Ana Menü

Burada Futbol Böyledir Schildenfeld

Başlatan Carsi_Karabuk, Şubat 02, 2008, 22:06:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Carsi_Karabuk

Schildenfeld' in yerinde kim olsa şaşırırdı; o da büyük ihtimalle dumura uğradı bu maçı izlerken.

Neden mi?

- Beşiktaş (dünyada kimsenin cesaret edemeyeceği) çıkabileceği en riskli düzen ve 11' le başladı ama Rize ilk şutunu 50 küsürüncü dakikada attı. 2. şutu gol oldu. 3. şutları da Hakan Arıkan' ın fantezi yaptığı dakikalarda geldi. Suat Usta' nın da denemesini hatırlarsak... bu çılgın düzen koca maç boyunca SADECE 4 şut yedi. Ortaları yok.

- 2. yarı futbol şerefini yerlerde arayan Rize' liler oyunu soğutmayı ve belki de 5. şutlarını atmayı hedefliyorlardı.

- Anderson' un sakatlık pozisyonu ile başlayan dakika avcılarının rüzgarı en az 10 dakika götürdü. Ama her pozisyonda oyuncuları dövecekmiş gibi tavır takınan hakem müsvettesi küfür gibi sunduğu 5 dk' yı bile tam oynatmadı.

- Ali Tandoğan' ın sağlığıma direk etki ettiğini söyleyebilirim. Bu adam oynadığı sürece aspirinlere mahkumuz.

- Lig Tv her zamanki gibi iğrenç kamera açıları ve resim seçimlerine bir de saygıdeğer spikerinin gaflarını ekledi. Rize' li oyuncu tam 10 dakika önce KIRMIZI kart görmüştü. Ama bizim haberimiz yoktu.

- Beşiktaşlı futbolcular bu ofansif kadronun girmesi gerektiği pozisyon sayısını yakaladı ve çok cömert davrandı.

Schildenfeld' in Türk futbolunun esprilerini ilk maçta tanıması bence çok güzel oldu.

Büyük eleştirilere ve meydanı ateşe vermeye hiç mi hiç gerek yok. Bu düzenin yapabileceği en iyi oyuna yakın bir performans gösterildi Rize' de. Şanssızlıktı sadece.

Serdar Özkan' a, sol tarafta oynadığı futbolla, bu bölgeyi yadırgamadığını kanıtladığı için... stoper pozisyonun dışında her yerde görev yapabileceğini bir kez daha hatırlattığı için teşekkür ederiz.

Bizi Durdurmaları Çok Güç
Bize yapılanlar...Bizleri sadece yüceltmiştir.

pAscAliAnUmut

Çok doğru söylüyorsun bunları şimdiden görsün ve nasıl bir yere geldiğini anlasın ( lig olarak)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Delirdik

Rizenin 3 puanı aLması futboLa ihanetti resmen
iLk yarıda hiçbir istatistikte yokLar hep 0 çekmişken G.zan'ın orta sahadan goL atmayı istemesi sonucu çok saçma sapan bir goL yedik işte.

ama daha hakemLeri görcek tanıyacak
dışarda küfür yiyipte içerde bizim saha kapanınca onLarın ki niye kapanmadı diye düşünüp durcak :)
gazeteLerde birgün kraLken diğer gün yerLerde buLcak beLkide kendini

o bi çıksında sahaya daha neLer öğrencek neLer :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

aquilas

hakketten çok garip bişi ama ben pek ihtimal vermiyorum inönüdde bunlara turu vermeyiz ama şunuda maçtan önce arkadaşlarla takılırken konuşmuştum herkesten 4 yediğine bakmayın bunlar bize defans yapar hemde katı defans ama tabi o defansı aşmakta bizimkilere düşüyo olmayınca olmuyo atamayana ataralar mı başka bişimi nederlerse desinler aslında erdoğan arıca nın maçtan sonra en son düşüncemiz hücumdu en son yapmak istediklerini bakın nasıl açıklıyo yuh be

osi_bjk

inş. bu takım iyi oynamasına rağmen sadece golü bulmakta zorlanıyor o kadar
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

ist.hatirasi/3-4

savunmada yine müthişiz topa vurmaya korkan savunmacı! garip!
YÖNETİM İSTİFA !!!