Ana Menü

GençLerimize Destek

Başlatan Libero14, Şubat 03, 2008, 01:47:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Libero14

www.voleybolmagazin.com/vmanket Adresinde Düzenlenen İstanbulun En İyi Mevkilerindeki Oyuncuların Seçildiği Anket Yarın Bitiyru Ve Beşiktaşta Oynayan Gençlerimizin Oylarınıza İhtiyacı Var.......Alican ÖzcanaOy Atın

Libero14

ilgisiz kalmayalm arkadaşlar...

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

Libero14

oylama bu gece yarısına kadar son bulucak bu yüzden ne kadar fazla kişiye ulaştırırsak Msn Listelerimizden o kadar başarıya ulaşmış oluruz şimdiden teşekkürler...

gözzde_bjk

Voleybol adına bir anketin olması bu sporla yatıp kalkan biri olarak en çok beni mutlu etti.Beşiktaş'ıma can-ı gönülden oy verirken gözlerim diğer isimlere takıldı ne bayanlarda ne de erkeklerde aradığım isimleri bulamadım.Nekadar yeterli bir anket olduğu belli olmasa da en azından erkek voleybol takımımızda gelecek vaadeden isimlerin kendilerini görmeleri büyük onur yaratacaktır.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Libero14

gençler kategorisi olduğundan belki aranan isimlere ulaşamamanı sağlamış olabilir... bide sadece istanbulu kapsayan bi yarışma :)

Batuhan

arkadaşlar bu konuyu düşürmeyelim bu gece son....
Koca hestiy aya bedenem ?

gözzde_bjk

Alıntı yapılan: Libero14 - Şubat 03, 2008, 21:27:48
gençler kategorisi olduğundan belki aranan isimlere ulaşamamanı sağlamış olabilir... bide sadece istanbulu kapsayan bi yarışma :)

gençler olduğunu fark ettim ama istanbulu kapsadığını bilmiyordum göremememin bir nedeni ortaya çıktı ve tabiki benim düşündüğüm isimlerin hepsininde olması beklenemezdi :)
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

erdibatmaz

bizim gençlerimiz oynayacak kapasitedelermi ya da kendi mevkilerinin en iyisi onlarmı
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

astbjk1903

yaV bisi sorcam mehmet topuzu mu transfer edioz leVent erdogan kayseri spordan bi oyuncuyla gorusuyoruz demis dogrumudur acaba bu haber karakartal.com da yazıyo gerci bi tek
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

carsi52

The page cannot be found

bende bu çıkıyo ???
Bölünür senin için uykular!