Ana Menü

Sizi Kim BEŞİKTAŞLI yaptı?

Başlatan Kralkartal21, Şubat 01, 2008, 13:43:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

CiCi_KizZ

Ben kendim oldum.. once gsli oldum.. hic gusel deildi ruh felan yok tarftarda.. sona bi abi vardi fenerliydi fenerli yapti beni.. sona besiktasi duydum bi mac izledim taraftara hayran kalmistim kucuk yasimda.. fenerli abiye bagirdim ben onlar gibi olcam die :D git ne halin varsa gor dedi :D babam ztn bjkliydi o anlatti ve birakmadm.. birakmamda.. en buyuk tutkum..
Baska Sevdalara KApaliyiz..

Sampiyonluk icin SALDIR Besiktasim!!

ilker1903

dedem saolsun beni yaptı iyikide yapmıs beni gs li yapmak istiyen amcamlarıda döverdi :S

unibjk

Babam.12Mayıs 1990 babam annemi hastanede bırakıp maça giyior,Beşiktaş feneri 3-1 yenip şampiyonluğu alıyor,o sıradada ben dünyaya merhaba diyom.Böyle bir durumda Beşiktaşlı olmayalımda napalım yani :D

kaan32

benim sülalem BEŞİKTAŞ lı dedem BEŞİKTAŞ kongre üyesiydi ölmeden önce bi ara fenerli olcam dedim babam bana fener orospu takımıdır oğlum dedi harbi harbi gerçek takım gerçek taraftar istiyorsan BEŞİKTAŞ'ı tutucaksın dedi küçüklüğümden beri BEŞİKTAŞLIYIM  ve gururluyum göğsüm kabarık başım dik yürüyorum yolda.....

ERHUN

Doğuştan.. Sülalenin çoğu beşiktaşlı. Arada istisnalar var tabi.

TyraeL

ben we sülalem dogustan besiktas'lidir.ben ise 3 yasinda ilk macima gitmişim 5 yasinda 7 yasinda 10 yasinda 12 yasinda 14 yasimda inönüde olan tüm maclara 18 yasimdayim deplasman dahil her maca giderim.hayatta en çok deger verdigim kisi dayim ve annemdir onlarin çabalarina ragmen ALLAH'ima cok sükür Büyük BEŞİKTAŞ'liyim.İnadina BEŞİKTAŞ aLAyina çArşı uLan..