Ana Menü

Beşiktaş Drpic'ten Vazgeçti ! [Tüm Yorumlar Tek Konu]

Başlatan onaT, Ocak 30, 2008, 21:08:50

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Ocak 31, 2008, 15:09:12
abi transfer süresi şubata kadar değilmiydi nereye geliyor ?

fenerasyon 6 şubata  uzattı
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Delirdik

Abicim tam inceLemeden borsaya ne diye biLdiriyorsunuz ozaman ya
Milyonlarca insanLa kafa mı buLuyorsunuz

hayret ya
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

onaT

Alıntı yapılan: carlito1903 - Ocak 31, 2008, 13:42:28
Alıntı yapılan: Volkan Başaran - Ocak 31, 2008, 13:38:41
Alıntı yapılan: carlito1903 - Ocak 31, 2008, 02:12:29
Bu arada İtalya'nın Udinesse takımından Tomas Zapotocny de büyük ölçüde bitmiş,ntvspor da yazıyor...
Kaç oyuncu alıyoz :ahaha

Bu transfer bana da saçma geldi ama Higuain'i gönderdiklerine göre alıcaklar bi yabancı daha ben sol bek alınmasından yanayım ama o zaman da sahada 6 yabancı olması kuralına takılırız,işler çok karıştı bakalım ne olacak....

burak kardeş sen değilmiydn korayı ararz diyen, al sna yedek yabancı=) higuainden ii bnce sn ne dersn?

onaT

Alıntı yapılan: Buz - Ocak 31, 2008, 15:17:44
Abicim tam inceLemeden borsaya ne diye biLdiriyorsunuz ozaman ya
Milyonlarca insanLa kafa mı buLuyorsunuz

hayret ya

ben yönetime güvenrm onlar demedn inanmam DHA ne derse desn bnce borsaya bldrdilerse olmştr

onaT

Levent Erdoğan:

"Daha anlaşmadık, transfer gerçekleşmedi ki vazgeçmek olsun. Görüşüyoruz. Bunun ekonomik boyutu var, şartları var. Daha bunlar konuşuluyor. Ama bu görüntü de önemlidir tabi. Oyuncunun yapısı devamlı böyle mi, Nouma gibi bir adam mı önemli olan bu. Eğer öyleyse o zaman hakikaten alınmaması gereken bir kişidir. Şu kritik devrede oyuncunun az bulunduğu devrede ani bir karar vermenin anlamı da yok. Şu an zaten bitmiş bir transfer değil, hala görüşüyyoruz, görüşmelerimiz devam ediyor. Çarşambaya kadar vaktimiz var. Bu konuyu da tabii ki araştıracağız. Adamın devamlı yapısı mı bu, buna bakacağız. Bu hareketi yaptığı olayın detayı, oluş şekli, yapılışı, belli değil. Ama bu görüntüler bir işarettir, bir ışıktır, bazı şeyleri araştırmamız gerekmektedir. Evvela fiyatta anlaşalım, ona bakalım. İmzalamadan önce nasıl sağlık kontrolünden geçiriyorsak, ahlaksal yapı kontrolünden de geçecektir. Ters bir durum varsa kabulu mümkün değildir. Böyle ahlaken kusurlu bir kişinin alınması mümkün değil. Bu rastgele bir hareket midir, tekrarları veya benzerleri olmuş mudur, fevri bir hareket midir buna bakacağız. Adamın anasına küfür etmişlerdir böyle bir harekette bulunmuştur ki tasvip edilemez ama tekrarı olmuş mudur olmamış mıdır buna bakılacaktır tabii ki.

Abi parayı toparlayamadk de inanıyım
vazgeçtk de inaniyim
ne böyle kıvırıyorsun??

delgadoo_10_

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

KeePSaKe

iyi olmuş bence vazgeçmeleri şu videoda vazgeçme nedenlerinden biri zaten
Since 1903

carsi52

En iyisini yapmış bu yönetim bu videoyu izLedikten sonra.
iyiki almamışız bu adamı yoksa tam bir rezillik oLurdu !
Bölünür senin için uykular!

Non Mollare Mai

DRPIC KARMAŞASI!

Önce, Beşiktaş'ın prensip anlaşmasına vardığı Dinamo Zagrebli Dino Dr[editlendi]'ten "uygunsuz görüntüler" nedeniyle vazgeçildiği öne sürüldü. Ardından Asbaşkan Erdoğan bu konuda kesin karar verilmediğini ifade etti! Hırvat stoper ise formalı poz verdi, iddialı konuştu ve "Akşama İstanbul'dayım" dedi.

Beşiktaş'ta önce, Antalya'da takımıyla birlikte kampta bulunan ve transferi imzaya kalan Drpic'ten vazgeçildiği iddia edildi, ardından bunun kesinlik kazanmadığı açıklandı.

Çarşamba akşamı Hırvatistan'ın Dinamo Zagreb takımının savunma oyuncusu Dino Drpic ile prensip anlaşmasına varıldığı Genel Menajer Sinan Engin tarafından duyurulurken, ertesi gün bazı yayın organlarında 27 yaşındaki futbolcunun tribünlere poposunu gösterdiği videonun yayınlanması ve youtube video paylaşım sitesindeki bu görüntünün linkinin sanal alemde dolaşmaya başlamasının ardından transferden vazgeçildiği öne sürüldü.

Haberi ilk olarak Doğan Haber Ajansı abonelerine duyururken, Beşiktaş cephesinden geç de olsa bir açıklama geldi. Bir maçta rakip taraftarlara poposunu gösterdiği ortaya çıkan futbolcunun ahlak dışı bu hareketi nedeniyle transferden vazgeçildiği iddiasına, Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan "Henüz net karar verilmedi" yorumunu yaptı.

Asbaşkan Erdoğan, Hırvat savunma oyuncusu Dino Drpic'in transferinden vazgeçmeleri gibi bir durumun söz konusu olmadığını ve basında çıkan görüntüleriyle ilgili araştırma yaptıklarını söyledi.

Erdoğan yaptığı açıklamada, Drpic'in basına yansıyan görüntüleri sonrası transferinden vazgeçtikleri yönündeki iddialar konusunda, ''Bu görüntülerle ilgili araştırmamızı yapıyoruz. Hırvat oyuncunun transferi için maddi şartların da istediğimiz şekilde olması gerekiyor'' dedi.

Drpic'in transferinin kesinliğe kavuşmadığı gibi, vazgeçilmesinin de söz konusu olmadığını ifade eden asbaşkan Erdoğan, ''Bu oyuncuyla transfer için görüşmeler sürüyor. Bugün basında bu oyuncuyla ilgili çıkan görüntüler nedeniyle transferinden vazgeçmiş değiliz. Drpic'in bu hareketleri ne amaçla yaptığı, fevri davranışlar mı olduğunu araştırıyoruz. Beşiktaş'a gelecek oyuncunun ahlaki kontrolünün de yapılması gerekiyor. Kendisiyle ilgili görüntülere bakarak, transferi için 'hayır' diyecek değiliz. Özel bir konu olduğu için kendimiz araştırmayı tercih ediyoruz. Kendisinin ifadesine bağlı kalmamız doğru olmaz. Beşiktaş'ın duruşuna uymayacak bir oyuncuyu almamız mümkün değil, ancak görüntüler nedeniyle Drpic'ten de vazgeçmemiz söz konusu değil'' diye konuştu.

Drpic'in transferi için maddi şartların yanında Hırvat oyuncunun hareketinin nedenlerinin de önemli olacağını kaydeden Levent Erdoğan, ''Her iki konunun, Beşiktaş'ın istediği doğrultuda olması gerekiyor. Drpic'in hareketinde ahlaki durum bozukluğu yoksa ve maddi anlamda istediğimiz oluşmuşsa kendisini alırız'' dedi.

-BEŞİKTAŞ, İSPANYA'DA OYUNCU ARIYOR-
Higuain'i kiralık olarak gönderen Beşiktaş, Futbol Federasyonu'nun yabancı oyuncu konusunda yaptığı değişiklik sonrası orta saha için araştırmalarını İspanya'da sürdürüyor.

Siyah-beyazlı kulübün asbaşkanı Levent Erdoğan, orta sahaya yönelik transfer çalışmalarını İspanya'da sürdürdüklerini belirterek, ''Orta saha için defansif ağırlıklı bir oyuncu araştırması yapıyoruz. Bir iki oyuncuyla görüşmeler devam ediyor. Çok ağır şartlarda olmadığı takdirde, ihtiyacımız olan transferi yaparız'' diye konuştu.

-DRPIC İDDİALI KONUŞTU-
Tüm bu iddialar ortada dolaşırken, Dinamo Zagrebli futbolcu Hırvat yıldız Dino Dr[editlendi] ise siyah beyazlı takıma henüz imza atmadan iddialı açıklamalarda bulundu. Takımının Antalya kampında yaptığı açıklamada, rüyalarını gerçekleştireceği bir takıma geldiğini ve Beşiktaş'ta uzun yıllar forma giymek istediğini söyledi.

Drpic, "Rüyalarımı gerçekleştireceğim bir takıma geldiğime inanıyorum. Beşiktaş'a yapmak istediklerimi gerçekleştirmek için geldim. Elimden gelen en iyi performansı sergileyeceğim. Beşiktaş'ta başarılı olacağıma inanıyorum" diye konuştu.

Türk futbolu hakkında çok fazla bilgisinin olmadığını ifade eden Dr[editlendi], "Şampiyonlar Ligi ve Avrupa liglerinde Türkiye'nin ismini çok duydum. Türkiye, merak ettiğim bir ülkeydi. Gördüğüm kadarıyla Türkiye'de çok iyi takımlar var. Uzun yıllar burada kalmak istiyorum. Bunun için Beşiktaş'a geldim. Türkiye'yi çok sevdim. Özellikle İstanbul futbol açısından çok uygun bir yer. Daha önceden Türkiye'ye gelip futbol oynamak isterdim. Bunu da bugün gerçekleştirmiş oldum" diye konuştu.

Dr[editlendi] akşam saatlerinde İstanbul'a gideceğini ve sağlık kontrolünden geçtikten sonra imza atacağını belirtti.

Antalya'da kendisini izlemeye gelenlerin ilgi odağı olan Dr[editlendi], şimdiden Beşiktaş taraftarlarının gözdesi oldu.
Kendisine Beşiktaş forması hediye edilen Dr[editlendi], Siyah-beyazlı formayı giyerek basın mensuplarına poz verdi.
edit

yuNuS1903

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

noumAyberk

Kafayı yicem yav nasıl bişey u 5 kere geldi 5 kere gitti
Gelecekse gelsin artık!!

onaT

Alıntı yapılan: !..çArşı uLan..! - Ocak 31, 2008, 18:55:34
ya sanki hiç memnun değil gibi fotoğraflarda

her fotosunda oole hırvat ne olsa slav ırkından oyle carlos gibi sırıtmazlar hep

onaT

Rüyalarımı gerçekleştireceğim bir takıma geldiğime inanıyorum. Beşiktaş'a yapmak istediklerimi gerçekleştirmek için geldim. Elimden gelen en iyi performansı sergileyeceğim. Beşiktaş'ta başarılı olacağıma inanıyorum" diye konuştu.

Türk futbolu hakkında çok fazla bilgisinin olmadığını ifade eden Dr[editlendi], "Şampiyonlar Ligi ve Avrupa liglerinde Türkiye'nin ismini çok duydum. Türkiye, merak ettiğim bir ülkeydi. Gördüğüm kadarıyla Türkiye'de çok iyi takımlar var. Uzun yıllar burada kalmak istiyorum. Bunun için Beşiktaş'a geldim. Türkiye'yi çok sevdim. Özellikle İstanbul futbol açısından çok uygun bir yer. Daha önceden Türkiye'ye gelip futbol oynamak isterdim. Bunu da bugün gerçekleştirmiş oldum"

bunu diyen bir insan alınmazmı
hemde yetenekliyse... yararlı olcaksa??