Ana Menü

Yeter Artık ! Bitmeyen Savunma Problemi

Başlatan carsi52, Ocak 26, 2008, 21:37:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Yeter artık bu ne biçim defanstır böyLe geLene geçene yoL veren bir defans oLur mu ? bu hep böyLe sürmez her zaman basit goL yiyip maça yenik başlayıp maçı çeviremeyiz bi yerde fire veririz.bu böyLe devam etmez ! bi çare buLunmaLı artık transfer yapıyorsanız yapın.
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Şampiyonluğa koşuyoruz diyoruz ama küme düşme hattındaki takımların yemeyeceği golleri yiyoruz bence transferde çare olmaz bize ne yapacağız bilmiyorum....

erdibatmaz

31 Ocağa kadarmıdır nedir bi transfer yaparlar artık umarım yoksa şampiyonluk yine hayal...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

levent1903

defansimiz hikaye bu senede - bir takviye sart gerci bir yetermi bilmem 2 olsa daha iyi olur
aslinda defansi tamamen yenilemek gerekiyor
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

RCA

nekadar defansımızda hata olsa da şampiyonluk hayal gibi lafları kullanmayalım biz beşiktaşlıyız ve takımımızın son haftaya kadar arkasında durcaz ve hepimiz şampiyonluğa kilitlencez her beşiktaşlı böyle olmalı tmm nekadar defansımız hatalı goller yese de inanın onların üstündeki baskıyı siz hissetseniz sahya adım atamazsınız ama tabi öncelkle bi sol kanat alınmalı diyorum i.üzülmezle yürümez..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Fenerden 5 yiyen takımdan çok basit goL yiyoruz.
Lig sonuncusu kasımpaşadan 2 tane salakça goller yiyoruz bu nedir ya.
Derbi maçLarda bunu teLafi etmemiz biraz zor oLabiLir.
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Derbi maçlarda böyle defans yaparsak,yıllarca unutamayacağımız maçlar yaşayabiliriz malesef...

RCA

bence yaşamayız çünkü onun bilincinde çıkarlar ve unutmayalımki en kral ofansif oyuncularla kurulu takım beşiktaştır türkiyede! birazda onu baz alalım :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

akbaba71

Defans gercekten kotu ama serdar kurtluşun ve gokhan zanın iyileşmesi yeni bir yabancı stoperin alınmasıyla toparlanıcağını umit ediyorum
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Batuhan

EN İYİ SAVUNMA SALDIRIDIR !!!

Demiş atalarımız ve bence haklılar...
Oraya çıkıp oynamak kolay değil birçoğumuz gerçek maçları mahalle maçları gibi sanıyoruz ama çimde oynamak insanı 1000 kat yoruyor.Betonda 100 km koşarsan çimde 10 km koşarsın o derece...

Ben lisanslıyım bi klüpte,toprak sahada ilk 20 dakikada çat diye yığılıyorum yere...
Koşulmuyor....
Birde futbolcular o yorgunlukla kademe düşünecek.
Taraftar baskısı ( bunu kaldıramayan futbolcular kesin gitsin ) + çim yorgunluğu+rakipten korku ( bizim defansta çok var ) = KADEME HATALARI
Koca hestiy aya bedenem ?

NoPasaran

Dilimde tüy bitti artık bu savunma ile ilgili ama malesef trasnfer yapılmıyor halen..

Bir tane adam çıkıp hocanın yanına gidip söylese olmazmı ya

"Hocam bak şampiyonluğa gidiyoruz. O kadar para alıyoruz, taraftar şampiyonluk bekliyor. Bize acımıyorsanız 34 yaşındaki Rüştüye acı adam bu yaşta bu savunma ile kalpten gidecek. Al şu savunmaya bi adam" demiyorlar mı..

Beşiktaşımız iyi oynuyor ama bunun böyle gitmeyeğini hepimiz göreceğiz.

TAkımımızın savunmasına hücuma top sokabilecek tecrübesi ile defansı toparlayacka bir oyuncu lazım..

Bu takımda RONALDO gibi adam olsun inanın forvetlerimizin performansı direk 2 ye katlanır. Hiç ileri çıkmayan savunma ile bu mücadeleyi veren 5 BELA yı kutlamak istiyorum..

Bu hafta futbolcu almazlarsa Beşiktaşımızı iyi günler beklemiyor şimdiden söyleyeyim..

Yanılmayı umut ediyorum ama 2003 ten beri yaptığım tahminler referansım olsun diyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Unutmadan koca maçta Toramanın uzun attığı pas sayısı 5 i geçmez :oklava
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Alıntı yapılan: NoPasaran - Ocak 27, 2008, 00:11:09
Unutmadan koca maçta Toramanın uzun attığı pas sayısı 5 i geçmez :oklava

Bu uzun top sıkıntısı yıllardır çözülemedi takımımızda,defanstan ileriye bir türlü isabetli pas gitmiyor,alınacak defansın en çok bu özelliğe uygun olup olmadığına bakılmalı bence...

husoeagle

ya bir aydır defans alınacak nasıl bir iştir anlamadım gitti
transfer başladığında alsak adam şimdiye takıma uyum sağlamıştı

Guti ORÇ.

her maça gol yiyerek başlıyoruz fener bile 5 attı bu takıma

çekirge bir sıçrar iki sıçrar hadi be yönetim..