Ana Menü

Kupa Maçımız 27 Şubat’ta

Başlatan [KralKartal], Şubat 19, 2008, 19:01:56

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Kupa Maçımız 27 Şubat'ta

Futbol Takımımız'ın Çaykur Rizespor ile oynayacağı Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. maçının tarihi belli oldu. Ekibimiz rakibiyle 27 Şubat Çarşamba günü saat 16.00'da BJK İnönü Stadı'nda karşı karşıya gelecek. 
Türkiye Futbol Federasyonu Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. maçlarının programını açıkladı:

26 Şubat Salı
19.00 Gençlerbirliği - Adana Demirspor 

27 Şubat Çarşamba
13.00 Kayserispor - GB. Oftaşspor
16.00 Beşiktaş - Ç. Rizespor
20.00 Galatasaray - Fenerbahçe

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Derbi maçtan önce oLması kötü oLur bizim için ama gesede fener iLe oynıcak oda var :)
Bölünür senin için uykular!

keskinli

yine bakamayacagiz maca
türkiyede 16 burada 15 oluyor
bu ne ya iyice kücülttüler bizi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Salı akşamı çok önemli bi basket maçımız olduğu için,yönetim istemiş maçın çarşambaya alınmasını,çarşamba akşamı da derbi olduğu için gündüz maçı olmuş....

CHEm !

potansiyel elenme saati.
rize geçerse şaşırmayın.
Allah kitap Beşiktaş

TurkishTank

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 19, 2008, 22:01:33
yine bakamayacagiz maca
türkiyede 16 burada 15 oluyor
bu ne ya iyice kücülttüler bizi

evet yaa...burda saat gecenin 1'i...yok anasinin gozu.... ertesi gun is var...is 7'de basliyor...gelde catlama...nasil izliycem bu maci...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

salvador

gündüz maç lanet olsun hep bize mi gündüz maç
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

TurkishTank

futbolcu acisindan, yani (futbolculuk yaptigim icin konusyom...)... ben oglen macini aksama macina tercih ederim... sahsen butun gun heyecandan oluyom, mac bir an once baslasin diyom... hayatimda bi kere aksam maci oynadim...ondada yenildik :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

pascalyptica

ne farkı var yaw sabah akşam.. manchester chelsea küçük mü habire 4te oynuyolar..
ayrıca artık rizeyi sabah 9da bile olsa yenmemiz lazım rizeli arkadaşlara madara olduk :)
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

Adriano

Okul 16.00'da paydos, maçta 16.00'da başlıyor.. Son 2 derse girmeyeceğim heralde :)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

MeLo

Şu Rize'yi bir yenelim artık.
Sinir oldum harbiden.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: TurkishTank - Şubat 20, 2008, 13:03:36
futbolcu acisindan, yani (futbolculuk yaptigim icin konusyom...)... ben oglen macini aksama macina tercih ederim... sahsen butun gun heyecandan oluyom, mac bir an once baslasin diyom... hayatimda bi kere aksam maci oynadim...ondada yenildik :)

çok haklısın aynı düşüncelerimi yazmışsın bu rizeyi her türlü yenmeliyiz sonuçta baketbol maçı var diye yönetim istemiş
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş