Ana Menü

Nerden çıktı ben anlamadım :S

Başlatan pascalyptica, Şubat 05, 2008, 15:53:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pascalyptica

"Tjikuzu'yu istiyorum"
Ertuğrul Sağlam, İ.B.Belediye'de forma giyen Namibyalı Tjikuzu'nun alınmasını istedi

Beşiktaşımızın Teknik Direktörü, Ertuğrul Sağlam yine transfer istedi. Beşiktaşımızda göreve başladıktan sonra siyah beyazlı takıma Rüştü, Mehmet Yozgatlı, Diatta, Cisse, Higuain, Atilla Özmen, Hakan Arıkan, Holosko, Tello ve Gordon Schildenfeld'i takıma kazandıran teknik patronumuz bir transfer daha istedi. Hürriyet Gazetesi'nin 5 Şubat tarihil haberine göre, ikinci yarının başlamasıyla birlikte hücum gücünü güçlendiren ancak savunmadaki açığına bir çare bulamayan Sağlam, Hırvat Gordon'dan sonra İstanbul Büyükşehir Belediye'nin Namibyalı oyuncusu Tjikuzu'nun alınması için yönetimle görüştü.

Sorunumuz çözülür

Yaptığı transferlerin yanı sıra Mustafa Doğan, Murat Şahin, Ramazan, Ali Güneş, İbrahim Akın, Gökhan Güleç, Burak Yılmaz, Koray Avcı ve Fahri Tatan'la yollarını ayıran genç çalıştırıcı, başkanımız Yıldırım Demirören'e bu oyuncunun son isim olacağını söyledi. Sağlam, "Sistemde bir sorun yok. Oyuncularımız şampiyonluğa inanıyor. Yeni transferlerimiz de takıma çabuk uyum sağladı. Ancak savunmanın daha iyi olması ve toparlanması için İstanbul Büyükşehir Belediye takımında oynayan Tjikuzu'yu kadromuza katmalıyız. Eğer alınırsa büyük bir sorunumuz çözülür" dedi.

Engin görüşecek

Menajerimiz Sinan Engin ise İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un yöneticileri ile bir araya geleceğini ve 2 gün içinde bu transferi bitirmek için çalışacaklarını söyledi. Engin sözlerini şöyle sürdürdü: "Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam, Beşiktaş'ın başarısı için çırpınıyor. Çok iyi niyetli ve çalışkan bir arkadaşımız. Beşiktaş'ı hedeflerine götürecek bilgi ve birikime sahip özellikler taşıyor. Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda transfer çalışmalarını birlik içinde aralıksız olarak sürdürüyoruz."

Bir ara Galatasaray'ın da transfer listesine giren Tjikuzu, Ç.Rize'deki performansının ardından sezon başında İstanbul BŞB'ye gelmişti.

Kaynak: Hürriyet
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

Adriano

Tijikuzu, Cisse'nin mevkisinde oynamıyor mu ? Gelirse yedek oturacak, ne gerek var.. Eğer başka mevkide oynayabiliyorsa bilemem ancak önlibero diye biliyorum saçma transfer olur..

http://kralcarsimedia.com/forum/index.php/topic,12892.0.html
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

MeLo

Bencede saçma olur.Önlibero oynuyor adam.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Anarchy*

Bos bos transfer ıstekLerı..
Ne yapıyorsun ErtugruL Hocam :)

alper_1903

Tjikuzu iyi olsaydi simdi werder bremen de oynardi
ki zaten ordan geldi
nerden cikti simdi bu ya gercekten bende anlamadim...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

carlito1903

Tjikuzu bence iyi bi futbolcu,İ.B.B.'nin maçlarında en çok göze batan oyuncu,zaten bi yabancı hakkımız daha var alalım derim ben...
Derbi maçlara sadece Cisse ile çıkmak tehlikeli olur,yanında bi ön libero daha lazım,ya da Cisse sakat veya cezalı olursa yerine oynayacak bi adam lazım,bu adam S.Kurtuluş olur derseniz o zaten sakat ne zaman döneceği belli değil ayrıca da aylardır top oynamıyor...
Ben bu transfer yapılsın derim...