Ana Menü

Uleb Cup!ta Rakibimiz Belli Oldu...!!!!

Başlatan delgadoo_10_, Ocak 28, 2008, 15:21:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgadoo_10_

Beşiktaş Cola Turka-Hapoel Jarusalem
Takımımız 2. turda ilk maç'ını 19 Şubat'ta deplasmanda, rövanş ise 26 Şubat'ta evinde oynayacak. HADİ AYIRLISI AMA BİRAZ ZOR RAKİP OLMUŞ

Adriano

Rakip hakkında bilgisi olan var mı ?
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

erkann

Hadi hayırlısı diyelim ama bundan sonra gelecek rakip daha zorlu
Benetton treviso& Kızılyıldız maçının galibiyle oynayacağız.
İnşallah bi ilki başarıp kupayı ülkemize getiririz.

akbaba71

Alıntı yapılan: Adriano - Ocak 28, 2008, 15:49:42
Rakip hakkında bilgisi olan var mı ?

İçerde 5 maçını kazanmış dışarda ise 5 maçını kaybetmiş bir takım deplasmanda dikkatli olursal eleriz

bu maçı kazanırsak benetton onu yenersek galatasaray onu yenersek badolana onu yenersek dinamo moskova onuda yenersek şampiyonuz  ;D
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Adriano

O kadar Uleb Cup kültürüm yok valla tanımıyorum saydığın takımları cincon hariç ;D
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

akbaba71

Jarusalem evinde yenilmiyor
Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımı'nın ULEB Kupası 2. turundaki rakibi İsrail'in Hapoel Jerusalem takımı ilk turda (I) Grubu'nu 4. sırada tamamladı.
İsrail ekibi, grubunda 5 galibiyet, 5 yenilgi elde edip 820 sayı attı ve potasında 856 sayı gördü. İsrail'deki tüm maçlarını kazanan Hapoel Jerusalem, deplasmanlarda ise galibiyet yüzü görmedi.

Kadrosunda 4 ABD'li oyuncu bulunduran Hapoel Jerusalem'in en skorer oyuncuları ABD'li Timmy Bowers ve İsrailli Sharon Shason ile Jamie Arnold. Hapoel Jerusalem'in antrenörlüğünü ise İsrailli Dan Shamir yapıyor.

İsrail ekibi, 4. olduğu (I) Grubu'nda Polonya'nın PGE Turow Zgorzelec, Hırvatistan'ın Zadar, Rusya'nın Unics Kazan, Hollanda'nın Eiffel Towers Den Bosch ve Fransa'nın Strasbourg takımlarıyla mücadele etti.

28.01.2008  

Kaynak : AA

akbaba71

O zaman şoyle soylıyım takım iyi oynarsa gs yide eler yarı finale cıkarız ama badolana maçında iyi oynamakta yetmez cok cok iyi oynamak lazım keza dinamo moskova maçındada aynı şekilde

Ibrahim51

biz kahpe alemlerde ahkam kesenlerden degiliz
biz ne çakir gibi rajon nede polat gibi kafa keseriz
biz ancak sevdigimizi sonuna kadar severiz
cünkü biz BESIKTASLIYIZ !!!

siyah

deplasmanda dikkatli olursak turu geçeriz
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

carsi52

DepLasmanda hiç gaLibiyeti yokmuş diye duydum.
Bölünür senin için uykular!

siyah

ULEB Kupası 2. turunda İsrail'in Hapoel Jerusalem takımıyla eşleşen Beşiktaş Cola Turka, turdan emin.
30.1.2008

ULEB Kupası 2. turunda İsrail'in Hapoel Jerusalem takımıyla eşleşen Beşiktaş Cola Turka, turdan emin. Basketbol Şubesi Menaceri Burak Bıyıktay, "Klasmana göre rakibimizden güçlüyüz ve turun favorisiyiz. Onlar içeride iyi, deplasmanda değiller. Eleyeceğimizi umuyorum. Çünkü hedefimiz şampiyonluk" görüşünü dile getirdi.

istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

gözzde_bjk

Gruplardan cıkacak tum takımlar belırlı bı kalıteye ve guce sahıp olacaktı zaten.Hedefımız kupaysa tek tek hepsını elememız lazım.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

osi_bjk

10 da 10 yapan takımımız inşallah bu turu rahatça gececektir.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

NoPasaran

Ben halen bizim basket takımına çok güvenemiyorum :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..