Ana Menü

Takımın Lordu Holosko !!

Başlatan pakito14, Şubat 17, 2008, 11:03:30

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pakito14

Beşiktaş ile Ankaraspor arasında oynanan maçta çok ilginç bir görüntü yaşandı. Siyah-Beyazlı takımın teknik direktörü Ertuğrul sağlam, Maliyeti yüzündan eleştirilere uğrayan yıldız oyuncu Filip Holosko'nun ayakkabısını bağladı. Bu olay '' Galiba Holosko takımın Lordu '' espirilerini beraberinde getirdi! Beşiktaş'ın hocası Ertuğrul sağlam, Holosko'nun ayakkabısını bağlamış ve Slovak oyuncu bu ayağıyla golü kaydetmişti.
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

Adriano

Medya hep böyle ilginç şeylere dikkat ediyor ancak Holosko'yu ben dün beğenmedim.. Futboluna biraz daha katması gereken şeyler var..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsi52

O sahada ancak bunu yapabiLir futboLcuLar.
ne kadarda iyi futboLcu oLsanda kötü futboLcu yapıyor saha insanı :)
Bölünür senin için uykular!

pascalyptica

yuh be abi adamların vuguladıkları şeye bak..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

keskinli

Alıntı yapılan: pakito14 - Şubat 17, 2008, 11:03:30
Beşiktaş ile Ankaraspor arasında oynanan maçta çok ilginç bir görüntü yaşandı. Siyah-Beyazlı takımın teknik direktörü Ertuğrul sağlam, Maliyeti yüzündan eleştirilere uğrayan yıldız oyuncu Filip Holosko'nun ayakkabısını bağladı. Bu olay '' Galiba Holosko takımın Lordu '' espirilerini beraberinde getirdi! Beşiktaş'ın hocası Ertuğrul sağlam, Holosko'nun ayakkabısını bağlamış ve Slovak oyuncu bu ayağıyla golü kaydetmişti.

gercekten hoca holoskonun ayakkabilarinimi bagladi?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

akbaba71

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 17, 2008, 16:13:17
Alıntı yapılan: pakito14 - Şubat 17, 2008, 11:03:30

gercekten hoca holoskonun ayakkabilarinimi bagladi?

ellerinde eldiven olduğu için holosko ayakkabısını bağlıyamadı ertuğrul hoca yardım etti holoskoya
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Adriano

Eksik yazılmış bir haber.. Tüm oyuncular gibi Holosko'da eldiven giymişti soğuktan, eldivenleri çıkarıp ayakkabısını bağlayıp tekrar eldivenleri giyip oyuna girmesi zaman kaybı olacağından, Ertuğrul Hoca oyuncusunun ayakkabısını bağladı.. Sadece Ertuğrul Hoca'nın zaman kaybı olmasın diye göstermiş olduğu bir incelik..

Ayakkabısını bağladığı ayağıyla gol atması da işin esprisi :)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

keskinli

ne olursa olsun
bi hocanin futbolcusunun ayakkabisini baglamasi hocayi zayiflatir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Ben bu olayda bi gariplik görmüyorum,gayet normal bişey,basın yine saçma sapan sonuçlar çıkarıyor herşeyden...

Guti ORÇ.

ertuğrul hoca sırayla herkesinkini bağlasın ozaman uğurlu geliyor :)

onaT

basın artık stadın üstünden kuş uçsa haber yapcak vaay dolmabahçede martılar üredi diye
ertuğrul hoca beşiktaşlılığını yine herşeyden önce koymuş ve bir incelik yapmıştır.

[krAlcArsi]

bence bu takımdaki kenetlenmenin qösterqesi.T.direktöründen futbolcusuna kadar.

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 17, 2008, 16:25:45
ne olursa olsun
bi hocanin futbolcusunun ayakkabisini baglamasi hocayi zayiflatir
Abi olay o boyutta değil gerçekten..

Holoskonun elleri eldivenli ve maç bir an durmuş..

Hocada kenarda yetişiyor ve ayakkabsını bağlıyor oyuncunun.

Çok normal ama
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Alves

Alıntı yapılan: Adriano - Şubat 17, 2008, 12:20:16
Medya hep böyle ilginç şeylere dikkat ediyor ancak Holosko'yu ben dün beğenmedim.. Futboluna biraz daha katması gereken şeyler var..

Deniz dün biz yürümekte zorlanıyorduk :D
Adamlar futbol oynuyor :D
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

alper_1903

bence cok güzel birsey di
yani holoskonun hoca gel baklayim su ayakkabimi bagla ben senin golcünüm gibi bir görüntüsü yoktu
elinde eldivenleri vardi ve takima yararli bir sekilde fazla zaman kaybetmeden en yakindaki ertugrul saglama baglatti ayakkabilarini

bence bu görüntü kötü degil tam tersine sevindirici
hoca futbolcularini arkadas gibi seviyor demektir bu bence
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...