi dikkatlerden kaçmadı.

ORMAN'DAN 'İKİ HAZİRAN' AÇIKLAMASI

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada "Stat projesi ben gelidiğimde izni var diye biliniyordu. Ama öyle bir şey yoktu. Bu proje ile tek tek ben uğraştım. Orası stat olarak işlenmiş ve onaylanmış bir yer. Buranın irtifa hakkı 40 sene daha Beşiktaş'ın elinde. Biz tüm izinleri almışız, pazar günü yıkıma başlayıp oraya yeni bir stat yapacağız." demiş ve yıkım tarihini iki Haziran olarak açıklamıştı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

kendimi bosverdim de acaba benim oglanin bu stati görmeye ömru yetecek mi? Sanki devlet kuruyoruz arkadas.  :sopa
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Bugünde son dakika

yıkım durduruldu diye haber çıktı biraz önce :-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş Kulübü'nün, stadı yıkabilmesi için İnönü'yü yıkım ihalesine çıkarması gerekiyordu. Ancak siyah beyazlı yöneticiler sadece stadın otoparkını ihaleye çıkararak yıkımı yapabileceklerini düşündüler ancak işler istedikleri gibi gitmedi..

İnönü Stadı'nın yıkılabilmesi için ihaleye çıkılması, ihale sonrasında da Bakanlık'tan onay alınması gerekiyor... Bu süreci yapmayan Beşiktaş Yönetimi'ne, Bakanlık bugünden itibaren yıkım izni vermiyor...   

Bakanlık, Beşiktaş Kulübü'ne şu gerekçeyi sunuyor; İnönü Stadı'nı yıkıp yeniden yapmak büyük bir projedir, o nedenle bu projeyi garanti altına almadan bu yıkımın bir seçim yatırımı olmasına izin veremeyiz.,

Hürriyet..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Fikret Orman yalanladı haberi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Bu saatten sonra o stad yıkılmazsa nasıl olur durumlar düşünemiyorum.. O kadar girişim ve ardindan yeniden sorun

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

ERHUN

Tayyip çarşı'ya sinirlendi herhalde. Öğlen konuşurken orası sarayın ahırıydı chp zihniyeti stad yaptı dedi.
Desteğini çekmiştir bu işten.

NoPasaran

Normalde dediğin şey saçma Erhun. Yani komik..

Ama Türkiyede gerçek.

Doğrudur inanırım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net