Ana Menü

Teşekkürler Başkan!!

Başlatan Onur*, Şubat 06, 2008, 19:57:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Onur*

Büyük fedakarlık
Başkanımız futbolcularımızın maç başı ve transfer alacakları için 5 milyon doları cebinden ödedi

Beşiktaşımızda futbolculara 5 milyon dolarlık moral. Başkanımız Yıldırım Demirören, menajer Sinan Engin ile konuşarak yerli ve yabancı tüm oyunculara, maç başı ile transfer alacaklarının ödenmesini istedi. Demirören, "Beşiktaş'ta bundan böyle para konuşulmamalı. Parasal hiç bir sıkıntımız yok. Tüm oyuncuların sıkıntılarını giderdik. Sezon sonuna kadar sadece futbol düşünmeliler" dedi.

Hürriyet Gazetesi'nin 6 Şubat tarihli haberine göre, Engin, Başkan Demirören'e teşekkür etti ve "Başkanımız büyük fedakarlık yaptı. 5 milyon dolarlık ödemeyi cebinden yaparak takımda sıkıntı yaşanılmamasını istedi. Tüm oyuncuları toplayarak alacaklarını ödedik. Beşiktaş tarihinde en olumlu dönemi yaşıyoruz. Oyuncularımızla tek tek konuşarak Kayserispor karşısında galip gelmelerini ve final oynamalarını istedik" diye konuştu.

İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman da "Takım olarak Başkanımız Yıldırım Demirören'e ve taraftarlarımıza şampiyonluk borcumuz var. Başkanımıza takımda sıkıntı yaşattırmamak için elimizden geleni yapıyoruz. Beşiktaş takımı şampiyonluk hedeflerine emin adımlarla ilerliyor" ifadesi kullandılar.

Şimdi zaten bilmem kaç milyon dolar klubü kendine borçlandırmış başkan. Üstelik bunca borca rağmen alınmış bir Holosko var. En son 1 milyon 350 bin Ytl'lik Cola Turka yardımı ( Basketbol şubesine ) Klüp onun bunun sadakasına muhtaç duruma düşürüldü. Şampiyonluk hedefiyle taraftar kendini avutuyor zaten.

Takım'ı her geçen gün cebinden çıkan paralar ile bir tutam daha satın alan başkan'a helal olsun demek bana yakışmıyor açıkçası.

Gitmek için, kongre üyelerine verin alacaklarımı kulübü bırakıyım diyen bir başkan'dan 5 milyon daha çıkması, kulüb'ün aslında ne kadar aciz yönetildiğinin de kanıtı?

Beşiktaş'ın başkan cebinden değilde, kendi kasasından çıkacak beş kuruşu yokmu da herşeyi sayın Demirören karşılıyor.

Ulan klubü çürüttünüz utanın be !

İstila etme, İstifa et Demirören...

İstifanı ver Demirören
Varmı Bir İcraatını Gören
Seninde Doldu Artık Süren
Şerefin İçin git Demirören ...
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

mdc

Kendini adamdan saymadığı için Beşiktaş'ın parasal sıkıntısı yok diyor

E haklıda...

Senden gelecek yardımın ben
....
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Onur*

Alıntı yapılan: vegas - Şubat 06, 2008, 20:01:36
Kendini adamdan saymadığı için Beşiktaş'ın parasal sıkıntısı yok diyor

E haklıda...

Senden gelecek yardımın ben
....

Senden gelecek şampiyonluk olmaz olsun.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

onaT

masus borçlandırıyordur
deli gibi paraları var demirörenlerin
borca morca ihtiyaçları yok
tek amacı burada kalmak borçları ödensin bahanesiyle

keskinli

aman yorumlara dikkat
besiktas baskanina hakaretin cezasi büyük ,simdiden uyarayim
elestirileri sakin bi sekilde yapin lütfen
yanlis anlasilmasin,simdiye kadar bi sorun yok ama  sorun olabilecek bi konu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Ne teşekkürü teşekkürü hakeden bir insan değiL.
Bölünür senin için uykular!

noumansız

Yaptıkları kime göre yanlış  kime göre doğru herkes kendi düşüncesini dile getirmeli Fakat Beşiktaş başkanı kendisine bu sözleri söyletiyorsa yazıklar olsun...
BeşiktAŞK...

MeLo

Olan herşeye rağmen teşekkürler başkan.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

astbjk1903

ben ce dunyanin en fanatik baskanlarından biri daha ne isyoruz ki baskan besiktas icin canını verir bee veriyorda zaten adamın her seyi besiktas dunyada hangi takımda bizim gibi bir baskan var helal olsun ona
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

naanreelburn

Bu başıboşluğun cezasını çok sonraları anlamış olcaz umarım o zaman çok geçmiş olmaz

gözzde_bjk

Demirören en güzelini yaptı kulübü kendine borçlandırmayı marifet bildi ve zamanı gelince de bunun meyvalarını toplayacak.(ki istifa seslerine daha gür bir şekilde hayır yanıtını vererek bunu gösterdi.)Para sıkıntısı olduğunda zaten her başkanın yapması gereken en doğal şey kendi parası varsa onu kulübe vermek ya da futbolcuların parasını ödemek için gerekli bankalardan kredi almaktır.Eğer başkanımız banklardan kredı alarak bu olayı çözseydi kimsenin ruhu duymayacakti ama parayı kendi verdi ya reklamını da en güzel şekliyle yapacaktır.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

kara kalem

Alıntı yapılan: astbjk1903 - Şubat 07, 2008, 13:13:34
ben ce dunyanin en fanatik baskanlarından biri daha ne isyoruz ki baskan besiktas icin canını verir bee veriyorda zaten adamın her seyi besiktas dunyada hangi takımda bizim gibi bir baskan var helal olsun ona

Allah da seni güldürsün..
kalem sana akan, kara senin sevdan.

Anarchy*

Alıntı yapılan: astbjk1903 - Şubat 07, 2008, 13:13:34

Kardesım FutboL bıLgın kuvvetLıymıs :)

Ne oLursa oLsun bu kadar taraftar onu haLa bu sekıLde kınıyorsa o koLtugu haketmıyor demektır.
SozLer yerıne uLasmıstır umarım :)

pascalyptica

söylediğiniz herşeyde haklısınız ama sonuçta yiğidi öldür hakını ver demişler.. yaptığı tonlarca kötü seçime rağmen ertuğrul hoca ne istediyse hepsini yaptı (özellikle holosko konusunda)..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..