Ana Menü

"Hedefim 15 gol"

Başlatan [KralKartal], Şubat 19, 2008, 15:03:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

"Hedefim 15 gol"

İlk yarıdaki suskunluğu sonrası ikinci devreye fırtına gibi başlayan Nobre, ligi 15 golün üzerinde bitirmek istediğini söyledi. İlk yarıyı 1 golle kapatıp ikinci devrede 5 gol atan Brezilyalı futbolcu, rakiplerinin de korkulu rüyası oldu. Oynadığı zaman rakip defansı en çok rahatsız eden isimlerden biri olan Nobre, "Hedefim 15 golün üstüne çıkmak. Forma giyersem bunu başaracağıma da inanıyorum" dedi. Bu arada Beşiktaş, Denizli hazırlıklarına salonda başladı. Tedavileri süren Serdar Özkan, Serdar Kurtuluş , Mehmet Sedef, Bobo, ayağında dikişleri bulunan Delgado ve darbeye bağlı ağrıları olan Cisse antrenmana katılmadı. Cisse ve Delgado, kontrol amaçlı dinlendirildi. Bu oyuncuların önemli bir sorununun olmadığı bildirildi.
Kaynak: Sabah
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Adriano

Nobre bu performansını sezon sonuna kadar sürdürürse neden olmasın..

Her forvetin kendine bir hedef belirlemesi çok güzel birşey..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsi52

90 dakika sabrediLirse her maç geneLde uLaşır hedefine :)
Bölünür senin için uykular!

keskinli

Allah gönlünden gecenin 2 katini versin nobre
:ok
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Pasha-MaN

Nobre, Beşiktaş' da hiç böle oynamamıştı daha da istekli Holosko'nun gelmesiyle değişti :D İnşallah dilediği gibi olur...

carlito1903

Atar inşallah ne diyelim,ben pek oynamasından yana değildim ama performansı iyi bu aralar Allah bozmasın...

pascalyptica

oyun sistemi holosko gelince tamamen değişti.. oyunu ceza sahasına daha çok yığmaya başladık.. böyle bi durumda da takımında inzaghi yoksa oynatacağın tek adam nobre  :ok
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

CHEm !

dediğin gibi nobre karambol adamı e holosko da gelince karambol fazlalığı olmaya başladı.nobre de affetmez öyle atakları.
kendini buldu sonunda.
Allah kitap Beşiktaş

KeePSaKe

nobre açıldı bu donem inşallah devamı gelir.
Since 1903