Ana Menü

Beşiktaş Drpic'ten Vazgeçti ! [Tüm Yorumlar Tek Konu]

Başlatan onaT, Ocak 30, 2008, 21:08:50

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carlito1903

Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Ocak 31, 2008, 15:26:33
Alıntı yapılan: carlito1903 - Ocak 31, 2008, 13:42:28
Alıntı yapılan: Volkan Başaran - Ocak 31, 2008, 13:38:41
Alıntı yapılan: carlito1903 - Ocak 31, 2008, 02:12:29
Bu arada İtalya'nın Udinesse takımından Tomas Zapotocny de büyük ölçüde bitmiş,ntvspor da yazıyor...
Kaç oyuncu alıyoz :ahaha

Bu transfer bana da saçma geldi ama Higuain'i gönderdiklerine göre alıcaklar bi yabancı daha ben sol bek alınmasından yanayım ama o zaman da sahada 6 yabancı olması kuralına takılırız,işler çok karıştı bakalım ne olacak....

burak kardeş sen değilmiydn korayı ararz diyen, al sna yedek yabancı=) higuainden ii bnce sn ne dersn?

Evet Korayı ararız dedim ama yabancı kontenjanından dolayı alacağımız oyuncu oynayamayacak,bu durumda almak saçma olur yabancıyı....

pAscAliAnUmut

DRPIC KARMAŞASI!

Önce, Beşiktaş'ın prensip anlaşmasına vardığı Dinamo Zagrebli Dino Dr[editlendi]'ten "uygunsuz görüntüler" nedeniyle vazgeçildiği öne sürüldü. Ardından Asbaşkan Erdoğan bu konuda kesin karar verilmediğini ifade etti! Hırvat stoper ise formalı poz verdi, iddialı konuştu ve "Akşama İstanbul'dayım" dedi.
Beşiktaş'ta önce, Antalya'da takımıyla birlikte kampta bulunan ve transferi imzaya kalan Drpic'ten vazgeçildiği iddia edildi, ardından bunun kesinlik kazanmadığı açıklandı.

Çarşamba akşamı Hırvatistan'ın Dinamo Zagreb takımının savunma oyuncusu Dino Drpic ile prensip anlaşmasına varıldığı Genel Menajer Sinan Engin tarafından duyurulurken, ertesi gün bazı yayın organlarında 27 yaşındaki futbolcunun tribünlere poposunu gösterdiği videonun yayınlanması ve youtube video paylaşım sitesindeki bu görüntünün linkinin sanal alemde dolaşmaya başlamasının ardından transferden vazgeçildiği öne sürüldü.

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

tugrulsonmez_

Arkadaşlar nedir bu drpici aldık mı formayla poz falan vermiş

eRe

drpic i alsakta alamasakta bır tane daha yabancı defans almamız sart !
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi