Ana Menü

Büyük Terbiyesizlik...Lütfen Sessiz Kalmayalım... (alinti)

Başlatan alper_1903, Ocak 20, 2008, 14:12:11

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alper_1903

Bu konuyu buraya açmamın sebebi artık bu taraflı basına dur demenin vaktinin gelmesindendir. Yanlış bişey yaptıysam özür dilerim... ntv ye attığım mail i aynen buraya yazıyorum.ve bana katılan arkadaşların da BEŞİKTAŞIMIZA yapılan bu terbiyesizliğe karşı tepkilerini göstermelerini bekliyorum...

''Öcelikle merhabalar.Konuya nereden gireceğimi bilemiyorum ama... Bugün izmirde oynanan karşıyaka-BJK maçında çok enteresan bir olay yaşandı. kulaklarıma inanamadım... maçın ortalarında karşıyaka taraftarları inanılmaz ve çok ağır bir biçimde beşiktaş'a küfürler yağdırırken spiker ENDER BİLGİN! : ''EVET SAYIN SEYİRCİLER...KARŞIYAKA TARAFTARI ŞU ANDA(!!!) MUHTEŞEM BİR DESTEK VERİYOR. GERÇEKTEN DE MUHTEŞEM'' diye bir yorumda bulunuyor.üstüne bir de yorumcu İHSAN BAYÜLGEN: ''GERÇEKTEN HAKLISIN ENDER. KARŞIYAKA SEYİRCİSİ RİTMİNİ BULDU'' diyerek yanındaki spiker arkadaşına destek veriyor.

NTV çalışanlarının neden böyle yorumlar yaptığını anlamak mümkün değil.100 yıllık bir camiaya edilen bu küfürleri destekleyen ve ''adeta'' tebrik eden bu kişiler var oldukça türk sporunda hiçbirşeyin düzelmeyeceğini düşünüyorum...Ben bir beşiktaş taraftarı olarak bu olayı kınarken birçok Beşiktaşlının da benim gibi düşündüğünü size belirtmek isterim...

Gereken önemi göstericeğinizi düşünür teşekkür ederim...''

Aşağıda verdiğim linkten tepkilerinizi dile getirebilirsiniz.

http://www.ntvmsnbc.com/ntv/okuyucu_gorusleri/NtvGorus_01.asp

link vermenin yasak olduğunu biliyorum ama...bu insanların da hiçbir tepkiye maruz kalmadan yaşamlarını sürdürmelerini istemiyorum.eğer yanlış bişey yaptıysam tekrar özür dilerim...

(forzadan alinti...)

bende sahsen yazdim NTV ye ve herkesi yazmaya davet ediyorum sessiz kalmamaliyiz artik bugün NTV bile böyle birsey yapiyorsa bilemiyorum...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

akbaba71

Yaptıkları adiliği (bu terbiyesizlik değil) maç icinde de yazmıştım  burada acık bir art niyet var 15 dakika boyunca ksk taraftarı iyiyken bile hiç konuşmadılar beşiktaşa kufure başlıyınca ksk taraftardan muhteşem destek dediler bu tur eziklere tepkinin ciddi biçimde konulması lazım maillerimizi yollamalıyız ve akatlardada gerekli tepkiyi vermeliyiz
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Delirdik

AkatLarda iki saniye küfür oLsun sesi kısıp hemen başLarLar konuşmaya; yok işte görmek istemediğimiz görüntüLer bunLar faLandı fiLandı...

Biraz eşit oLsanız öLürmüsünüz acaba. Çok mu birşey istiyoruz biz ???
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

BEŞİKTAŞ

Bende yolladım hatta 4 5 tane ad la yolladım herkez yollasın bu eziklere bunların amacı belli zaten bu ilk degil bizim akatlardaki BJK-fb maçında seyirci beşiktaşa destek veriyo derken bile sıkılarak söylüyo ntv logosundaki gibi renklerini belli eden ezikler sizi :)
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: Schweinsteiger - Ocak 20, 2008, 14:51:47
Allahından bulsun hepsi.

Bizden bulsun bulacağını
maçlarda ailevi yönden destek verelim derim

RCA

yediremiyorlar anlayamaıyorlar bu beşiktaşl grubunun nerden geldiğini resmen kıskançlar akatlarda olsa aynen değiniz gibi olur ama başka tribünlere gelince süper çok iyi tezhüratlar bu taraftar galibiyeti hakediyor gibi saçma sapan düşünceler yeter artık !
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

erdinc1926

ya dünde kazanda hiç karılaşmayacağım bir durum vardı alkol içenleri polis uyarıyor içkisini döküyor ve bağırttırmıyordu sözde esnaf rahatsız oluyormuş  biz susmadık devam ettik ve iki kişiyi aldılar bizleri bölmeye çalışıyorlar olmaz böyle şey
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Non Mollare Mai

Maçta olduğum için tanık olmadım olaya ama Ntv spikerlerinin böyle bir hata yapması çok enteresan.
Kasten yapıldığını sanmıyorum açıkcası.
edit

Simurg

öncelikle her ne olursa olsun küfür çok yalnış
bizde etsek onlarda etse veya
başka bir takımlı başka bir takıma etsede
bu olaya yanlış bakıyorum...
yapılan olay eğer kastense çok üzülürüm o sunucuya
seviyesini belirler değil ise mikrafona özürdilemesi için beklerim

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

alper_1903

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Ocak 20, 2008, 17:56:09
Maçta olduğum için tanık olmadım olaya ama Ntv spikerlerinin böyle bir hata yapması çok enteresan.
Kasten yapıldığını sanmıyorum açıkcası.

olmuyor ama anil art niyet aramadan olmuyor
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

siyah

yeter ulannnnnnnnnnnnnnnnnnn yeter artık bu basını bi şekilde durdurmamız lazım
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

carlito1903

O ihsan bayülgen tam Beşiktaş düşmanı zaten,bizim her maçımızı o yorumluyor ve maç boyunca rakip takıma çareler üretip duruyo deli ediyo adamı her maç....

Ntv ye gelince bence Türk medyasının en tarafsız en güvenilir kanalı ama onlar bile bize karşı yanlı davranıyorlar....