Ana Menü

"Bobo'yu satabiliriz"

Başlatan akbaba71, Şubat 06, 2008, 13:22:38

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

"Bobo'yu satabiliriz"
Beşiktaş Kulübü asbaşkanlarından Ertunç Soğancıoğlu, sezon sonunda istedikleri şartlarda teklif gelmesi halinde Brezilyalı futbolcuları Bobo'nun transferine izin verebileceklerini söyledi. Soğancıoğlu, Beşiktaş TV'de yayınlanan ''Günaydın Beşiktaş'' programında yaptığı açıklamada, Bobo'yu çok sıradan bir futbolcu olarak nitelememek gerektiğini ifade ederek, şöyle konuştu: ''Bobo, Beşiktaş'a geldiği zaman genç bir futbolcuydu, ama biz onun bonservisine 2 milyon avro verdik. Yani Beşiktaş Bobo'ya bir yatırım yaptı. Bu yatırımın karşılığını önce oyuncudan verim alarak görmek istiyor. Bizim öncelikli hedefimiz oyuncu alıp, hemen belli bir fiyata satmak değil. Çünkü biz de Avrupa'da ve diğer kulvarlarda başarıyı kovalıyoruz. Böyle üst düzey oyunculara ihtiyacımız var, ama cazip tekliflere açığız. Sezon sonunda istediğimiz şartlarda teklif gelirse Bobo'nun transferine izin verebiliriz.''

Genç oyuncunun Brezilya milli takımına seçilmesinin kendilerini de mutlu ettiğini kaydeden Ertunç Soğancıoğlu, şunları söyledi: ''Bobo'nun bunu fazlasıyla hakettiğini düşünüyorum. Öyle tahmin ediyorum ki, Türkiye'ye gelip de Brezilya milli takımına seçilen ilk oyuncu Bobo. Bu da ayrı bir mutluluk nedeni ve başarı vesilesi. Bu performansı bize onur verdi. Bobo'nun bu şekilde beğenilmesi, seçilmesi fiyatını daha da artıracak. Sadece Türkiye ligini izleyenler Bobo'yu takip ediyordu, şimdi Brezilya milli takımında oynayarak, tüm dünyanın izleyeceği bir futbolcu olacak.''

-''ARA TRANSFERE SON NOKTAYI KOYDUK''-

Soğancıoğlu, takıma iki takviye yaparak transfer dönemini kapattıklarını dile getirdi. Şu anda transfer ile ilgili bir çalışmalarının bulunmadığını vurgulayan asbaşkan Soğancıoğlu, ''Biz bir stoper, bir de forvet almayı planlamıştık. Onu gerçekleştirdik. Hocamızın gelecekte düşünmediği oyuncularla yolları ayırdık. Genel olarak transferi kapattık. Yani ara transfere son noktayı koyduk'' dedi.

Turkcell Süper Lig'de 9 Şubat Cumartesi günü deplasmanda Kayserispor ile yapacakları maça da değinen Ertunç Soğancıoğlu, şunları söyledi: ''Kayserispor son derece iyi ve güçlü bir takım. Zaten ligdeki konumu da bunu ortaya koyuyor. Kazanmak isteyeceklerdir, ama biz de şampiyon olmak istiyoruz. Saha koşulları her iki takım için geçerli olacak. İki takım da zorlanacaktır, ama biz bunun önlemini almak adına gerekli çalışmaları yaptık. Ayrıca takım Kayseri'de antrenman yapacak, iki gün önceden Kayseri'ye gidecek ve hava koşullarına adapte olacaktır. Kayseri'de taraftarımıza çok ihtiyacımız olacak. Hem Kayseri, hem çevre illerdeki Beşiktaşlıları maça bekliyoruz.''

06.02.2008   

Kaynak : AA
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

allen ıverson

Şimdi bu ne alaka açıklama az bi hafta kalmış şanpiyonluga gidiyoruz,harkez zengin olabiilir ama herkezde yönetme becerisi olmaz..Gereksiz bi açıklama :oklava

Adriano

Bende sezon sonu 15 milyon civarı bir teklif gelirse satılmasından yanayım ancak şampiyonluğun en büyük adayı olan Beşiktaş'ımız, adım adım kupaya yaklaşırken ; yöneticilerden böylesine açıklamalar çok yanlış..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

[KralKartal]

satabilirlermis...Peh ! !

elinde tutmaya calissinlar bence,
daha cok deger kazanacak bobo,
hem Bobo olmazsa acaba Besiktas ne yapar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

onaT

bobo sözünü tuttu 2 milyon euroya geldi 6 milyon euroluk teklif aldı stuttgarttan.
tebrikler bobo

noumAyberk

Satın anasını satayım satın

MeLo

Zaten yönetim dünden razı satmaya.
Ama şimdi zamanı değil böyle açıklamaların.
Hayırlısı olsun ne diyelim.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

carsi52

Milli takıma gitti ya adam hemen satabiLiriz diyoLar.
Elinde tutmaya çaLışsana sen alla alla ya.
Bölünür senin için uykular!

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

levent1903

iyi bir bonservis ödeyen olursa satarlar....
Bobo gibi bir forvet bulabilirmiyiz yerine bilmem...
Ayrica Bobo da hele bir Milli takimda sürekli oynasin, asil o zaman fiyati manyak artar.
O yüzden aceleye getirip sezon sonunda satilmasina karsiyim.
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

ZeMaHŞeR

BOBO'yu satanı'ı bizde satarız...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

aquilas

biz bobo yu satarız sonra gider 3 tane kıytırık adam alırız sonra onları göndeririz aa bide tazminat var onlarıda öderiz bobo dan gelen parayı harçur ederiz satın satın böle bi açıklamanın sırasımı yaa buda yöneticimi şimdi yuh yazıklar olsun bu açıklamayı yapana

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: allen ıverson - Şubat 06, 2008, 14:22:16
Şimdi bu ne alaka açıklama az bi hafta kalmış şanpiyonluga gidiyoruz,harkez zengin olabiilir ama herkezde yönetme becerisi olmaz..Gereksiz bi açıklama :oklava

aynen katılıyorum şampiyonluğa gidiyoruz açıklamalara bak :oklava
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

akbaba71

Ertunç Soğancıoğlu'ndan Açıklama

Asbaşkanımız Ertunç Soğancıoğlu dün BJK TV'de futbolcumuz Bobo ile ilgili yaptığı açıklamaların bugün (7 Şubat) medyada çarpıtılarak yansıtılması üzerine şu açıklamayı yapmıştır:

"BJK TV'de yaptığım açıklamada Bobo'nun bizim için çok değerli bir futbolcu olduğunu ifade edip, bu oyuncumuza 2 milyon euroluk yatırım yaptığımızı, öncelikli hedefimizin futbolcumuzdan verim alarak, bu yatırımın karşılığını elde etmek olduğunu açıkça belirttim. Hedefleri olan bir Kulüp olarak bu tarz yıldız oyuncuları bünyemizde bulundurmak ve bu oyuncularımızla birlikte başarıyı yakalamanın birincil hedefimiz olduğunu ifade ettim. Açıklamalarımda, "Bobo'yu Satıyoruz" ya da "Bobo'yu Mutlaka Satacağız" şeklinde direkt bir söylemim kesinlikle olmadı.

Bobo ile ilgili yaptığım açıklamalar bu şekildeyken, bugün bazı medya organlarına "Bobo'yu Satarız" başlıklarıyla yansıyan haberler, ifadelerimin çarpıtılmasından ibarettir. Bugün için Bobo'yu satmak gibi bir düşüncemiz kesinlikle bulunmamaktadır.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım,"

Ertunç Soğancıoğlu
BJK Asbaşkanı, Sayman Üye
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R