Ana Menü

Sizi Kim BEŞİKTAŞLI yaptı?

Başlatan Kralkartal21, Şubat 01, 2008, 13:43:32

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gözzde_bjk

Babam Beşiktaşlı'dır.Doğduğum yıl şampiyon olmuşuz ve ben kendimi Taksim'de şampiyonluğu kutlarken bulmuşum.E o günden sonra annemin ve hasta fenerli dayımın 'fenerli ol' baskılarına rağmen 'Benim babam Beşiktaşlı bende Beşiktaşlıyım' diyip durmuşum.A'dan Z'ye Beşiktaş ne demek,Beşiktaşlılık nedir babamdan öğrendim.Onun sayesinde doğru yoldayım..
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

çarşı antalya

babam antalyasporlu. beni de kuzenlerim yaptı 3 yaşında çok temiz bir dayak yemişim::):):) ama yinede antalyasporu lig de görmek isterim saygılarımla...
öLüMüNe iSyAn...iNaDıNa KaRaKaRTaL....

Batuhan

kendim oldum ama sivasta komşunun çocuğu vardı arma vs.. gösterdi bjk seçtim bjkliyim 3 yaşından beri...
Koca hestiy aya bedenem ?

Banucan

benim babam,abim vede iki dayımda beşiktaşlıdır
bu aşk genlerimde var anlıycağınız :)
FEDA

alper_1903

Babam yapmis Besiktasli ve iyiki de yapmis yani
ben hatirlamiyorum ama 2 yasimdayken (90-91)
bütün kadroyu sayiyormusum :D
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Ece Çimen

ablamın aldığı haftalık magazin dergilerinde ilhan mansızın röportajını okumuştum.Hemen bu adam hangi takımda diye baktım ve beşiktaşlı olduğunu öğrendim..10 yaşındaydım ve ogünkü o yaşımdaki mantığımla BEŞİKTAŞlı olduğumu ilan ettim:)..yani biryerde İlhan Mansız sayesinde beşiktaşlı oldum..bütün soyumuz göztepeli birtek ben doğru yolu buldum :)

onaT

heheh benimki biraz ilginçtir
babam aslında çok da istememş fanatik olmamı ondan hemen bjk falan muhaabbeti geçmemiş
annem babam daha üniversitede doktora vs. yaptığı için dedemler bırakmşlar bni
bi dönmüşüm eve fener falan diye diye

babam demiş, öyle dersen amcan çok üzülür sen Beşiktaşlısın ona göre=)
o andan itibaren beşiktaş dolmuş içimiz;)
anlaycağınız amcam dedem ve babamın katkılarıyla=)

ilhan mansız_melis

paleyken yani daha kendimi bilmiyoken güya fenerliymişim bunları yazarken utanıyorum beni affedin:)Ama anneannem yaptı beni Beşiktaş'lı ve de iyi ki yapmış Allah ondan razı olsun
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

canavar_bjk

dedem Beşiktaş lı Babam Beşiktaşlı Ben Beşiktaşlı olmayımda kim olsun be
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

egge

dedelerim koyu fenerlidir onların baskılarına r[kufur otomatik editlenmistir]men babam s[kufur otomatik editlenmistir]olsunn :D
HeR zAmAn HeR yErDe SeVgİmİz İçİnDe ÖlÜm GeLsİn İsTeRsE gÖzLeRdE bİr DaMlA yAş KaLbİmİzDe BiR aŞk sEnSiN BEŞİKTAŞ(K)

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

dogucann

wala heralde douştan kendimi bildm bileli BEŞİKTAŞlıyım  zaten ne diorz beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulur

ymr_çarşım

babam yaptı.çok koyu beşiktaşlıdır.bende onun izinden gidiyorum.ve bundan dolayıda çok mutlu ve gururluyum

smyrna_çarşı

sülale geseli... ben beŞİKTAŞLIYIM... ASİLLİĞİ HEP DİKKATİMİ ÇEKTİ VE BEŞİKTAŞLI OLDUM...
BaŞkA sEvDaLaRa KaPaLıYıZ...!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun